Page 13 of 44 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 650

Thread: Дискусия - срещи в Шумен

  1. #181
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by Stoian_wolf View Post
    то и аз сам така колега.ама тя работата край няма...само кажи каде и сам навит за другата седмица..дали 6те е сабута или неделя няма значение...аз викам на паметника...ама и вие кажете ако искате другаде
    В неделя ще е най добре,но дали на паметника или направо в града ще се съберем някой друг да каже.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  2. #182
    започва да се пристрастява ivoraikkonen's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Shumen
    Posts
    62

    Default среща

    Здравейте! И аз не съм влизал отдавна във форума, но с настъпването на есента ще се заседяваме повече пред компютрите, така че време е да се организираме. Аз съм навит за 12.10 без значение къде. Давайте предложения аз съм ЗА.
    Zastava 55
    VAZ 2101
    AUDI 80 `80
    VW Golf III `93
    ALFA ROMEO 1,8 TS `98

  3. #183

    Default

    Шумен някой няма ли да идва на феста
    Alfa 145 1.8 TS '97

  4. #184
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by kalata8 View Post
    Шумен някой няма ли да идва на феста
    За съжаление съм на работа и ще ми дойде далечко за набързо отиване.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  5. #185
    започва да се пристрастява Stoian_wolf's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    смядово,шумен
    Age
    38
    Posts
    87

    Default

    а така шумен давайте.. кажете час за неделя и място...аз ще сам таммм..поне 1 път и аз да се разпиша

  6. #186
    започва да се пристрастява Stoian_wolf's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    смядово,шумен
    Age
    38
    Posts
    87

    Default

    к'во става колегида не сте се отказали нещо...никой не казва място за в неделя..

  7. #187

    Default

    Здравейте момчета и момичета......хъм има ли женска част е добре...как сте, какво правите, скоро ще си идвам към Шумен и се надявам да направим срещичка, имам май на някои хора координати и ще звънна
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

  8. #188
    започва да се пристрастява Stoian_wolf's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    смядово,шумен
    Age
    38
    Posts
    87

    Default

    колега моя телефон е 0888484506-Стоян...и аз много искам да се саберем

  9. #189

    Talking

    Вижте сега момчета, явно няма кой да ви организира, та да взема аз една среща да ви направя, та от 22 до 26.10.2008 ще съм си в Шумен, бива една срещичка културна да направим съботно или неделно. Моето предложение е 25.10 - събота в 16.00 часа да се съберем на паркинга на Информацията, ако времето е лошо направо да си седнем в центъра, кажете некое местенце, че......ще прозвучи грубо, ако кажа, че съм ги забравила....но наистина не знам къде сега се събира повечко народ. Това първата част, докато пием кафе предлагам да обсъдим вариант за вечеря някъде, както си му е реда и както по нашия край се прави.....а после можете да ме заведете - нали сте ми кавалери - на клуб 7 или някой нова дискотека
    ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
    П.С. колегата по-горе дето си написал номера добре, именцето добре, ама май не е разбрал, че съм женско
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

  10. #190
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by mihaeles View Post
    Вижте сега момчета, явно няма кой да ви организира, та да взема аз една среща да ви направя, та от 22 до 26.10.2008 ще съм си в Шумен, бива една срещичка културна да направим съботно или неделно. Моето предложение е 25.10 - събота в 16.00 часа да се съберем на паркинга на Информацията, ако времето е лошо направо да си седнем в центъра, кажете некое местенце, че......ще прозвучи грубо, ако кажа, че съм ги забравила....но наистина не знам къде сега се събира повечко народ. Това първата част, докато пием кафе предлагам да обсъдим вариант за вечеря някъде, както си му е реда и както по нашия край се прави.....а после можете да ме заведете - нали сте ми кавалери - на клуб 7 или някой нова дискотека
    ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
    П.С. колегата по-горе дето си написал номера добре, именцето добре, ама май не е разбрал, че съм женско
    Ан така бе,един профисионален организатир да се нагърби с тази задача.Дано да се одзоват повече Италянски фенове,че направосе излагаме като голфаджии
    Специално на мен ми е най удобно Неделя,но и за събота няма да е проблем-стига до тогава да съм се върнал от работа.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  11. #191

    Default

    Жалко е че ще съм без колата.........остава тук, но ще звънна на тези, но които имам телефоните...неделя пътувам обратно към София и май автобусчето е в 14,00. Та ако се включи още някой тук ще е добре да се уговорим предварително. Айде със здраве, до скоро
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

  12. #192
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by mihaeles View Post
    Жалко е че ще съм без колата.........остава тук, но ще звънна на тези, но които имам телефоните...неделя пътувам обратно към София и май автобусчето е в 14,00. Та ако се включи още някой тук ще е добре да се уговорим предварително. Айде със здраве, до скоро
    Бе аз ако бях от Шумен, щях да дойда с тебе на среща...ама на...
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  13. #193
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Колеги;Михаелес си е дошла и понеже няма нет ми се обади и се разбрахме за Неделя 26.09 около 15ч горе на паметника на информация да се съберем.
    Хайде колеги,дайте да се съберем повече хора и да стане яка среща-както и е реда.

    Моля пишете за да знаем все пак колко фенове ще сме.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  14. #194

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrime7 View Post
    Колеги;Михаелес си е дошла и понеже няма нет ми се обади и се разбрахме за Неделя 26.09 около 15ч горе на паметника на информация да се съберем.
    Хайде колеги,дайте да се съберем повече хора и да стане яка среща-както и е реда.

    Моля пишете за да знаем все пак колко фенове ще сме.
    БРАВО БРАВО
    Вече съм на линия и от време на време хващам нет, та ясно ще се съберем, ама да не сме си само двамата.....
    Една приятелка си е купила ланчия, довечера ще я навивам да пристига с мен, да не съм единствената жена
    Хайде момчета, единствената среща на която присъствах беше хубава, хайде казвайте кой ще идва
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

  15. #195

    Default

    Леле мале колко сте сериозни, айде бе народе, само давама ли ще си пием кафето
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

Page 13 of 44 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •