Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46

Thread: Български или италиански ГИ?

  1. #31
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  2. #32

    Default

    Много ме е яд че не го снимах. Вече година го няма но ще дойде пак. Роби имаше страшен чев мотора като на на ЗИЛ *то си е ЗИЛ 5.7L* с него дойдеха двама.
    Last edited by qnis3; 05-01-2009 at 13:15.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by qnis3 View Post
    Даммм разботят доста добре но има един проблем. Говорим за СТАГ200 че е в пласмасова кутия която не е хермитизирана и може да има проблеми с електрониката от влага прах и....
    На мен се падна честа да слагам на една кола газ от която сигорно има само няколко бройки в БГ.
    за това пък има гаранция ако после стане нещо ще го мисля пък и да стане нещо ще я оправят момчетата все пак се познаваме доста добре

  4. #34
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Знам ,че е кеф ...То като стигнеш една фаза на монтажи почват да те кефят само екзотиките....
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  5. #35
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Монтираха ми Фобос за 1300лв. Колата върви перфектно, харчи газ колкото и бензин, има 3 режима на каране и индикатор колко е пълна бутилката. Всичко е вързано с бордовия комп. - какво повече...
    Със фобос карам и аз ,за 30000км смених компа на газта,малко след гаранцията на г.и. компа е български,/като можеше да е италиански/
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  6. #36
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by ivanovbs View Post
    И та .. някой да помогне с по-ново мнение за ГИ ..
    не говорим за евтино .. говорим за ка4ествено.. и да става за ТС двигател де Някой ми спомена за ГИ ,който на ТС се слагал .. ама забравих името ..
    Решил съм да сложа ГИ .. за фобос с монтаж в Бургас ми казаха 1260 лева вси4ко .. о4аквам мнения и препоръки...
    брат ли газово искаш? аз съм с D.T Gastech ще те излъжа дали е полско или чешко ама съм адски доволен в бургас ми го слагаха в комлука "ТехноГаз" много доволно 12 в града 9-10 извън и цената му е добра към 1300-1400 ще те излъжа ако ти кажа точна ама ако искаш да говориш с тях мога да те закарам
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  7. #37
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by ivanovbs View Post
    Може ... събирам отзиви така да се каже се ослушвам сега .. до сега само Фобос ми е хванало окото .. имам познати които карат ве4е 2 години със фобос и дадоха добри коментари ама ... не е на АЛфа ина4е прати едно ЛС с номер на хората и аз в комлука смятам да ида преди бензиностанцията май беше ама 4акам да взема едни пари до седмица две.. Ина4е кво му е на бенз я карам леко из града и съм с 12 разход ама лятото имам адски мн. обикаляне аз съм твърдо ЗА ГИ ... плащаш малко и караш ... Не смятамм да пестя 200 300 лева от цента му по добре 1400 1500 за хубаво ..
    Прати телефон4е на някой от сервиза там ако може .Благодаря предварително!
    Брат и ти там си щял да отидеш дето аз ти казвам . Телефон имам на момчетата даже да ти кажа шефа там има един Outlander чистак нов и е с такова газово и ми каза че софтуера му бил доста напреднал и затова сложил такъф Г.И. вместо италиански. ще ти пратя номера на сервиза само да взема визитката от колата.
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  8. #38
    започва да се пристрастява jan's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    44

    Default

    Само ЗАВОЛИ недей да слагаш.Аз съм с такав 1300лв.Пълен леш,враща от газ на бензин когато си иска в гаранция е,немогат да открият от какво е,иначе варви.

  9. #39
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by ivanovbs View Post
    хехехе то4но за там е ставало дума само да опрайм някой неща и отивам... Ама ще изпусна много яка промоция прави сега ...Жалко
    значи като моето ще слагаш ако искаш преди да го сложиш ела да видиш как върви за да не е само на думи
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  10. #40
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    аз съм със СТАРГАЗ пак е български и никакви ядове не ми прави вече 10000 км.колата си върви перфектно даже на ниските ми набира по добре отколкото на бензин.гори ми нормално,абе с две думи съм доволен от ГИ-то
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  11. #41

    Default

    И аз съм с Фобос, който каквото го интересува да пита, нищо не крия, ~10 000км и направих вече, септември 2008 е слагана

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  12. #42
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    аз съм със СТАРГАЗ пак е български и никакви ядове не ми прави вече 10000 км.колата си върви перфектно даже на ниските ми набира по добре отколкото на бензин.гори ми нормално,абе с две думи съм доволен от ГИ-то
    Стар-газ е итал. марка, Българската лецензна такава е Сим-газ/ според мен даже по-добра от итал. вариант/
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  13. #43
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by robygas View Post
    Стар-газ е итал. марка, Българската лецензна такава е Сим-газ/ според мен даже по-добра от итал. вариант/
    сори не знам къде и за какво съм мислил БАРДОЛИНИ ми е ГИ-то
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  14. #44
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Няма значение. Важното е да работи и да не дава ядове.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  15. #45
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by raiders View Post
    И аз съм с Фобос, който каквото го интересува да пита, нищо не крия, ~10 000км и направих вече, септември 2008 е слагана
    ЗДРАВЕИ КОЛЕГА ако не те затруднява можеш ли да видиш буксите по цветове на реиката за гаста, примерно от ляво на дясно ,че моите нещто маи са си разменили местата ,след последното чистене на дюзите на бензина и маи маисторите малко сам им разменили местата..
    наи добре пусни и една снимка
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •