Results 1 to 9 of 9

Thread: Alfa33 ПОМАГАЙТЕ, съвети,части,майстори !!!! МОЛЯ ВИ!!!

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default Alfa33 ПОМАГАЙТЕ, съвети,части,майстори !!!! МОЛЯ ВИ!!!

    Значи имам 33-ка много ми харесва само че имам много неща за оправяне. Искам да я продам ама сърце не ми дава. търся майстор тенекеджия или преден десен калник,и двете десни врати от друга кола(ако може да са сив металик ). Това е основно. отделно търся по думите на майстора "помпичка за хидравликата на спирачките"(педала потъва и хваща чак до ламарината иначе някой път като е спряла сякаш има хидравлика), оборотомера ми не показва точно,гърнето ми е много шумно според полицаите(незнам дали е нормално толкова много да се чува),трябва да си взема заглушител и имам скусан заден десен маншон. незнам от каде да взема тези части и колко ще ми струва всичко!
    ПРИЕМАМ ВСЯКАКВИ СЪВЕТИ.КАЖЕТЕ И ЦЕНИ!

  2. #2
    започва да се пристрастява bboshnakov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    70

    Default

    Колега, за съжаление доколкото разбирам майсторите, които се справят добре с поддръжката на 33-ките са кът във Варна, но ако става дума за самите части, вероятно Лисан може да ти помогне, ако разполага с нещата, които ти трябват, или поне част от тях, можеш да ги получиш с куриер
    Когато си тъп, обикновено е за цял живот...
    _________________________________________________
    Alfa Romeo 33 1.5 IE`1991 - Трента тре
    Suzuki Alto 1.0 GL`1998 - Тамагочко

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    17

    Default

    Ами...аз бях в същото положение като теб преди време.Чудех се какво да правя.Частите за Алфа се оказаха общо взето евтини.Най-скъпото май е по ангренажите.Просто всичко ти е по две заради двата ангренажа.Спирачната помпа ти е около 100 лева(по магазините).Плюс минус нещо.На комшията за Трабанчето спирачната помпа е 120.
    За тенекиджията обаче не мога да ти бъда полезен.В София взимат доста скъпо.

  4. #4
    започва да се пристрастява pfloyd's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    75

    Default

    За хидравличната помпа и маншона провери при италианеца- с/у Военноморския музей. От него съм купувал и съм доволен - стоката е основно италианска, няма турска.
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer 16V

  5. #5
    започва да се пристрастява pfloyd's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    75

    Default

    За хидравличната помпа и маншона провери при италианеца- с/у Военноморския музей. От него съм купувал и съм доволен - стоката е основно италианска, няма турска.
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer 16V

  6. #6
    започва да се пристрастява pfloyd's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    75

    Default

    За хидравличната помпа и маншона провери при италианеца- с/у Военноморския музей. От него съм купувал и съм доволен - стоката е основно италианска, няма турска.
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer 16V

  7. #7
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Виждам, че си градски. Сменях такава спирачна помпа и ми излезе към 120 лева + монтирането общо стана 150 За тенекеджийте - защо направо не отидеш в Аксаково, там има 33ка, която не е разкостена още. Може да си вземеш каквото ти трябва. За хидравликата ще ти кажа, че на пълен оборот и на мен ми хърка. Не съм виждал 15 годишна кола, която да не го прави, но както и да е. Пусни снимки да ти видим колата!!
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  8. #8
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default

    е тя е сьщата като твоята - цвят, купе и вс останало(без двигателя маи и задния спойлер) ти ми отговори на темата за хидравликата!

  9. #9
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    аиде добре дошъл.....Успех.Пиши как вървят нещата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •