Results 1 to 3 of 3

Thread: Колеги малко инфо ??

  1. #1
    започва да се пристрастява svenzbg's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    36

    Default Колеги малко инфо ??

    Знам че има писано но доста четох и неразбрах това което ме инт. , та затова питам . За алфа селеспийд.Така или иначе ще взимам робот , моля за съвет , от коя година да търся , смисъл 2002 става ли или по горни години да търся ? Нов ли или може и 2-ра ръка да мина , по кое да гледам коя година е ? Да ми препоръчате морга или сервиз от кадето мога да го взема ? Други тънкости да гледам по тоя робот ?

  2. #2
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    колега, положението много деликатно. ако те посъветваме да си вземеш втора употреба, може да попаднеш на боклук, който не можеш да провериш и разбереш докато не го сложиш и да кажеш че сме те подвели, ако е нов е доста скъпичък. годината не е 2002 когато излиза новото поколение роботи а малко по рано. само първите селеспийди са със стария робот, разбирай някъде до към средата на 2000 год(доколкото знам) На по новите роботи има вертикален надпис "Selespeed" на корпуса. Най добри я ти вариант, ако е втора ръка според мен е да го вземеш от някоя катастрофирала кола, в смисъл да го видиш на колата. Но и това не е гаранция защото може да е имал проблеми. По принцип роботите правят много малко проблеми но са доста деликатни. В смисъл не може да се бърника много по тях, както правят някой "майстори" . Най добре е да прочетеш каквото е изписано тук за селеспийд за да не се повтаряме. Не знам къде са ти гледали робота и какъв проблем ти прави но ако идваш към софия ти препоръчвам сервиз "мазерати". там са в час с роботите успех
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  3. #3
    започва да се пристрастява svenzbg's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    36

    Default

    Ама колата ми я тесваха в Фиат сервиз специализиран за фият алфа и ланчия ДИН ЕКСПРЕС , тва в Пловдив , смисъл тестваха ми колата с специална програма за селеспийд която следи робота и другите джаджи покрай него, работата е там че като карам по дълго , и после като спреш на светофар изключва от скорост и трябва после да дадеш задна и веднага на пред и газ , забавиш ли се малко изключва пак , значи на самата програма не отчита никви проблеми на робота , но те са нагледни след дълго каране , иначе ако седи известно време изгасена си караш после нормално докато пак не почне . Четох доста теми за тоя робот и проблемите са същите , а колегите съветват нов робот , имам парите но искам съвет , преди покупка ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •