Results 1 to 4 of 4

Thread: 33 1.8 ТД загрява

  1. #1

    Default 33 1.8 ТД загрява

    Имам съмнение данеби да е спукана главата.. Та въпроса ми е от къде се източва водата ,че в коша всичко и е адски сбито и няма как да се бръкне!Другото интресуват ме цените на гарнитурите и всичко неоходимо за да се свали и качи после главата.. извинявам се ако има такава тема вече ,но не успях да я намеря..Както и за цена на глава 2-ра ръка оборудвана или не оборудвана !

  2. #2
    Бродяга
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Добрич
    Age
    46
    Posts
    378

    Default 33

    ами колега този двигател е с три глави на всеки цилиндър по една и с три гарнитури които не са много скъпи....наи добре даиа погледне никои които разбира от тези работи

  3. #3

    Default

    УОУ застреля ме.. Мерси ! Извинявам се ако спамя форума .. А само да попитам трудно ли се намират части за тоя мотор?

  4. #4
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Re: 33 1.8 ТД загрява

    Quote Originally Posted by venom4o
    Имам съмнение данеби да е спукана главата.. Та въпроса ми е от къде се източва водата ,че в коша всичко и е адски сбито и няма как да се бръкне!Другото интресуват ме цените на гарнитурите и всичко неоходимо за да се свали и качи после главата.. извинявам се ако има такава тема вече ,но не успях да я намеря..Както и за цена на глава 2-ра ръка оборудвана или не оборудвана !
    Загрява или прегрява?!
    Провери си циркулацията на охл.течност особено да не са ти запушени тънките маркучета за връщане на охл.течност в казанчето и другото към радиатора!
    Ако на празни обороти ти пълни казанчето от долу с въздъшни мехури почти сигурно си прегрял мотора и някоя от гарнитурите е изплюла! Проверява се коя от главите е проблемната при специалист! Главите се свалят по отделно и могат по отделно да се ремонтират! Дано съм лош пророк но по-лошия вариянт е спукана глава което почти сигурно е пукнатина между смукателния и изпускателния клапан! Има специалисти които могат да отремонтират така спуканата глава чрез заваряване с аргон, но това е доста скъп и сложен ремонт! Вариянта с втора употреба е добър но избора да го направи пак специалист и да ти я провери! Успех!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •