Results 1 to 5 of 5

Thread: Поддържане на гюрук

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София, Бъкстон
    Posts
    10

    Default Поддържане на гюрук

    Колеги, моля, ако имате информация ми подскажете откъде да си купя препарат за поддържане на гюрука на Спайдер

  2. #2

    Default

    http://www.renovointernational.com/p.../products.html

    "Renovo - Convertible Car Care Products"

    Може би след месец, ще поръчвам за мене си и ако искаш може и да се комбинираме нещо да намалим транспорта....Имам и координати на майстор за гюруци и до този момент са само положителни отзивите ( и цените добри)! Сменя и "плаки" ("задното ни стъкло" един вид) и поне миналата година излизаше евтино като питах... на едно Пунто излезе 50-60 лева...
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София, Бъкстон
    Posts
    10

    Default

    Благодаря ти Пропър. С удоволствие ще се възползвам от предложението ти. Когато дойде момента просто ми кажи каква е сумата. Гюрука ми е електрически в много добро състояние и искам да си остане такъв.

  4. #4

    Default

    Пропър, и аз мога да играя, ще правя партия на транспорта, колко ще излезне комплект горе-долу.. Некви аналози на 3М или Кар Систем нема ли.. не съм се ровил..
    Alfa Romeo Spider 2.0 TS 16V 150 CV
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDm 150 CV
    Fiat Bravo 1.6 GT 100 CV
    _________________
    Skype: glavnia

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by glavnia
    Пропър, и аз мога да играя, ще правя партия на транспорта, колко ще излезне комплект горе-долу.. Некви аналози на 3М или Кар Систем нема ли.. не съм се ровил..
    Трябва да проверя за другите марки колега... Ще се разтърся колкото мога, ако намери някой нещо нека сподели..
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •