Results 1 to 7 of 7

Thread: Вежди на фаровете

  1. #1
    Guest

    Default Вежди на фаровете

    Моля, дайте идея къде в София могат да ми направят вежди за фаровете. Аз всъщност до вчера си имах, но от днес съм само с една. Явно не са знаели, че тази не може да се свали и са се задоволили само с едната. :twisted: :x Предупреждавам, че ако видя веждата си някъде ще й .... ма..та на колата - цялята :twisted:

    Търси се също и брава, и ключалка на задния капак.

    Предварително благодаря за предложенията.

  2. #2
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    в SIGI Tuning могат, другото сигурно място е Lion tuning, но те са във върна имат вежди за 155 и са по 20 лв май.
    http://www.lion-tuning.hit.bg

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  3. #3
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Направи си сам бе приятел! Аз си направих.
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by alfamilano
    Направи си сам бе приятел! Аз си направих.
    Един от проблемите обаче е ,че моите се оказаха от Golf, така ми казаха и в Sigi ,и по всяка вероятност са прави. Вторият проблем е, че на мен ми трябва само лявата, което означава, че дори и да реша да си направя, то тя трябва да изглежда като дясната тъй като последната е безнадеждно залепена с епоксидна смола и без да счупя мигача няма как да я сваля.
    Всъщност аз съм отворен за идеи и ако споделиш как си направил твоите може и да се опитам. Все пак съм рботил 4 год. като шлосер.

  5. #5
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    И мойта беше залепена, та трябваше да правя само една щото си чупих фара! Мойте са леко триъгълни и имат малък ъгъл завит който ляга на фара отгоре! Взимаш неръждавейка,един шублер малък шлайф и чертилка щом си бачкал като шлосер няма да имаш проблем! Ако не са ти гладки,опитай да свалиш другата с една шпатулка или лист от ножовка а най- добре заточен нож и с леки почуквания ще е отлепиш,гаранция.След това отиваш в магазин за домашни потреби а най-добре в Мос.Бриколаж и си търсиш подходящ перваз от тези дето се слагат в ъглите между стената и пода,има различни модели подходящи за вежди с различен дизайн!Разбира се ако искаш да са ти такива като на снимката теснички,те могат и да се огъват направо за мигача!

    Успех!!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  6. #6
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    tupoo s nerazdaveika
    vzimash pleksiglas topul pistolet i pravish kakvato forma ti haresa
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  7. #7
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Плексиглас също е добре но мойта едната беше готова и не ми се правеха две нови,но с тези ъгълчета е най добре те направо са оразмерени само трябва да се вземат ъглите с шлайфчето!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •