Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: (Май) Ще се става АЛФИСТ!

  1. #31

    Default

    По мои наблюдения 1,6 16V и 2,0 16V си приличат само по две неща - по цените на частите и консумативите(които са общи за двата) и по разхода на гориво. Иначе двойката си върви забележимо повече. Но и аз се качих от 77к.с. на 120 и трябва да кажа,че се чувствам идеално. То си зависи и от това кво точно търсиш. А дали е трошлив 1,6 ТС - едва ли повече от 2,0 ТС ... не мога да твърдя.

  2. #32
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колега, все пак аз разсъждавам така...:
    От 75 до 120 коня са си точно 45 коня разлика...Няма как да не се усети промяната към по-добро От друга страна и 150 да беше и с тях щях да свикна и след време и те ще са ми малко Все пак коли са - сменят се След време дай Боже някоя 159 или Брера
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #33
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    В сряда ще я плащам колата...Но едно нещо ми го насадиха в главата...
    Колата е 2001 година, кожа, 120 коня ТС 1.6, 10 възд. възгл., умивалници на фаровете, "Босе" аудио, автопилот, подгряване на седалките, 15ки лети джанти с нови гуми, 112 000км, внос от Австрия...

    Цената и беше 12000лв, спазарихме се за 11 200лв...

    Приятели ми викат е не е ли много евтина, може да и има нещо, което на пръв поглед не се вижда Колата е в Стара Загора...Знам, че вие няма как да ми кажете какво може да и има, Въпросът ми е 11 200 нормално ли е за тази кола като цена....или наистина е много евтино
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bulgaria
    Posts
    54

    Default

    И аз възнамерявам да ставам алфист. Засега се колебая между такава и друга, но вече немска. Няма да казвам каква. Дилемата е да взема ли по-харесваното, но по-капризно и нуждаещо се от квалифицирано обслужване (в сервиз) возило, или да се вслушам в здравия разум и да предпочета нещо доказало се, но пък изглеждащо скучно и сиво на фона на родния автопарк.

    11200 не са малко пари. Чак евтина не мисля. Но всичко зависи от конкретната кола, в какво състояние се намира. Преди седмица ми намериха 156 2000 кубика, 2000 г. - като нова, но за 4700 евро. В същото време на нашия пазар има екземпляри за по 5500 лв. Тук има едно ОБАЧЕ - не знаеш истинското лице на колата (била ли е ударена, къде и как; как е поправена; какви части са подменени и кой я е правил...), пробега, дали не е дошъл момента за големи капиталовложения. Знаем цените на резервните части и е достатъчно нещо да приклопа и тогава отиваш пак на 7-8-9 та дори и 10 хил. лева.
    Затова хубаво огледай колата, направи тестдрайв и като ти напълни душата - плащай и давай снимки да се покефим.
    Радвай се на това, което имаш, докато работиш за това, което искаш.

  5. #35
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd
    В сряда ще я плащам колата...Но едно нещо ми го насадиха в главата...
    Колата е 2001 година, кожа, 120 коня ТС 1.6, 10 възд. възгл., умивалници на фаровете, "Босе" аудио, автопилот, подгряване на седалките, 15ки лети джанти с нови гуми, 112 000км, внос от Австрия...

    Цената и беше 12000лв, спазарихме се за 11 200лв...

    Приятели ми викат е не е ли много евтина, може да и има нещо, което на пръв поглед не се вижда Колата е в Стара Загора...Знам, че вие няма как да ми кажете какво може да и има, Въпросът ми е 11 200 нормално ли е за тази кола като цена....или наистина е много евтино
    тия 10 възглавници къде ги броихте?
    за босето май на 1.6 няма - но за това не съм сигурен
    автопилот дето му викаш май също не се слага на 1.6
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #36
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    търтей,

    значи ще пусна снимки до края на седмицата....на целият салон...

    За автопилота (пробвах го) и за Босе-то съм 1000% сигурен, защото на колонките пише Bose, както и в багажника има някаква фабрично монтирана "туба" пак Босе....
    За Еър Бег-овете не съм 100% сигурен щото не съм ги броил лично, така каза продавача
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #37
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd
    търтей,

    значи ще пусна снимки до края на седмицата....на целият салон...

    За автопилота (пробвах го) и за Босе-то съм 1000% сигурен, защото на колонките пише Bose, както и в багажника има някаква фабрично монтирана "туба" пак Босе....
    За Еър Бег-овете не съм 100% сигурен щото не съм ги броил лично, така каза продавача
    е щом си ги видел супер - явно съм в грешка

    ама възглавниците на тия коли са макс 6 така че
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •