Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Струва ли си?

  1. #16
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by alf 164
    Днеска я докарах колата към бургас от ямбол....карнобат-бургас....210 повече не посмях просто...иначе като че ли още поемаше
    Верно е че поема още но не казвай пред колегата alfaracer че много се твари
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #17
    Анти Тунинг alfaracer's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    344

    Default

    хаха това беше яко ,
    Ама ще се окаже ,че алфата с най-износения мотор в форума пък се прая на Рейсър.

    То щом ме бият коли дето заводски ги дават за 10сек 0-100км/ч.
    Който не ме е фанал той не ме е
    Alfa164 T.S 148++ HP
    Alfa156 T.S 144 - коня, ама на хартия.

  3. #18
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    @alfaracer
    Твоята беше същата като моята нали ? Аз бях така преди да се усетя че имам един счупен палец и пукната дистрибуторна капачка на едното делко . Не е гаранция че и при тебе е това проблема , само споделям минали мъки
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #19
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006
    @alfaracer
    Твоята беше същата като моята нали ? Аз бях така преди да се усетя че имам един счупен палец и пукната дистрибуторна капачка на едното делко . Не е гаранция че и при тебе е това проблема , само споделям минали мъки
    както се казва анджък
    аз имах точно същия проблем на старата ми алфа...смених палеца и капачката и все едно се качих в друга кола....ама това ми го откриха СЛУЧАЙНО едни момчета в един невзрачен сервиз.

    Иначе до колегата Alf 164 - ЧЕСТИТО, много да и се радваш и много да я караш. Това е един прекрасен автомобил !
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  5. #20
    Анти Тунинг alfaracer's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    344

    Default

    Мдааа, ех как ми се иска и моя проблем да е такъв,ама не.С нови капачки,палци,свещи,кабели и филтри съм.
    Но между другото преди около 4 години имах проблем с единия палец който се е бил спукал и алфата беше за неизвестно време Single Spark. След откриването на проблема имаше огромна разлика.
    Трябва да имам някакъв проблем с инжекционна най-вероятно.
    Съмнявам се в дебита на ГНП.
    И другото е ,че няма кой да ми каже колко трябва да ми е компресията на цилиндрите.
    Alfa164 T.S 148++ HP
    Alfa156 T.S 144 - коня, ама на хартия.

  6. #21
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by alfaracer
    Съмнявам се в дебита на ГНП.
    :
    ГНП ? Нали е бензинова ? Предполагам говориш за бензиновата помпа в случая ?

    П.С. Започваме да се отплесваме от темата и може да ядосаме мародеро че много оффтопик стана
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #22
    започва да се пристрастява alf 164's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    рейсър спокойно...и моята не върви много...един приятел на баща ми има 164...качи се да види моята...абе вика върви но не е както трябва да е. и баща ми я кара един път ...вика спъната малко ми се стръва кат за тия коне...а за мене си върви ....но аз както бях споменал в самото начало нямам опит като шофьор и не мога да направя някаква съпоставка. Не набира някво чак супер много но пък на дълъг път набере ли .... няма спиране Плюс това на мене свещите са ми за смяна определено...въздушен филтър също не е зле да сменя....а и пр. на баща ми който споменах ми показа един нагар който като се почисти твърдеше че ще тръгне доста по дбре да върви. нз къде се намира (като имена нз частите...пълен лаик съм ...но гледам да понауча тва онова) ... намерих една снимка ...мисля че отвори едни капачки със скоби (има ги от двете страни на двигатела) и под тях се намира тва червеното..то се отваря и там е въпросния нагар доколкото си спомням http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.co ... /2.0TS.bmp
    166 2.4 JTD 140 hp+chip '02 отскоро
    164 2.0 ТS 147 hp '92 my ex-, but my 1st love

  8. #23
    sedemdesetipetist alfonso_90's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Казанлък,св.Влас,
    Age
    33
    Posts
    623

    Default

    Quote Originally Posted by alf 164
    рейсър спокойно...и моята не върви много...един приятел на баща ми има 164...качи се да види моята...абе вика върви но не е както трябва да е. и баща ми я кара един път ...вика спъната малко ми се стръва кат за тия коне...а за мене си върви ....но аз както бях споменал в самото начало нямам опит като шофьор и не мога да направя някаква съпоставка. Не набира някво чак супер много но пък на дълъг път набере ли .... няма спиране Плюс това на мене свещите са ми за смяна определено...въздушен филтър също не е зле да сменя....а и пр. на баща ми който споменах ми показа един нагар който като се почисти твърдеше че ще тръгне доста по дбре да върви. нз къде се намира (като имена нз частите...пълен лаик съм ...но гледам да понауча тва онова) ... намерих една снимка ...мисля че отвори едни капачки със скоби (има ги от двете страни на двигатела) и под тях се намира тва червеното..то се отваря и там е въпросния нагар доколкото си спомням http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.co ... /2.0TS.bmp
    тва твоя двигател ли е на снимката щото не ми мяза на 164 тва мисля че е от класиките поправете ме ако бъркам
    ALFA ROMEO 75 2.0 ts
    ALFA ROMEO 75 2.5 V6
    ALFA ROMEO 146 2.0 TURBO

  9. #24
    започва да се пристрастява alf 164's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    не бе просто показвах къде е капачката под която показа тоя човек че имало нагар....иначе не е такъв двигателя ми
    166 2.4 JTD 140 hp+chip '02 отскоро
    164 2.0 ТS 147 hp '92 my ex-, but my 1st love

  10. #25
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    [quote=alfonso_90]
    Quote Originally Posted by alf 164":2ssv6khp]рейсър спокойно...и моята не върви много...един приятел на баща ми има 164...качи се да види моята...абе вика върви но не е както трябва да е. и баща ми я кара един път ...вика спъната малко ми се стръва кат за тия коне...а за мене си върви ....но аз както бях споменал в самото начало нямам опит като шофьор и не мога да направя някаква съпоставка. Не набира някво чак супер много но пък на дълъг път набере ли .... няма спиране :D Плюс това на мене свещите са ми за смяна определено...въздушен филтър също не е зле да сменя....а и пр. на баща ми който споменах ми показа един нагар който като се почисти твърдеше че ще тръгне доста по дбре да върви. нз къде се намира (като имена нз частите...пълен лаик съм ...но гледам да понауча тва онова) ... намерих една снимка ...мисля че отвори едни капачки със скоби (има ги от двете страни на двигатела) и под тях се намира тва червеното..то се отваря и там е въпросния нагар доколкото си спомням [url="http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.com/_uimages/2.0TS.bmp
    http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.co ... /2.0TS.bmp[/url]
    тва твоя двигател ли е на снимката щото не ми мяза на 164 тва мисля че е от класиките поправете ме ако бъркам [/quote:2ssv6khp]

    Мисля че не бъркаш този е надлъжно разположен а на 164 е напречен . Този ми се струва че е на Алфа 70 нали тя е със задно задвижване но иначе на първите 164-и преди 1992 година е много подобен да не кажа същият двигател .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #26
    sedemdesetipetist alfonso_90's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Казанлък,св.Влас,
    Age
    33
    Posts
    623

    Default

    [quote=sunny2006]
    Quote Originally Posted by alfonso_90
    Quote Originally Posted by alf 164":14fxtne8]рейсър спокойно...и моята не върви много...един приятел на баща ми има 164...качи се да види моята...абе вика върви но не е както трябва да е. и баща ми я кара един път ...вика спъната малко ми се стръва кат за тия коне...а за мене си върви ....но аз както бях споменал в самото начало нямам опит като шофьор и не мога да направя някаква съпоставка. Не набира някво чак супер много но пък на дълъг път набере ли .... няма спиране :D Плюс това на мене свещите са ми за смяна определено...въздушен филтър също не е зле да сменя....а и пр. на баща ми който споменах ми показа един нагар който като се почисти твърдеше че ще тръгне доста по дбре да върви. нз къде се намира (като имена нз частите...пълен лаик съм ...но гледам да понауча тва онова) ... намерих една снимка ...мисля че отвори едни капачки със скоби (има ги от двете страни на двигатела) и под тях се намира тва червеното..то се отваря и там е въпросния нагар доколкото си спомням [url="http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.com/_uimages/2.0TS.bmp
    http://gtvince.com/db3/00279/gtvince.co ... /2.0TS.bmp[/url]
    тва твоя двигател ли е на снимката щото не ми мяза на 164 тва мисля че е от класиките поправете ме ако бъркам
    Мисля че не бъркаш този е надлъжно разположен а на 164 е напречен . Този ми се струва че е на Алфа 70 нали тя е със задно задвижване но иначе на първите 164-и преди 1992 година е много подобен да не кажа същият двигател .[/quote:14fxtne8] не беее не е оталфа 70 която е 75 а не 70 но няма проблем това е от алфа гтв вижте какво пише в началото на линка повече трява да се гледа иначе че е от класика да вярно е
    ALFA ROMEO 75 2.0 ts
    ALFA ROMEO 75 2.5 V6
    ALFA ROMEO 146 2.0 TURBO

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •