Page 14 of 41 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 196 to 210 of 610

Thread: Срещите в Русе - снимки

  1. #196

    Smile

    Quote Originally Posted by cvetelin View Post
    колко па ша лети ... до де кацне на Кърджали 12
    тя достатъчно аеродинамична да полети повече
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  2. #197

    Default

    и какво точно ще правиш с тоя тетраетил
    мислите ли наистина че ако се налее на каталясалата ризница и ще се случат чудеса шегажиии

  3. #198

    Smile

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    и какво точно ще правиш с тоя тетраетил
    мислите ли наистина че ако се налее на каталясалата ризница и ще се случат чудеса шегажиии
    разбира се че ще станат чудеса, след опита ще се търси нов двигател
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  4. #199
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    алеее теа алфисти са полудели ...
    ша варим към бмв сектата ... там по нормални ми са видят
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  5. #200

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    разбира се че ще станат чудеса, след опита ще се търси нов двигател
    запознат ли си с качествата на тетраетила че даваш подобни диагнози

  6. #201

    Default

    Quote Originally Posted by cvetelin View Post
    алеее теа алфисти са полудели ...
    ша варим към бмв сектата ... там по нормални ми са видят
    верваш ли си

  7. #202
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    разбира се че ще станат чудеса, след опита ще се търси нов двигател


    Quote Originally Posted by fixxer
    Тук си в грешка. Има много различни добавки с различно предназначение. Например тетраетила се използва от бегачките по ралитата 1 литър тежи 2 килограма Така наречената добавка е пълна с олово и е силно отровна (канцерогенна) и забранена за използване Повишава октана на бензина. За информация навремето бензина се е третирал с тетраетил за по-големите октанови числа (А 91 ) - става въпрос за бензина който сте си сипвали по бензиностанциите Освен това тетраетила има перфектното свойство да предотвратява детонациите в мотора (известни също като "чукане на аванса", което всъщност са детонации в следствие на които целия мотор започва да резонира и в случаите на принудително пълнене с повече кислород води до чупене я на лагери, я на бутала, биели и т.н.). Също така предното води до по-добро изгаряне на сместа и почистване на двигателя. /както някой беше написал из темата че избелвало ауспусите/. Нормално разреждането е 1 грам тетраетил на 1 литър бензин. Сами си направете сметка за какво става въпрос
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  8. #203
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    верваш ли си
    е на пръв поглед по нормални ми са виждат
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  9. #204

    Smile

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    запознат ли си с качествата на тетраетила че даваш подобни диагнози
    извинявай но съм работил при състезател, и да насно съм със качесвата на тетраетила, ако искате сега се смейте колкото Ви душа сака
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  10. #205
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    извинявай но съм работил при състезател, и да насно съм със качесвата на тетраетила, ако искате сега се смейте колкото Ви душа сака
    oooo следващата легендааааааааа
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  11. #206

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    извинявай но съм работил при състезател, и да насно съм със качесвата на тетраетила, ако искате сега се смейте колкото Ви душа сака
    и какво тогава очакваш да се получи след като си работил при състезател ...........и знаиш

  12. #207

    Smile

    Първо не смятам да ставам легенда, и второ не очаквам нищо да се получи и не съм от много знаещите за квито се мислете Вие просто знаех смисъла на тази дума и предназначението й
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  13. #208

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    Първо не смятам да ставам легенда, и второ не очаквам нищо да се получи и не съм от много знаещите за квито се мислете Вие просто знаех смисъла на тази дума и предназначението й
    първо не знам защо изобщо си решил че става дума тука за някакви легенди и също така не знам защо държиш тон ???? с какво заслужихме тая лошотия ????
    второ защо вземаш отношение по темата а сега се дърпаш да отговориш какво точно имаш предвид ???
    и трето кои ти каза че ние сме многознаещи или това е твоето мнение ???
    четвърто защо след като си сигурен че знаеш предназначението и зашо не го обясни с прости думи а реши да подскачаш като ощипана ученичка и да хленчиш

  14. #209
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    кхкхкк делтоне па са развихря за скандал
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  15. #210

    Default

    ма ноо мразим някои да определя какъв съм бил...да ми брои насреща първо второ трето и т.н. и да многознаиничи без да се подкрепя със факти а и след като го попитах няколко пъти да ми реагира се едно съм му изял закуската да ми хленчи и подскача ............

Page 14 of 41 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •