Значи колата ми (от подписа) е с газов инжекцион EasyJet. Наскоро (преди около два месеца) й направих профилактика - прочистиха ми всички компоненти на системата - бутилката, сондата, клапана, отоплителя и газоразпределителя. Не искам да коментирам какви л..на излязоха от всичко това. До тук добре, но откакто прочистих газовата, се появи странен проблем. При потегляне (особено по-рязко) или понякога и след смяна на предавките нагоре, колата забива рязко муцуната все едно й спира тока, но веднага след това тръгва отново. Преди го правеше рядко и по веднъж, но напоследък положението се влоши доста. Днес например реших да потегля малко по-спортно заради едно самозабравило се селянче, и настана пълна излагация - колата започна да подскача все едно се изкачва по стълби
Няколко пъти ходя на диагностика и настройка на инжекциона при хора, които имат софтуер специално за EasyJet, но ефекта е нулев - продължава да се влошава. Подхвърлиха ми, че проблема може да е от хлабав кабел или букса някъде, но не е така, защото на бензин няма абсолютно никакъв проблем.
Моля ви, ако някой може да помогне и знае за какво може да става дума, да каже какво да правя. Това вече не се търпи