Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 69

Thread: шибаняшина

  1. #31
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by galinves71
    ....тромава,просто при скорост под 70-80 трудно наема а при дори и леко нагорнище но по-дълго като участък дори и със 100 постепенно пада а не се ежи при стъпка на педала,трябва да е поне със120-130 за да се разбере че я ускоряваш.... даже по добре от бензин.....
    Счупена ти е колата. Закарай я на качествена диагностика и ще ти я оправят!

  2. #32
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Колега все пак сигурен ли си че колата е изправна и че всичко е наред ?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f
    Колега все пак сигурен ли си че колата е изправна и че всичко е наред ?
    значи от моите технически познания колата е 6 но това за което говоря е някакъв признак който сякаш е изкуствено насаден като някаква преграда,но в даден момент изчезва.ще покарам колата на мой съсед 1.4 и ще преценя и нейното поведение.

  4. #34
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Не съм враждебен - заядлив съм
    За дебата си прав - "Моята кола не върви следователною всички алфи са кофти" с това не мога да споря верно.
    Пък и темата се развива по любимия ми начин.
    -Питаш
    -отговарят ти
    -спориш
    - сърдиш се на хората дето не мислят като теб
    За "Збирката"(както и викаш) твоя воля всички фенове са добре дошли.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox
    Не съм враждебен - заядлив съм
    За дебата си прав - "Моята кола не върви следователною всички алфи са кофти" с това не мога да споря верно.
    Пък и темата се развива по любимия ми начин.
    -Питаш
    -отговарят ти
    -спориш
    - сърдиш се на хората дето не мислят като теб
    За "Збирката"(както и викаш) твоя воля всички фенове са добре дошли.
    защо си заядлив,не е ли този форум за приятели?

  6. #36
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Default

    Koлеги,няколко години се опитвам да си насадя в кухата тиква че Алфата е красив и бърз автомобил.За съжаление наистина е само красив.Правил съм доста дръпки и в 90% съм излизал като победител,но като съм се качвал на брат ми на дъртото БМВ 320 88г.(въобще не в най-добро здраве) и не е нужно да чакам до 100км/ч за да усетя ускорение.
    А за TwinSpark-ка(16V) просто не ми се говори,а за качеството по-добре да беше Китайско 3-то
    Няма по-трошлив мотор на света от него.
    Но понеже съм отявлен мазохист следващата кола пак ще е Алфа,защото по-красива от нея на света НЯМА и все се надявам да се подобри и качеството.Ееех мечти

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by JORDANGT
    Koлеги,няколко години се опитвам да си насадя в кухата тиква че Алфата е красив и бърз автомобил.За съжаление наистина е само красив.Правил съм доста дръпки и в 90% съм излизал като победител,но като съм се качвал на брат ми на дъртото БМВ 320 88г.(въобще не в най-добро здраве) и не е нужно да чакам до 100км/ч за да усетя ускорение.
    А за TwinSpark-ка(16V) просто не ми се говори,а за качеството по-добре да беше Китайско 3-то
    Няма по-трошлив мотор на света от него.
    Но понеже съм отявлен мазохист следващата кола пак ще е Алфа,защото по-красива от нея на света НЯМА и все се надявам да се подобри и качеството.Ееех мечти

  8. #38
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    колега сменяи тоя "твой умрял" ТС с мотора на Пежото и ..... си перфектен-красива кола с ЯК мотор!! Само с оплакване нищо няма да се промени. за това че трябва да чакаш 120-130и след това да усетиш ускорението-евала още малко и ще искам и моята да върви така,след тая скорост да усещам Ускорение
    146 Turbo

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by abart_
    колега сменяи тоя "твой умрял" ТС с мотора на Пежото и ..... си перфектен-красива кола с ЯК мотор!! Само с оплакване нищо няма да се промени. за това че трябва да чакаш 120-130и след това да усетиш ускорението-евала още малко и ще искам и моята да върви така,след тая скорост да усещам Ускорение
    ти пък кой си???

  10. #40
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Не ме познаваш и няма и да ме познаваш що ти само с познати ли си пишеш тука бре
    146 Turbo

  11. #41
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by abart_
    Не ме познаваш и няма и да ме познаваш що ти само с познати ли си пишеш тука бре
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by abart_
    Не ме познаваш и няма и да ме познаваш що ти само с познати ли си пишеш тука бре
    не и с приятни

  13. #43
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    И на мен не са ми приятни някой работи,ма не се оплаквам!! само да питам-гледам в една друга тема си писъл че "кочинката" върви с 205км/ч и можела ОЩЕ на ГАЗ пък сега се оплакваш от липса на мощност,или тя от 140км нагоре тъгва да върви поясни малко за неуките като нас
    146 Turbo

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by abart_
    И на мен не са ми приятни някой работи,ма не се оплаквам!! само да питам-гледам в една друга тема си писъл че "кочинката" върви с 205км/ч и можела ОЩЕ на ГАЗ пък сега се оплакваш от липса на мощност,или тя от 140км нагоре тъгва да върви поясни малко за неуките като нас
    явно братле четеш това което ти изнася,я прочети всичко и ще разбереш.абе въобще защо ли продължаваме с този груб език,мисля че достатъчно ясно и правилно съм се обърнал за съвет и това че на някоИ собекти им е гот да се ядат тяхна воля.мисля че във форума трабва да има раздел спорове и дразги за да има място за подобни мненийца.все пак благодаря на тези които ме разбраха и ми отговориха правилно, а на другите .... е не им се сърдя светът става по-колоритен с тях

  15. #45
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    ебаси темата ... ебаси чудото ...
    бе колега ... хората ти казаха, че колата не е вчас ... ако е така намери проблема и го острани
    пък ако не... както казваш ти, че всичко е наред и на 6 има раздел продава продаваш ... купуваш си едно невероятно пежо и спираш да дрънкаш глупости и да кълнеш марката...
    като не ти е кеф .. чао ... кво си тръгнал тука да се дракаш наред ...
    и наще коли не вървят съответно нещо им има ... остранявяме го и пак всичко че наред....
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •