Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39

Thread: едно питане ... 146 TS 1,8 да или не ?

  1. #1

    Default едно питане ... 146 TS 1,8 да или не ?

    искам да попитам ,дали има някои собственник на алфа 145-46 които да не е ревнал от някои дефект ?или проблем ? 1996-98 година...
    ....>щте се обаснова -
    искам да си купа такава кола ,но има едно голямо -но защто които питам почти всеки се оплаква от марката ,несам чул някои да каже : "евала купих си железен автомобел, само горево и консумативи и си карам и сам доволен " -ИМАМ ВАЗМОЖНОСТ ДА ДАМ 3-4000 ХИЛ ЛЕВА (146 - 1.8TS ) И 500 ЛВ ЗА КОНСИМАТИВИ ... САМО НЕЗНАМ ДОКОГА ЩТЕ Я КАРАМ ???
    (имам от 1 година бмв 318 стар модил 1800 мотор без екстри 1989 год на газ гори ми 10 газ или 10 бензин на далго несан пипал нищтичко по него доже и ремак несам сменял какво ли несам го правил ,не е дало дефект или проблем ,нито сом чул някои да реве от тази марка ,кажете ми чесно- да си давам ли парите за алфа или не ?ама чесно ме кажете няма кои да питам -питам вас ...)

  2. #2
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    колега, ако беше се поразчел малко из форума щеше да намериш отговор на въпросите си!
    Ние тука караме такива кенефи и се чупят ли чупят.
    Ако искаш здрава кола да се возиш от точка А до точка Б карай си бавареца.
    Недей си купува алфа... чупливи са скъпи са им частите ... абе кенефи отсякъде !
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  3. #3
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Кенеф!!!

    Quote Originally Posted by Cvetelin
    колега, ако беше се поразчел малко из форума щеше да намериш отговор на въпросите си!
    Ние тука караме такива кенефи и се чупят ли чупят.
    Ако искаш здрава кола да се возиш от точка А до точка Б карай си бавареца.
    Недей си купува алфа... чупливи са скъпи са им частите ... абе кенефи отсякъде !
    Всяка кола може да бъде "кенеф", зависи в чии ръце е !
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  4. #4
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 08-02-2019 at 23:07.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #5
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    ако си нормален човечец нема да си купиш такава кола....Абе ние всички сме изперкали и приемаме още в лудницата...така че заповядай...
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  6. #6
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default Re: едно питане ... 146 TS 1,8 да или не ?

    Quote Originally Posted by Ivan_ivanov
    искам да попитам ,дали има някои собственник на алфа 145-46 които да не е ревнал от някои дефект ?или проблем ? 1996-98 година...
    ....>щте се обаснова -
    искам да си купа такава кола ,но има едно голямо -но защто които питам почти всеки се оплаква от марката ,несам чул някои да каже : "евала купих си железен автомобел, само горево и консумативи и си карам и сам доволен " -ИМАМ ВАЗМОЖНОСТ ДА ДАМ 3-4000 ХИЛ ЛЕВА (146 - 1.8TS ) И 500 ЛВ ЗА КОНСИМАТИВИ ... САМО НЕЗНАМ ДОКОГА ЩТЕ Я КАРАМ ???
    (имам от 1 година бмв 318 стар модил 1800 мотор без екстри 1989 год на газ гори ми 10 газ или 10 бензин на далго несан пипал нищтичко по него доже и ремак несам сменял какво ли несам го правил ,не е дало дефект или проблем ,нито сом чул някои да реве от тази марка ,кажете ми чесно- да си давам ли парите за алфа или не ?ама чесно ме кажете няма кои да питам -питам вас ...)
    Алфа е кола за шофьори / БМВ също/. Ако ти трябва само да се придвижваш от т.А до В, за какво са ти 2свещи на цилиндър, променливо газоразпределение, ниски картери, високи обороти, много коне и голям разход. Ако ти харесва вземай я поддръжката е все едно имаш 2 Голфа. Шансовете да си вземеш някоя гледана и някой боклук са 50:50. Това е то - късмет

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #7
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Тоя си мисля, че е някой Ауди-Агент, "Изобритател"... внедрен от оная "мила" групичка деца.

    Във връзка със скорошната, словесна инвазия от тяхна страна и последвалите, изтрити теми

    Ако греша... моля да бъда, извинен от колегата който е пуснал темата!

    Абе нещо... по много странен начин, зададен въпроса/и
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  8. #8
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Ако искаш като ходиш на работа да ти е адски кеф , макар да слушаш дали нещо нема да се счупи , си вземи Алфа Ромео Колата доставя голямо удоволствие , предлага и сериозни мъки Може да си вземеш на късмет нещо евтино , и да ти излезе адски скъпо Може да си вземеш и от форума , доказана и подържана кола , на добри пари Ти реши
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    имам от 1 година бмв 318 стар модил 1800 мотор без екстри 1989 год на газ гори ми 10 газ или 10 бензин на далго несан пипал нищтичко по него доже и ремак несам сменял какво ли несам го правил ,не е дало дефект или проблем ,нито сом чул някои да реве от тази марка
    - И сутринта ми ревяхаот тая марка. Разгледай форума на БМВ да видиш колко реват там кат осе почне от прозорците дето на всяка втора е36ца са проблемни и се стигне до рейки и т.н Нямам познати дето да не са се оплакали от каквато и да било марка.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

  10. #10
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Всеки се оплаква от нещо,а като го питаш казва моята кола е от най-хубавите! Автомобил като автомобил.Има и положителни страни има и отрицателни естествено.Зависи какво търсиш.Ако искаш спортен,красив,луксозен автомобил със скъпа поддръжка и висок разход,който да ти доставя удоволствие,значи търсиш Алфа Ромео.Ако искаш здрава каруца,която да лашкаш безмилостно по българските пътища,нисък разход и евтина поддръжка се ориентирай към нещо немско.Алфата е като скъпо бижу,с което може да се изфукаш и да си доставиш удоволствие,но няма нищо общо със селскостопанска техника.
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  11. #11

    Default

    мерси -на повечето за преките одговори ,с две думи си права извода че наистена нещата са до кьсмет та дано имам такьв да оцела някоя читава лфа ,нз щте тарса пак ако има ощте мнения и савети щте се радвам да ги чуя....

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    82

    Default

    Quote Originally Posted by zaryto
    Всеки се оплаква от нещо,а като го питаш казва моята кола е от най-хубавите! Автомобил като автомобил.Има и положителни страни има и отрицателни естествено.Зависи какво търсиш.Ако искаш спортен,красив,луксозен автомобил със скъпа поддръжка и висок разход,който да ти доставя удоволствие,значи търсиш Алфа Ромео.Ако искаш здрава каруца,която да лашкаш безмилостно по българските пътища,нисък разход и евтина поддръжка се ориентирай към нещо немско.Алфата е като скъпо бижу,с което може да се изфукаш и да си доставиш удоволствие,но няма нищо общо със селскостопанска техника.
    изказването направо чупи мивки прав си колега прав си .

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex
    Може да си вземеш и от форума , доказана и подържана кола , на добри пари Ти реши
    Както колегата казва това е най лесния начин да вземеш читава колица без да се чудиш дали си се пр****ал
    "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!"


    Моята Каляска || Alfa Romeo 145 1,4i BOXER

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    varna/sofia
    Posts
    61

    Default алфа

    ALFA ROMEO се взима със СЪРЦЕ!
    Виждаш я за първи път и се влюбваш в нея!
    Мислиш си за това колко гори и колко са и скъпи частите, А като се качиш във нея просто забравяш за всичко и ти е страшно кеф
    КОЛА ЗА ЦЕНИТЕЛИ
    ALFA ROMEO 145 1.6 16V TS

  14. #14
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default Re: алфа

    Quote Originally Posted by kajoooo
    А като се качиш във нея просто забравяш за всичко и ти е страшно кеф
    Това е абсолютната истина.
    Другата страна на медала е че наистина колата си е претенциозна и трябва да си я изпипаш и поддържаш. Все нещо ще светне, ще тропне и т.н.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  15. #15
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    по дяволите - вече не искам да съм ценител -- тая пущиня ми направи черна дупка в джоба
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •