Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 69

Thread: шибаняшина

  1. #46
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    знам че ще подразня мнозина но като заговоря за нещо обичам да довърша разговора до край макар и да има някой засегнат,та вчера покарах ама желатската едно фордче ескорд 1.6 16v около 94 коня, ей супер ускорение и по боир и по равно без тия коне дето се проявявали в това или онова време,направо си бяга като за много повече .говоря за газ а форда е 98 г.

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by galinves71
    знам че ще подразня мнозина но като заговоря за нещо обичам да довърша разговора до край макар и да има някой засегнат,та вчера покарах ама желатската едно фордче ескорд 1.6 16v около 94 коня, ей супер ускорение и по боир и по равно без тия коне дето се проявявали в това или онова време,направо си бяга като за много повече .говоря за газ а форда е 98 г.
    добре бе- алфата не върви, но това значи, че ти си болен човек или мазохист, щом си си я взел така устройва ли те?
    Lexus IS200

  3. #48
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    добре де само се чудя как може в една тема да оплюваш ТС(в което няма нищо лошо лично мнение) а в друга тема да се хвалиш как върви само и колко е икономичен Ей това много ме дразни стига се дразни със сектантите само
    146 Turbo

  4. #49
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Друг вариант: Може и да ти се стори малко нетрадиционен и нестандартен, но защо не пробваш да закараш Алфата на майстор? Не е сигурно ама може и да я оправи знайш ли. СичкУ са случвЪ. Току виж една диагностика при човек, който си разбира от работата, помогнала. Знам че ти предлагам шокиращо екстраординарни мерки, но знае ли човек.


    P.S. Форд ескорД 1.6 Олелеее божкеeee
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  5. #50
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    В обобщение - ТС двигателите вървят добре само във високите обороти. В ниските няма никой. Ако настъпиш и едно Сузуки Суифт 1.3, ще ти се стори, че върви повече, но пък при 4000 оборота се обръща палачинката. Алфите не са коли за гонки, а за удоволствие от шофирането. Може да не са баш най-бързите, но никоя друга марка не предлага толкова удобни салони и стабилно пътно поведение.
    А авторът на темата да беше погледнал крива на въртящ момент, на какви обороти е максималния и т.н. преди да купува.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  6. #51
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Абе маке ще ти гледа криви мриви. Човека ти казва алфата грухти и за чеп за зеле не става. Той по майстори не ходи, той си знае ти за криви ша му говориш. Туй кривите са пустиняшка раута. Пустиняците гледат кривите истинските мъже карат ескорт. Е при форда сичките коне идват изотенъж и не се появяват по "това и онова време". И по "бОир" и по равно се му е едно. Змей страшен. И то на газ, щото ако включи на бензин трябва да иска от кулата във Варна разрешение за излитане. Ми да къ мислите вий? На хора с пломби ескорти не се продават, щото има опасност да ги глътнат при ускорение. Със салони и стабилност на пътя ще се залъгвате... Айде де!
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox
    Абе маке ще ти гледа криви мриви. Човека ти казва алфата грухти и за чеп за зеле не става. Той по майстори не ходи, той си знае ти за криви ша му говориш. Туй кривите са пустиняшка раута. Пустиняците гледат кривите истинските мъже карат ескорт. Е при форда сичките коне идват изотенъж и не се появяват по "това и онова време". И по "бОир" и по равно се му е едно. Змей страшен. И то на газ, щото ако включи на бензин трябва да иска от кулата във Варна разрешение за излитане. Ми да къ мислите вий? На хора с пломби ескорти не се продават, щото има опасност да ги глътнат при ускорение. Със салони и стабилност на пътя ще се залъгвате... Айде де!
    1во пиши на БГ и 2ро що се нервиш?абе хора защо се изказвате толкова остро след всеки мой въпрос или споделено преживяно,та то си е вярно че в спора се ражда истината но чак пък толкова.а на колегата abart ,не колега не я оплювам просто ми е като чели е под тези параметри които са по документи,а що се отнася до колата тя си е много добре да не казвам отлична щот пак ще ревнете в атака ,само дето дова замудване.значи 1ва-2ра-3та и т.н. с пълна газ няма изобщо никакъв проблем но ако съм на 5та соколо 70км/ч тогава се проявява.карах на познат неговата самоче 1.4 пак т.спарк и при него е същото.

  8. #53
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    ми просто е
    5а се включва след 110 и немаш такиви проблеми
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  9. #54
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Коя дума не е на БГ?
    И кой бензин 1.6 наема яко на 5та с 70км? Само не ми казвай, че е форда.
    Ич даже не съм нервен съвсем спокойно си хортувам. Но не мога да се стръпя да не те ухапя леко след като толкова хора те посъветваха да отидеш на ремонт, ти обаче продължаваш само да правиш сравнения с други автомобили. Пийс брадър.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  10. #55
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox
    Коя дума не е на БГ?
    И кой бензин 1.6 наема яко на 5та с 70км? Само не ми казвай, че е форда.
    москвича искам ти кажа че мноо яко си дръпа и пета и на трета със 70
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  11. #56
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    значи 1ва-2ра-3та и т.н. с пълна газ няма изобщо никакъв проблем но ако съм на 5та соколо 70км/ч тогава се проявява.карах на познат неговата самоче 1.4 пак т.спарк и при него е същото.
    те всички ТС вървят така затова има един лост между седалките,и ако можеш да боравиш с него е много забавно за твоя случай не са помислили от фирмата обаче-да пуснат автомат [/quote]
    146 Turbo

  12. #57
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    боже Да сравнявай колата си с форд...

    Ама ти май не си разбрал, че караш високооборотна кола... Сещаш ли се, че предавките ти са по дълги от на тоя смотан форд...Сещаш ли се, че алфата влиза в 7200оборота...А форда като види 5хил и буталата започват да се показват през капака... СЕГА ПРАВИШ ЛИ ОПИТ ДА СХВАНЕШ???

    Аз при 70км карам на 1ва...опа...а като тръгвам да изкачвам баир си пускам 3та...После 4та докато колата си влезе в необходимите обороти

    Баси колко е елементарно, ама човека иска да кара дизелова кола с дълги скорости и да е като бензин...Даже и изречението ми не правило...

    Следващия път направи ТЕСТ... При 120км натисни газта на 5та предавка на алфата и на форда и сравнявай и започни да оплюваш форда защо не набира...???

    А също така карай със 140км извънградско алфата и форда и после ми кажи, КОЯ е ИЗГОРИЛА по-малко...А дано накрая зацепиш...

    И дори да преоткриеш движението на италианския автомобил си купи друга кола дизел... Ще си най-доволен.

    Майкооо...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  13. #58
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Моля да се спазва добрия тон
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  14. #59
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    [quote=търтей]
    Quote Originally Posted by "Old Fox":20cjt2vt
    Коя дума не е на БГ?
    И кой бензин 1.6 наема яко на 5та с 70км? Само не ми казвай, че е форда.
    москвича искам ти кажа че мноо яко си дръпа и пета и на трета със 70 [/quote:20cjt2vt]
    Тука само за коли говорим. Олекотената версия Т-60 не съ брои
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Crusader
    Моля да се спазва добрия тон
    имам 1 молба, ако СЪМ навредил по някакъв начин с обидни фрази или с инфо не приемливо за мнозина ,моля да бъда игнориран от форума,аз не съм воин но това не значи че не мога да воювам а аз съм потребител на този форум както мнозина от него и смятам че е непристойно да има толкова крайни изказвания по какъвто и да е въпрос.като станах член на алфа форума ми направи голямо впечатление посещаемоста и разнообразието в него но вече съм ....затова моля ако съм нарушил правилата да ме отстраните.а за моите за някого досадни питания,мразя хора по какъвто и да било въпрос да отговарят или съдят по хорско мнение ,за мен това е признак за слаб разсъдак или нещо подобно .много е лесно да кажеш така е без да помислиш защо е така,незабравяйте че винаги има 1ви път в каквото и да е отношение,ремонт ,в живота или каквото и да било.кръстоносецо това не се отнася за теб,не ти правя комплименти но ти прояви много голямо разбиране към мен в случая на монтирането на агуто и неговите проблеми, също и робо и янис.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •