Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 62

Thread: Затъмняване на стъкла - Варна

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by jorko
    Quote Originally Posted by karal fiat
    jorko идеята ми е как и другите да са спокойни и да се пазят от злоупотреби на полицаи.
    Знам това , проблема е доста по-сложен обаче ..
    Жалкото е, че полицаите показват само ЗДП и казват това е, а покриват ЗМВР и ППЗМВР особенно чл12 от последното което забива районните полицаи.
    В съда няма какво да мислят. Нали знаеш какво е некомпетентен да налага ПАМ. Това са най лесните дела само да имаш време :P

  2. #47
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    [quote=karal fiat]
    Quote Originally Posted by jorko
    Quote Originally Posted by "karal fiat":13upkw5a
    jorko идеята ми е как и другите да са спокойни и да се пазят от злоупотреби на полицаи.
    Знам това , проблема е доста по-сложен обаче ..
    Жалкото е, че полицаите показват само ЗДП и казват това е, а покриват ЗМВР и ППЗМВР особенно чл12 от последното което забива районните полицаи.
    В съда няма какво да мислят. Нали знаеш какво е некомпетентен да налага ПАМ. Това са най лесните дела само да имаш време :P
    [/quote:13upkw5a]
    Колега, ти колега ли си? Т.е. юрист ли си?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #48

    Default

    [quote=koolio]
    Quote Originally Posted by karal fiat
    Quote Originally Posted by jorko
    Quote Originally Posted by "karal fiat":21b22ttx
    jorko идеята ми е как и другите да са спокойни и да се пазят от злоупотреби на полицаи.
    Знам това , проблема е доста по-сложен обаче ..
    Жалкото е, че полицаите показват само ЗДП и казват това е, а покриват ЗМВР и ППЗМВР особенно чл12 от последното което забива районните полицаи.
    В съда няма какво да мислят. Нали знаеш какво е некомпетентен да налага ПАМ. Това са най лесните дела само да имаш време :P
    Колега, ти колега ли си? Т.е. юрист ли си? [/quote:21b22ttx]

    и да и не

  4. #49
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Koлеги, аз карам черна кола и почна да натежава вече тоя факт...направо е като пещ вътре.
    Та..решил съм следното:
    Задните странични и задния прозорец да ги затъмнявам с черно фолио с много висок процент...примерно 85%.
    Страничните предни и предния с някакво фолио с нисък процент(20-30%) и примерно зеленикав отенък.И без това салона ми е зелен и ще минават за тонирани пред полицаите, надявам се...

    Та...мислите ли, че ще стане с предните номера, дали ще има някакъв ефект, че не се живее така?И къде и горе-долу колко пари ще ми излезе да го направя, че да не е с фолио от илиянци за 5лв ролката?
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  5. #50
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default Затъмняване на стъкла

    Искам да си затъмня задните стъкла на вратите и багажника. Можете ли да ме посъветвате към кой да се обърна и долу горе като цена ориентировъчно или телефон за връзка. Мисля, че е по-добър вариант от фолио. От Варна съм
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  6. #51
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    Искам да си затъмня задните стъкла на вратите и багажника. Можете ли да ме посъветвате към кой да се обърна и долу горе като цена ориентировъчно или телефон за връзка. Мисля, че е по-добър вариант от фолио. От Варна съм
    Не се разбира точно какво искаш - да ги затъмниш с фолио или..?

  7. #52
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default

    По пътя за с. Каменар имало някакъв дето ги прави. На един приятел му ги правиха там и наистина много качествено стана вече 2 години проблеми няма. Той затъмни на задните врати и на задния прозорец и му излезе към 200-220лв. Ако искаш мога да му звънна да ти дам номера на човека. Специално на мен ми се вижда доста скъпо...
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

  8. #53
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    На мен ми се вижда още по-скъпо
    Един приятел си ги затъмни за по 40лв. на прозорец, но нямам връзка с него. Добре а със фолио да ми препоръчате някои хора, които се занимават със това. До коко прочетох други мнения мога да ис избирам какъв процент може да се затъмни и дали ще имат ва наличност. 200-220лв. ми се струват много найстина за тази услуга.
    Един стъклар в Владиславово ми каза 180лв с американско фолио Смешно ми стана направо. Взе ме за борче ;]
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  9. #54
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Пробвай тук:http://miro-folio.com/
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  10. #55
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    И там обяват цени. Казаха ми 200лв. да ми облепят капака с фолио на 156. За прозорците не ми се мисли!
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  11. #56
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Качеството струва скъпо колега .
    И материалите и труда и създаденото име в сферата .
    А там са Най-добрите .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #57
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Решил съм да отделя някакви пари за закупуване на екстри към автомобила си. Но не мога да си позволя чак толкова
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  13. #58
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    Решил съм да отделя някакви пари за закупуване на екстри към автомобила си. Но не мога да си позволя чак толкова
    Колега,ако имаш път към Бургас,ето виж аз как си направих колата...и цената съм написал.

    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...3&postcount=26

    Ето и сайта на сервиза - http://bg-bg.facebook.com/pages/Foli...888159?sk=info
    Last edited by me4o4ko; 01-08-2011 at 10:46.

  14. #59

    Default към колегите Юристи.

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    И там обяват цени. Казаха ми 200лв. да ми облепят капака с фолио на 156. За прозорците не ми се мисли!
    Здрасти колега.Къде във Владиславово (Варна) си проверил за цената , която са ти обявили ?

    Аз имам съмнение за едни момчета, които работят във вулканизатор и затъмняват стъкла с Американско Фолио.Не мога да ти кажа, цена но мога да ти кажа, че работят страхотно, прецизно и са супер внимателни.Няма да имаш и едно мехурче по фолиото от което да разбереш, че е фолио.Друг е Въпросът ти колко си готов да дадеш.Сайтът им май беше folio4car.

    Момчетата се казват Ивайло и Цветан.Тел. на Цецо: 0894/352035 .Ако искаш звънни им и ги питай за цената.

    Колкото до колегите юристи......ами много хубаво съветвате всеки да си лепи смело стъклата....притеснява ме, че едновременно с това и искате парички за съвет за повече подробности...малко с травиална цел ми се струва.

    Защо спестявата на колегите от форума следната подробност: След няколко такива отмени на НП и решения в полза на жалбоподател МВР-респективно началниците на МВР се светват и си издават заповед с която делегират правомощия на съответните служители да съставят АУАН, налагат ПАМ и т.н.....това нарочно ли го спестявате или не. След изготвянето на такава заповед съответният служител , който налага ПАМ става ,,компетентен" и в съда няма основание да отменя Наказателно постановление.....така...обаче вашият хонорар вече е платен а колегите от Алфа форума набутани -веднъж със сумата за Наказателното, веднъж с хонорара, който ще Ви бъде платен......много се дразня на подобно отношение от ,,колеги" защото всеки гледа да хване някое малко дело да стане звезда и после не стига, че не казва всички подробности ами и иска парите предварително....
    и после....,,ами той всеки състав на съда е различен и решава различно... "брех тоз лошият съд.
    Last edited by syfer; 01-08-2011 at 08:56.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  15. #60
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Quote Originally Posted by syfer View Post
    Здрасти колега.Къде във Владиславово (Варна) си проверил за цената , която са ти обявили ?

    Аз имам съмнение за едни момчета, които работят във вулканизатор и затъмняват стъкла с Американско Фолио.Не мога да ти кажа, цена но мога да ти кажа, че работят страхотно, прецизно и са супер внимателни.Няма да имаш и едно мехурче по фолиото от което да разбереш, че е фолио.Друг е Въпросът ти колко си готов да дадеш.Сайтът им май беше folio4car.

    Момчетата се казват Ивайло и Цветан.Тел. на Цецо: 0894/352035 .Ако искаш звънни им и ги питай за цената.

    Колкото до колегите юристи......ами много хубаво съветвате всеки да си лепи смело стъклата....притеснява ме, че едновременно с това и искате парички за съвет за повече подробности...малко с травиална цел ми се струва.

    Защо спестявата на колегите от форума следната подробност: След няколко такива отмени на НП и решения в полза на жалбоподател МВР-респективно началниците на МВР се светват и си издават заповед с която делегират правомощия на съответните служители да съставят АУАН, налагат ПАМ и т.н.....това нарочно ли го спестявате или не. След изготвянето на такава заповед съответният служител , който налага ПАМ става ,,компетентен" и в съда няма основание да отменя Наказателно постановление.....така...обаче вашият хонорар вече е платен а колегите от Алфа форума набутани -веднъж със сумата за Наказателното, веднъж с хонорара, който ще Ви бъде платен......много се дразня на подобно отношение от ,,колеги" защото всеки гледа да хване някое малко дело да стане звезда и после не стига, че не казва всички подробности ами и иска парите предварително....
    и после....,,ами той всеки състав на съда е различен и решава различно... "брех тоз лошият съд.
    Благодаря ти колега ще се обадя.
    Хората при които проверих попринцип са стъклари. Точно преди пазарчето на Владиславово като идваш от Възраждане в ляво надолу там има една отбивка със стъкларски услуги и просто ги запитах от любопитство защото им видях фолиото и като ми каза 180лв. ми стана смешно, защото дори и професионално да е все пак да си имаме уважението
    Просто съм на 20 и ме взимат за борче ;]

    Мисля, че 110лв. е по-добра цена от 180лв. Не мисля, че тези момчета са по-лоши професионалисти, даже НАПРОТИВ! Сайта им прави точно това, което трябва - РЕКЛАМА.
    Ако потърся още сигурно ще намеря по-ефтино, но повечето пъти като намериш по-ефтиното ти излиза по-скъпо. Човека по телефона беше учтив и си обяви цената. Аз съм доволен и прекратявам търсенето на този етап.
    Колега, ако ме видиш във Варна, което става доста рядко, или във Шумен или в Обзор свиркай. В4213РР сивичка алфа 147 ще черпя едно кафе
    Last edited by Kuker; 01-08-2011 at 19:21.
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •