Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: АЛФА РОМЕО СИЛИСТРА

  1. #1

    Default АЛФА РОМЕО СИЛИСТРА

    КОЛЕГИ , аз пак питам кога и къде ще се срещнем за да направим иху аху в градЪТ наречен СИЛИСТРА ????????????

    промяна в заглавието
    Yon

  2. #2
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Фафко единствената GTV в Силистра която съм виждал беше моята преди 1 година когато бях на гости на баща ми а аз живея в СтЗ вече 7 години Ще се радвам ако срещна поне още една там.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  3. #3
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default Re: АЛФА РОМЕО СИЛИСТРА

    Quote Originally Posted by FAFKO
    КОЛЕГИ , аз пак питам кога и къде ще се срещнем за да направим иху аху в градЪТ наречен СИЛИСТРА ????????????

    промяна в заглавието
    Yon
    ако не намерите къде ... елате в русе
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Аре в Силистра там са най-яките мацки и дискотеки никакво Русе идваме силни сме много сме
    Виж Алфата ...


  5. #5
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by odisey
    Аре в Силистра там са най-яките мацки и дискотеки никакво Русе идваме силни сме много сме
    тебе човек от офиса не мое та извади ... пък диско миско... па и в силистра..
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    да бе я гледайте кви работи снимам по София
    Виж Алфата ...


  7. #7

    Default

    приятели аз друга алфа ГТВ в СС не съм виждал!!!!чакам ви с нетърпение в СС за една гонка по улиците!!!

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    silistra
    Posts
    65

    Default

    Не знам дали ще можем да се съберем в Силистра.От миналото лято се мъча да организирам нещо,и вече загубих надежда.Явно нашите хора рядко влизат във форума.Моята АР. бе втората 146-ка в града,имаше 3 145-ци преди три години,като я взех.Сега гледам града се напълни с алфи,но едва ли ще можем да сберем по голяма компания.Маи повече са каруцари,отколкото ценители на марката.Ако решите да поставим някакво начало,обадете се на 0898493817 .Успех.

  9. #9
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    аз се опитвах да ти звъня когато бяхме поооо май великден аз и още няколко алфиста, но телефона ти беше изключен

    бау
    сега гледам, че имам някакъв мтелски, сега ще запиша и този за следващия път, когато съм в района
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  10. #10
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky
    аз се опитвах да ти звъня когато бяхме поооо май великден аз и още няколко алфиста, но телефона ти беше изключен

    бау
    сега гледам, че имам някакъв мтелски, сега ще запиша и този за следващия път, когато съм в района
    По Великден и аз бях там . Обаче в дъжда не съм се разхождал много...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  11. #11
    започва вече да съжалява Devoted's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Бургас / Силистра
    Age
    41
    Posts
    97

    Question

    Кажете в Силистра има ли магазин за резервни части за Алфа Ромео .. щото предния път когато сменях задна полуоска трябваше да правя поръчка в магазина за авточасти до Дома на учителя ... А с тоя проблем с помпите за съединителя... Дайте ако имате адрес и телефон на такъв магазин в града!?
    145 ,1.6 TS

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    silistra
    Posts
    65

    Default

    sled 2-ri oktomvri sam v bg.triabva da se saberem nai-nakraia

  13. #13

    Default

    Здравейте Алфисти от Силистра!Аз пък съм първият в града със алфа 147

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    silistra
    Posts
    65

    Default

    Честито кога ще я огледаме,та и да я полееме?Аз от 2-ри окт.сам в Сс но 147-ца още не съм виждал в града.Ако решите да организираме нещо телефона ми е0898493817 .

  15. #15

    Default

    хубаво ще е да се съберем,но като гледам за сега сме само ние двамата от Сс.Жалко защото има доста алфи в града

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •