Results 1 to 5 of 5

Thread: въпрос за климатик/климатроник и амортиьори

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    82

    Default въпрос за климатик/климатроник и амортиьори

    Здравейте колеги

    Имам едно малко питане.Купих си една АР 145 боксер ,но няма климатик /климатроник.Та питането ми е можели от някоя ударена 145-ца да се сложи на мойта красавица.
    Другия въпрос (макар да е разисквам много пъти) е свързан с амортиьорите предни и задни,препорачайте марка модел.Предпочитам да не са рециоклирани , да са под цената в магазина 197лв. за брой(предни).
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!"


    Моята Каляска || Alfa Romeo 145 1,4i BOXER

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    55

    Default

    За климата - да, може но е много играчка, свързано е със сваляне на таблото и доста парички за монтаж... а и след това трябва да слагаш силна музика за да не чуваш скрибуцанията на таблото...
    PLAY GOLF, DON'T DRIVE GOLF !!!
    Alfa Romeo 146 Boxer 1.6

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    82

    Default

    е горе долу колко денги требе да надипля
    някои да има опит с това упражнение и има ли значение дали ще се свали от боксер или ТС
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!"


    Моята Каляска || Alfa Romeo 145 1,4i BOXER

  4. #4
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Няма невъзможни неща, въпросът е дали е оправдано. Като се сетя колко неща трябва да се сменят... Аз лично не бих се занимавал.

    Колега, повечето алфи на части са ударени отпред Прецени сам колко ще са читави радиатор, компресор и принадлежностите около него.

    А за амортисорите - предните на боксера са си скъпи. Пиши на Lisan, той мисля предлагаше някакви по-евтини. Може да провериш и тук
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    82

    Default

    Quote Originally Posted by tonov
    Няма невъзможни неща, въпросът е дали е оправдано. Като се сетя колко неща трябва да се сменят... Аз лично не бих се занимавал.

    Колега, повечето алфи на части са ударени отпред Прецени сам колко ще са читави радиатор, компресор и принадлежностите около него.

    А за амортисорите - предните на боксера са си скъпи. Пиши на Lisan, той мисля предлагаше някакви по-евтини. Може да провериш и тук
    Мерси и ти си прав че повечето са ударени отпред , а за амортисьорите чакам отговора на Лисан
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!"


    Моята Каляска || Alfa Romeo 145 1,4i BOXER

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •