Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40

Thread: Нововнесена 156

  1. #1

    Default Нововнесена 156

    Колеги,най накрая и аз реших да си купя 156.Докарах я от Германия миналата седмица,след доста търсене.Колата е с 2.0 от края на 2001 г.Вътре е с абсолютно всички екстри без автоматик,който се разваля много.Върви като ракета.Номера е да се търси от частна обява и човек да има търпение ,естествено време и пари за престой.Колата е от първа ръка и всички прегледи са правени в алфа.Взех я на 154200км.Абсолютно реални и за мой голям късмет собственика беше лекар,така че не се съмнявам в неговата коректност.

  2. #2
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    7-8 годишен автомобил на 154 000км (свръх, супер, мега, гига, архи реални). Която е била на лекар и всичко е правено в Алфа Ромео(даже някои в завода ги ремонтират).Ей честно за пръв път я чувам тая история.

    Честито, много да и се радваш.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  3. #3
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    Абе немога да разбера защо като някой каже, че си е купил кола на 10 години и на 150 хил. км. веднага започвате да коментирате, че това е невъзможно. Защо само завиждате, че ваште са на по 300 хил. И мойта я взех на 150 хил. И още нещо. Братми скоро се пробра от командировка от Германия и един от шефовете на фирмата там, който взима 100 пъти по-голяма заплата от нас ходи на работа с метро. И сигурно личната кола си я ползва да ходи на риба или на вилата си събота и неделя. Там метрото има 7 лъча и е много по удобно.
    Така, че кола на 10години и на 150 хил. км. и подържана във фирмен сервиз кадето хората си вършат коректно работата, а не като тук е напълно релано.
    Колега със здраве да си я караш и безавариийни.

  4. #4
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    защото си мислят че на бензиновите им вартът километражите с по 150-200 000 назад както на дизелите и за тва така говорят.Щото в чужбина алфа дизелова до 3000 ЕВРО е над 300 000км.Лично съм ги гледал и в германия и в италия и в Швейцария!То си им личи по унищожените и захабени до неузнаваемост салони,на които личи че човека само дето не е спал там!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  5. #5
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    ти от къде знаеш че не е спал там
    апък за тия дето само мрънкат на всеки който се похвали с новата си придобивка и нейните километри им предлагам просто да честитят на човека и без повече нападки



    а да шях да забравя ЧЕСТИТО!!! и да си я караш със здраве и ако може снимчици да качиш да я видим

  6. #6
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Вий де прочетохте че е невъзможно? Или къде точно подлагам на съмнение километрите? Не мрънкам и не нападам. Съвсем открвено и чистосърдечно му честитя на чиляка.
    Обаче ми е много чудно на ТС как може да си 100% че това са и километрите. Ми няма как! Може да са толкоз, може и да не са. Затова ми е смешно като почнат да се пишат разни работи за абсолютно реални и не дотам абсолютно реални километри. Или те немските доктори не правят мушингии?

    Неотдавана имаше един пич във форума с идентична на тая история, само дето неговата беше правена в завода в еди кой си град, докумнетите бил видял и т.н. После се оказа, че в тоя град завод изобщо няма. Адски гот.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  7. #7

    Default

    Само да допълня ,колеги.Колата има "чеккефт" абсолютно попълнена книжка.И друго, късмета го извадих покрай чичо ми,който живее в Германия от 40 г,и има фирма за таксита, тоест само с коли.Той води преговорите, прегледа колата и майстор италианец водихме.Скоро ще я снимам.Имам колеги в работата,които са членове на клуба и видяха колата.Даде ми и 4 нови зимни гуми.

  8. #8
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Лъжеш!!! Аз още не съм я разгледал, а други членове не познавам......

    П.с. Честито и много безаварийни километри!!!!
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    А какво означава ако колата е на 300000 км/реални/,а на километраж100000.,а слона е перфектен /табло,волан,седалки,тапицерия и вс.останало.Да не би колата да е гробница а всичко това в скобите да е купувано ново и сменяно само исамо да се продаде колата добре.Въпрос на късмет е цялата работа.Разбира се и на добър оглед от специалист.

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    Абе,как го "подкарахте"човека,вместо да му пожелаете много безавариййни километри и радосттни моменти с "белисимата"!
    Честито колега, с здраве да си я караш!
    И мойта дойде на 169000км от Германия и кво от това?!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  11. #11
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Предишната ми Алфа беше 146 и беше на 94 000 км като я взех преди 3 години. Който е седнал вътре после беше готов да се закълне че колата е като нова и че километрите са реални.
    Сега съм със 156 и е на 160 000 км. Салон, волан, лост, педали, всичко е префектно. Закарах я на Бобо да и види километрите и казаха: бах маа му, таз са и реални километрите.
    Не слушай приказки от хиляда и една нощ, че запазени коли със реални километри не могат да се намерят в България. Това са приказки на хора които не са случили на кола и си мислят, че всеки е като тях.
    Със здраве да си я караш и още 3 пъти по толкова да я караш без проблеми
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  12. #12

    Default

    Защото като се прецака някой, после го е яд че и другите не се прецакват....
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default Re: Нововнесена 156

    Quote Originally Posted by Георги Савов
    Колеги,най накрая и аз реших да си купя 156.Докарах я от Германия миналата седмица,след доста търсене.Колата е с 2.0 от края на 2001 г.Вътре е с абсолютно всички екстри без автоматик,който се разваля много.Върви като ракета.Номера е да се търси от частна обява и човек да има търпение ,естествено време и пари за престой.Колата е от първа ръка и всички прегледи са правени в алфа.Взех я на 154200км.Абсолютно реални и за мой голям късмет собственика беше лекар,така че не се съмнявам в неговата коректност.
    Бе че даже доста е карал лекаря защото 6 г-по 25 хиляди на година, иначе автоматика въобще не се разваля, ама друга тема.Моята пък я взех на 9 години и 121 000 реални, което е по 15 хиляди, това е около 50км на ден, може да са реални и двети цифри. И моята я водих при Бобо-уж реални. Пък по документи, оригинални /аз от Италия ...../ предишния купил човека като е бил на 48г, ама гледам и други това разправят.Бе нещо все не ми се вярва, ама има ли значение. Карай си колата, честито и много безпроблемни КМ.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14
    започва да се пристрастява A40's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    87

    Default

    Quote Originally Posted by JACCOMO
    защото си мислят че на бензиновите им вартът километражите с по 150-200 000 назад както на дизелите и за тва така говорят.Щото в чужбина алфа дизелова до 3000 ЕВРО е над 300 000км.Лично съм ги гледал и в германия и в италия и в Швейцария!То си им личи по унищожените и захабени до неузнаваемост салони,на които личи че човека само дето не е спал там!
    честито и безаварийно колега.а за другия специалист-ти колко коли си купил от чужбина бре колега,ако са по-малко от 15 и за 5000 евро няма да намериш,виж като идеш да купиш 20-тина накуп от едно място и за 2500 ще вземеш.
    stilo sw 1,9 JTD 03g
    alfa 147 1,9JTD 01g
    alfa 156 1,9JTD 01g
    barchetta 1,8 98g
    alfa 145 1,6 97g

  15. #15
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    работил съм на автокъща и сме купували по повече от 1 автовоз от 1 автокъща.Знам че правят отстъпки спокойно!Самоче ти казвам че 2,4ЖТД започваха от 280 до 700 000км и от 3400ЕВРО нагоре,понадолу като километри не се и продават а ако има някоя на 180-200 000 тя ще е счупена и за малко пари или ще е на безбожна цена!така че аз не смятам да споря просто ти казвам че са карани МНОГО дизелите в чужбина!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •