Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 113

Thread: Доходен бизнес но какъв ?

  1. #31
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by RaIDeR
    Мммдааааа !
    Сега ми хрумна друга идея , кажете според вас дали ще има клиентела ?
    Става вапрос за Гейм Клуб с конзоли на плейстейшан 3, в начялото два плейстейшана тройки всеки с по два джойстика и един волан с педали и скорости и два плазмени монитора към 29 инчя !
    Някой знае ли как варвят цените на един чяс игра и дали ще има желаещи да играят ?
    Според моите лични наблюдения от това не се изкарват много пари,за сметка на нерви.По-добре се ориентирай към нещо друго,което е по-доходоносно и спокойно.Аз лично бих избрал варианта за даване под наем.Успех!
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  2. #32
    Запален алфист sa6o_roman's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ghetto Lulin
    Posts
    240

    Default

    става ли за празнувания и мероприятия? щот е г/д модерно като се съберат 20-30 човека и да наемат апартамент за купон. стават яко скандали че наема е за спане само за 2-3 души. по 100лв за 20 човека на вечер..

    може да звучи несериозно, ама така ми хрумна, успех
    по колата те посрещат... по акъла изпращаха едно време...

  3. #33
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by crazy_dude_
    Също така, добро решение според мен е, денонощен магазин за алкохол и цигари, без разливен алкохол.
    Ако е добре заредено при всички положения ще има клиентела, но пък тук първоначалната инвестиция е по-голяма.
    Успех
    Колегата е много прав!
    Пушачи и пиячи... винаги е имало и ще има
    Едни се отказват от цигарите... други пропушват. Отърване няма от тютюна и алкохола
    Вярно е, че не се печели много от цигари, но... винаги ще има движение на стоката. Няма брак, няма изтекъл срок на годност... сигурна стока и много търсена

    От Алкохола се печели малко повечко ако трябва да ги сравним.

    И само искам да добавя, че ако организираш това помещение, като специализирано магазинче за... Алкохол, Цигари, Пури, повечко видове насипно кафе на зърна, изискани марки пакетирани кафета и пакетирани сладки изделия.... ще си много доволен

    Такъв вид магазин... няма фалирал или не печеливш

    Трябва само да отговаря на изискванията за лиценза.
    Нещо от рода на... 280см. височина до тавана и да не си много близо до Училище.
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  4. #34
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Цял ден и цяла нощ ще съм пиян !
    Далавера има от разливният алкохол от продажният не твърде, пък и до мен има хранително магазинче в което има всичко ,хе е фалирало ама не е и процъвтяло !
    Благодаря на всички отзовали се с мнение и идеи !
    Най-вече проявявам интерес към магазин за дрехи ,
    въпросът ми е откаде да зареждам качествени и евтини дрехи ?
    Още веднъж благодаря !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  5. #35
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Аз под доходоносен... разбрах успешен бизнес от който може, да не забогатееш много, но вали-гърми... ще капе.
    Сега разбирам, че търсиш начин, рязко да станеш милионер
    Дрехи... Процъвтяване.. Хм.. странно. Ок.. ти си знаеш

    Бързо и лесно се забогатява само в бизнеса с наркотици.
    Там е гаранция-Франция

    А и не бъркай, хранителен магазин с такъв... за който аз говорих.
    Хамалогията в хранителен магазин е убийствена, за... нищо
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  6. #36
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Колега грешно си ме разбрал , търся доходен,проспериращ,обнадеждаващ,с добра клиентела бизнес !
    Не търся бързи и лесни пари ,знам ,че за всичко трябва време и средства ,лесни пари както каза ти няма ,само от наркотици и проституция, всъщост и те никак не са лесни !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  7. #37
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Като вземеш окончателното решение... да се похвалиш, с какво си се захванал

    А от мен...
    Пожелавам ти успех!
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  8. #38
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Az4o
    Дават ти 400лв на месец за 60 квадрата офис на оживено място!? Това ми звучи малко несериозно
    Според мен проучи по-подробно нещата за наема и се насочи в тази посока, поне докато нямаш твърдо решение за бизнес и т.н. - не си заслужава да се хвърляш надолу с главата веднага, колкото да кажеш, че имаш собствен бизнес.

    Все си мисля, че трябва да му искаш доста повечко пари месечно на подобно помещение ..

    Успех!
    колега май не си наясно с конюнктурата на недвижимите имоти в региона на втърново. цените там са далеч от софийските...

    Колкото до съвет, Всеки дава идеи но на малцина им стиска сами да ги осъществят. Както някой беше казал-"мненията са като задниците-всеки ги има" Аз лично бих погледнал не това което в момента върви , а това което би тръгнало в скоро време. Другото е обречно на провал или на почти никакви печалби. Не трябва да следваш някого а да водиш, ако искаш да печелиш. Решението трябва да е такова че да можеш да контролираш бизнеса( в смисъл да знаеш за какво става дума)Сам си прецени къде ще се чустваш добре и къде можеш да успееш. Никой от нас н знае нито точно къд е това помщение, нито ти самият какъв човек си и какво можеш да направиш.
    В този ред на мисли, тъй като явно не си човекът мениджър, щом искаш идеи тук, и нямаш бизнес в който това помещение да ти бъде от полза, съветът на пинко ми звучи най разумно и най сигурно. Нищо не можеш да загубиш. Това че някой ще ти плаща наем и ще печели -всеки сам си преценява риска. Може да печели, но може и да не печели. Зависи как ще го менажира или използва. докато на теб прихода от наем ти е сигурен(внимавай със договора за наем. Най добре е да ползваш услуги на юрист за него, за да нямаш проблеми) УСПЕХ!

    е това е и аз си показах ГЗ
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  9. #39
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    И на мен предложението за отдаване под наем ми се струва най-разумно,защото става дума за сигурни пари,без нерви,главоболия, рекети, конкуренция ,натиск и куп други идиотщини, които със сигурност ще са част от какъвто и да било личен бизнес.Също предложението на колегата Nasko_77 не е лошо,защото пак става въпрос за оборот,а това е важното-парите да си вървят и то с перспектива.А разумно е и предложението на колегата trouble,защото в такива случай ставаш част от голяма фирма, която е доста наясно как се прави бизнес и не само ,че до известна степен може да се каже ,че ти поема част от рисковете, но и до голяма степен ти дава обучение и подкрепа за това как да си развиваш нещата.Но ти си решаваш кое да избереш-което и да е то,пожелавам ти успех.
    Иначе аз лично съм много скептична ,ако трябва да развивам какъвто и да е бизнес в България по ред причини, част от които ги изброих по горе.
    За мен истината е в интернет с насоченост към качествен трафик(за страни като US,UK,Australia,Canada и др.)
    А друг изключително апетитен бизнес, който тепърва набира скорост и ще се развива това е спортният покер и по кокретно тексас холдъм.Ако те интересува може да прочетеш за него повече.Доста добре се печели от него и тепърва набира скорост в България.А не са много казината и игралните зали , в които се играе.Освен големите казина в някои градчета се намират и малки игрални зали, в които ходят ентусиасти от цялата страна.На всяко раздаване се печели пкомисионна.А примерно на час се правят 30 раздавания, като игрите продалжават по 7,8 часа.Инвестицията избщо не е голяма.Необходими са 2,3 игрални маси и чипове.Но със сигурност се печели много от това и тепърва ще се печели,защото този спортен покер едва сега навлиза в България.А ентусиасти има и ще има ,защото мотивацията е доста сериозна .За пример най -добрите играчи печелят по 1000 лв на вечер ,аз лично познавам такъв(такива)
    Например Димитър Вербатов си пада по тази игра
    http://www.eva.bg/content/view/2485/59/lang,bg/
    Ето за самата игра
    http://hazartt.blogspot.com/2008/01/blog-post_9493.html

    http://bg.pokernews.com/%D0%BD%D0%BE%D0 ... -event.htm

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr
    И на мен предложението за отдаване под наем ми се струва най-разумно,защото става дума за сигурни пари,без нерви,главоболия, рекети, конкуренция ,натиск и куп други идиотщини, които със сигурност ще са част от какъвто и да било личен бизнес.Също предложението на колегата Nasko_77 не е лошо,защото пак става въпрос за оборот,а това е важното-парите да си вървят и то с перспектива.А разумно е и предложението на колегата trouble,защото в такива случай ставаш част от голяма фирма, която е доста наясно как се прави бизнес и не само ,че до известна степен може да се каже ,че ти поема част от рисковете, но и до голяма степен ти дава обучение и подкрепа за това как да си развиваш нещата.Но ти си решаваш кое да избереш-което и да е то,пожелавам ти успех.
    Иначе аз лично съм много скептична ,ако трябва да развивам какъвто и да е бизнес в България по ред причини, част от които ги изброих по горе.
    За мен истината е в интернет с насоченост към качествен трафик(за страни като US,UK,Australia,Canada и др.)
    А друг изключително апетитен бизнес, който тепърва набира скорост и ще се развива това е спортният покер и по кокретно тексас холдъм.Ако те интересува може да прочетеш за него повече.Доста добре се печели от него и тепърва набира скорост в България.А не са много казината и игралните зали , в които се играе.Освен големите казина в някои градчета се намират и малки игрални зали, в които ходят ентусиасти от цялата страна.На всяко раздаване се печели пкомисионна.А примерно на час се правят 30 раздавания, като игрите продалжават по 7,8 часа.Инвестицията избщо не е голяма.Необходими са 2,3 игрални маси и чипове.Но със сигурност се печели много от това и тепърва ще се печели,защото този спортен покер едва сега навлиза в България.А ентусиасти има и ще има ,защото мотивацията е доста сериозна .За пример най -добрите играчи печелят по 1000 лв на вечер ,аз лично познавам такъв(такива)
    Например Димитър Вербатов си пада по тази игра
    http://www.eva.bg/content/view/2485/59/lang,bg/
    Ето за самата игра
    http://hazartt.blogspot.com/2008/01/blog-post_9493.html

    http://bg.pokernews.com/%D0%BD%D0%BE%D0 ... -event.htm

    Всичко, което казваш е екстра, но само незнам без солидни връзки, кой ще му издаде разрешително за хазарт.
    Lexus IS200

  11. #41
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Мерси за напътствията колеги ,но нека да променим темата ,а именно :
    -Какъв бизнес желаете да развиете ?
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by RaIDeR
    Мерси за напътствията колеги ,но нека да променим темата ,а именно :
    -Какъв бизнес желаете да развиете ?
    Има ли досатъчно място за фитнес да стане? ако има аз това бих направил- няма да станеш милионер, но пък и не изисква големи усилия. оборудването ти е към 15 000-20 000 лв. и то нови уреди. чесно казано фалирал фитнес не съм видял, това не значи, че няма де
    Lexus IS200

  13. #43
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Хъм, ако човек чака акъл от други да забогатее......съжелявам, ама бизнес не се прави с приказки.След като нямаш идеи, наема е най доброто.Бая народ знам-правят бизнес нищо не излиза, на същото място друг човек прави същия бизнес и върви.Ако бизнес ставаше със съвети всички щяхме да се милионери хаха
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #44
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by fred
    Ако бизнес ставаше със съвети всички щяхме да се милионери хаха
    Не вярваш ли? Веднага ти давам съвет, как да станеш доста бързо милионер.
    Само да ти стиска
    В производствената свера е
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  15. #45
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    безсмислена тема! нали не очакваш някой да ти каже истината. иначе идеи за сеир колкото искаш ще получиш. бизнесът който искам съм го развил и съм доволен. истината е да имаш дупе и да скочиш. идеята без смелост да я направиш е нула.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •