Page 32 of 41 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 466 to 480 of 610

Thread: Срещите в Русе - снимки

  1. #466
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Red Pitbull View Post
    ха-ха гонка...вие само с това ли се занимавате ?товали са ви интересите.не се обиждаи но това ли е първото не6то с което ме приветствате тук.не мие хоби да се гонкам,а и 6том си толкова навит явно бега4ката ти е поне 200коня...изхода е ясен моята си е само 155кон4ета,но поне съм сигурен 4е вси4ките са си живи и расови.Не съм такъв тип приятел не ме блазни...предпо4итам да си возя патенцата и да си купонясвам по други на4ини.Инъ4е о4аквам с нетърпение да се затопли и да подновим сре6тите ни.Вси4ко добро
    С много работи се занимаваме относно колите ни. Едно от тях е това за удоволствие.
    Съвет: Вземи й сложи газова уредба, ако мислиш да я караш спокойно, защото разхода от 12-14 на 155 коня автомобил ще те разплаче
    А колкото до това, колко са живи конете, ако искаш може с измервателен уред да придобием горе долу представа какво е останало под капака

    П.С. 136 коня с ремап съм ( което е не повече от 160-170 )
    Last edited by RoMAN; 12-03-2010 at 13:43.

  2. #467
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Русе
    Posts
    38

    Default

    Колата я имам пове4е от 2год.зашто реши 4е ме притеснява разхода!?Моите кон4ета съм си ги измервал ве4е.За 2год. съм изминал 50 000км.така 4е не си мисли 4е я пазя или коткам.Колкото до гонките ...аз съм кука,мислишли 4е ште е приятно за шефовете ми да ме видят или разберат 4е се гонкам,просто е малко несъвместимо.Тези времена съм ги изживял инъ4е съм съгласен с теб 4е това е кола за забавление и мисля 4е го правя но просто по други на4ини.Неме разбираи погрешно,аз ли4но нямам ништо против гонките,но нетърся някво доказване за себе си в това.Незнам можеби не съм прав или просто съм друга порода.Търся други нешта във форума.Остани си със здраве и о4аквам скоро да се съберем и пообсъйдаме красавиците ни .

  3. #468
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Red Pitbull View Post
    Колата я имам пове4е от 2год.зашто реши 4е ме притеснява разхода!?Моите кон4ета съм си ги измервал ве4е.За 2год. съм изминал 50 000км.така 4е не си мисли 4е я пазя или коткам.Колкото до гонките ...аз съм кука,мислишли 4е ште е приятно за шефовете ми да ме видят или разберат 4е се гонкам,просто е малко несъвместимо.Тези времена съм ги изживял инъ4е съм съгласен с теб 4е това е кола за забавление и мисля 4е го правя но просто по други на4ини.Неме разбираи погрешно,аз ли4но нямам ништо против гонките,но нетърся някво доказване за себе си в това.Незнам можеби не съм прав или просто съм друга порода.Търся други нешта във форума.Остани си със здраве и о4аквам скоро да се съберем и пообсъйдаме красавиците ни .
    Не е нужно шефовете ти да знаят Пък и си има места, където на никой не пречиш и не нарушаваш закона. Радвам се, че не те притеснява разхода. Никой не говори за доказване, а удоволствие.
    Мисля че и двамата знаем, че не си взел спортен модел алфа за да я караш бавно.
    Last edited by RoMAN; 12-03-2010 at 14:07.

  4. #469
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    Тук маи някои хвърли ръкавица или така ми се стори.

  5. #470
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Quote Originally Posted by Red Pitbull View Post
    Благодаря колега 6те се опитам сега....малко съм на вие с компа
    Колега, GTV-то е много добро. Страшно лачена е
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  6. #471
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    И тя сигурно е 230 коня. Само че Тоци Бегали е инженера тоя път. Романе.. направо брат.. нямаш шанс... той човека само мощни коли кара.
    Не е 230 коня а 100 KW ама ме кефи досега бях против нафтовите печки особенно като разказах играта на 166-та ама влязох в час(дизел ниски обороти и голям въртящ момент) честно кефи ме нафтовата печка
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  7. #472
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Върви ли Ланчиата?
    горе-долу колкото алфата ама е по тежка само 1630 кг.

    ---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    И тя сигурно е 230 коня. Само че Тоци Бегали е инженера тоя път. Романе.. направо брат.. нямаш шанс... той човека само мощни коли кара.
    ти кво караш ?някой дръгел най-вероятно. като почнеш да си сменяш колите на година -година и половина тогава ще ти дадем право да издигаш глас аз за 10 години смених 11 автомобила а ти?????????????????????????похвали се
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  8. #473
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Няма значение какво карам. Доста съм млад за да съм сменил 11 коли. Пък тая печица твойта ще гледа вирнатата задница на 155. Не е кой знае какво моята кола. Ама засега това. Знаеш ли какъв е девиза на рокерите: ''Не е важното какво ше караш.Важното е да караш''
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  9. #474

    Default

    Оооо тук стана напечено ще има гонки ми се струва... аз залагам на Роман на 166-ката

  10. #475

    Default

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    ...аз за 10 години смених 11 автомобила а ти?????????????????????????похвали се
    Това май не е много за хвалене
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  11. #476
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Няма значение какво карам. Доста съм млад за да съм сменил 11 коли. Пък тая печица твойта ще гледа вирнатата задница на 155. Не е кой знае какво моята кола. Ама засега това. Знаеш ли какъв е девиза на рокерите: ''Не е важното какво ше караш.Важното е да караш''
    точно на тая 155-ца едва ли ако си вярваш си в грешка нищо че е 1600 кг само докато запали турбината и ще ми видиш задницата а на колите им спирам тока за 40000-50000 км и ги разтиквам

    ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Няма значение какво карам. Доста съм млад за да съм сменил 11 коли. Пък тая печица твойта ще гледа вирнатата задница на 155. Не е кой знае какво моята кола. Ама засега това. Знаеш ли какъв е девиза на рокерите: ''Не е важното какво ше караш.Важното е да караш''
    http://cars.radosi.com/index.php?a=1...%28136%20Hp%29

    http://cars.radosi.com/index.php?a=1...%28127%20Hp%29

    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  12. #477
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    нищо че е 1600 кг само докато запали турбината и ще ми видиш задницата
    Викаш като се "Фключи" турбото става страшно,а
    146 Turbo

  13. #478

    Default

    Кат' са фключи турбото и с тези расови 12 годишни 136 коня и "само" 1600 кг и направо колата ... къса синджира не се държи у пътя чак мисълта ти спира...

  14. #479
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Опорочихте темата, кой кво кара има ли значение, важно да е Алфа Ромео. Аз карам трабант, розов, кабрио, с розов плюш е салона и пух по волана и да ти кажа мн ме заглеждат с него...майтапа на страна...дайте да направим една сбирка тази неделя на левента на паркинга горе?! Дават го арно време!!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #480
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Ами хайде де
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

Page 32 of 41 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •