Results 1 to 9 of 9

Thread: !!!ПОМАГАЙТЕ!!! проблеми с хидравликата на волана

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default !!!ПОМАГАЙТЕ!!! проблеми с хидравликата на волана

    като въртя волана от скоро започна лекичко да скърца. казаха ми че нямам течност за хидравликата на воланаи да си купя от някоя бензиностанция. Ще помогне ли? И като дам волана до край нещо скърца.казаха ми че така се прецаква хидравликата. незнам какво е и как да го поправя

  2. #2
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    За волана можеш да ползваш Donax TA в червената опаковка. Мисля, че го има в ШЕЛ и ОМВ.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default

    А точно ти ми трябваш . аз сьм те заси4ал в града. Тя моята е сьщата като твоята само че без заден спойлер и с друг двигател. дали ще се оправи само с течност и можеш ли да ми кажеш цена на течноста.
    с риск да стана нахален ,но можеш ли да ми кажеш от каде да си взема предна броня+халогени като твоята и цена

  4. #4
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    За течноста ще те излъжа, мисля че е около 10 лева. За предната броня, ако искаш ела с нас към Аксаково, след 1 час ще ходим с един друг колега с 33ка. Мисля, че ше се уредиш с броня, без халогени.

    Ние с тебе да не би да се бяхме засякли до Пикадили Чаталджа ??
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default

    може да аз живея тука на цветята. Сега обаче намам много пари и колата не е при мене ,но ако може питай за колко дава бронята

  6. #6
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Аааа, сетих се. В една уличка над цветята си Ще питам за бронята и за калника!
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Varna
    Posts
    7

    Default

    да точно там съм . Много ще съм ти благодарен ако питаш за бронята,калника и двете десни врати. Пиши довечера ако искаш и на Skype:dido_mvp

  8. #8
    Запален алфист gadimir's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Age
    50
    Posts
    148

    Default

    Kris,тая броня с халогените я отнесох преди 1 месец ИЛи става дума за друга морга?Казвай ако има нещо за обезкостяване?Ако колегата не намери друга да пише

  9. #9
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by gadimir
    Kris,тая броня с халогените я отнесох преди 1 месец ИЛи става дума за друга морга?Казвай ако има нещо за обезкостяване?Ако колегата не намери друга да пише
    Да бе баш за нея става дума, забравих че я окраде Виж там за тия въженца на багажника, аз неска отнесох спортния филтър за 15 лева и си свиркам
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •