Page 37 of 41 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast
Results 541 to 555 of 610

Thread: Срещите в Русе - снимки

  1. #541
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Стига си мънкал, като женичка. А те чакам да изкараш бързото БМВ срещу колата по мой избор. Изненада ще е като дойдем. Ти вземи си приготви паричките и ми се обади , когато си готов. И пежото ти ще наритам, като дойдем.

    П.С. Измисли си нови лафове, беден ти е речника.

  2. #542

    Smile

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    слушай сега моето момче авиобензина:
    1: е безцветен т.е. като вода на цвят
    2:ниско октаново число 83 октана
    3: Висока температура на изгаряне (бензина гори с 520 градуса а авиобензина с 850 градуса)
    за следващото писание си научи урока за отличен

    ---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:43 ----------



    романе искам да се дръпнем на 100 метра твоята алфа с моето дръгливо пежо 1100 кубика 60 коня ако се отказваш пиши по форумите дето си си прехвалил каруцата че не струва и точка кво ми се обесняваш толкова не съм ти любовница навит ли си или не???????????????????????????????????????????????? ???????????????????дай да ти видим прехвалената барака дето ти нацепих ританките и после излезе със номера бях от външната страна на платното! ако беше от вътрешната щеше ли да ме биеш?????????????А?А?А?А?А?А?А?А?А??????????????Ак о знаят другите колко ти е умряла алфата няма да плещиш простотий по форумите а колкото до алпина имам автокъща с всякви коли и мога да изкарам която и когато си поискам та пак избягваш въпроса КАКВА Е КОЛАТА дето ще бие 300 коня алпин доколкото знам пои мощни са 4 коли в русе и собственника на нито една от тях няма да се върже щото романчо не ще да си пусне дръгливата алфа с дръгливото ми пежо.Романчоооооооооооо смешен си
    абе пич в коя автокъща бачкаш, интересно ми е щот преди месец бях в този бранш, би трябвало да те знам, и що не ти засичам Kappa-та имам същата дори и на цвят SW но TDS айде със здраве
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  3. #543
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Аз урока си го знам, дори съм наливал такова гориво на самолетче, и пак ти казвам бъркаш и явно дори незнаеш какво слагаш.
    Ако искаш и разредител си сложи в резервоара, чувал съм, че мн добре върви
    Авиогориво с 80 октана вече не се използва, дори е адски трудно да се намери. Има много минуси и няма да ти върви колата повече.

    Както и да е колега зацапваш темата яко с тея глупости, пиши на лични на хората и това е!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #544
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Съгласен съм с колегата излагаш се . Станал си на 38 години не ти отива изобщо. Цялата тема се напълни с off.. .
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  5. #545
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Вчера имаше ли среща? Мене ми изпадна едно предложение за Букурещ и нямаше как просто да откажа Извинявам се за възможноста че не успях да дойда и че не писах дори.Сори.. тази седмица вече наистина сме там. А.... и МОЛЯ НЯКОЙ МОДЕРАТОР ДА ОЧИСТИ НЯКОЙ ПОСТОВЕ. Знаят се кои са.
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  6. #546
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Някой към Елена ?
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  7. #547

    Smile

    stelt моля те прати ми телефона си на лични искам да се срещна с теб тези дни ако е удобно
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  8. #548
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Стига си мънкал, като женичка. А те чакам да изкараш бързото БМВ срещу колата по мой избор. Изненада ще е като дойдем. Ти вземи си приготви паричките и ми се обади , когато си готов. И пежото ти ще наритам, като дойдем.

    П.С. Измисли си нови лафове, беден ти е речника.
    Почна да увърташ и ставаш смешен.Изкарай твоята алфа на гонка срещу кола която посоча аз залагаш пари и на самата гонка ще видиш колата.Ти добре ли си или си спал на мокри вестници?За 3-ти път пиша искам ти бараката срещу пежото ми на 100 метра ако си тарикат и си сигурен в бараката си(нали ми би 156-та)искарай мършата на пистата кво та притеснява с110 коня си отгоре а колкото до BMW-то кажи с ква кола ще се пуска .СПРИ ДА УВЪРТАШ ДАЙ ЯСНИ ОТГОВОРИ.Щото бавареца може да замине за Румъния тези дни и после пак ще пишеш простотий по всички форуми как бараката ти е била Алпин на 100 км. си дръпнал с 50 мин.

    ---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

    Quote Originally Posted by boyracer View Post
    Съгласен съм с колегата излагаш се . Станал си на 38 години не ти отива изобщо. Цялата тема се напълни с off.. .
    Ами Роман като пише глупости и лъже най безсрамно да му мълча и да му гледам лъжите ли?????????Нацепих му кратуната с 156-та и той се оправда тогава с това че бил от външната страна на платното сега като я разтиках той ме бил.Сега искам да му накъсам ританките с едно дръгливо пежо 1.1 60 коня та да му докажа че муршата му не става за нищо той пак суче и увърта да заложа пари и на самата гонка да видя колата.Според тебе тоя редовен ли е?Според мене говори по 300 простотий в час без да се усеща.
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  9. #549
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Оф... Бисере, уморих се от теб наистина. Аз ти казвам 2 пъти вече "Да" Ти продължаваш да ми се обесняваш.

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    И пежото ти ще наритам, като дойдем.
    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Ти ако искаш спирай на 100-я. Аз ще те унижа до края.
    Докато те чакам да се наканите с БМВ-то там, моя човек ще вкара колата си за ъпгрейд до 400 коня. Айде да те успокоя и да се кротнеш. Колата е Фиат Типо Турбо GT28RS, Интеграле 4х4 с 300 коня под капака.



    Айде повече не ме занимавай, ако няма да си сериозен. Не ми се губи време с клавиатурни рацери. Вече месец сигурно ще стане откакто те коткам да си изкараш БМВ-то, а ти само ми ланкаш тука. И между другото ще се пусна с Пежото ти, ако ми сложиш 50 лв. облог, че ще ме биеш защото даже няма и да си запаля автомобила заради тая кола.
    Last edited by RoMAN; 15-04-2010 at 23:24.

  10. #550
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Вижте какво има по Русенските улици на снимки не ме кефи ама на живо е голям сладур
    Един приятел каза, че някаква мацка я карала. Да я повикам на някоя среща
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 15042010189.jpg   15042010187.jpg  
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  11. #551
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Вижте какво има по Русенските улици на снимки не ме кефи ама на живо е голям сладур
    Един приятел каза, че някаква мацка я карала. Да я повикам на някоя среща
    Видях я и аз Спира в един блок до Лукойл на центъра. Одзад е хубава особенно вечер с тия LED светлини (или поне са наподобили LED ) . Но иначе опред е прекалено тумбеста. Някакси опита да се наподоби 8C на толкова малко пространство отпред не се е получил толкова добре. Но все пак сравнение с другите марки в класа на най -компактните определено е по-добре.
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  12. #552
    започва да се пристрастява siso22's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    ruse
    Posts
    36

    Default

    мали не бях влизал в форума от много време ама тои напчълно е заприличал на некъв пернишки форум аз мислех 4е няма срещи ве4е пък то имало пишете каде са и колко 4аса 4е нещо не разбрах а ми се идва и на мен

  13. #553
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Светъл, батковото не е имало срещи от много отдавна. Ама все на някъде се ходи в неделния следобед. Все някой мръднал на някъде и..... и без това сме малко.. пък само с 2-4 човека не става. Така че ако никой няма ангажименти тази неделя да пише и нека направим едно шествие из града
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  14. #554
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Оф... Бисере, уморих се от теб наистина. Аз ти казвам 2 пъти вече "Да" Ти продължаваш да ми се обесняваш.





    Докато те чакам да се наканите с БМВ-то там, моя човек ще вкара колата си за ъпгрейд до 400 коня. Айде да те успокоя и да се кротнеш. Колата е Фиат Типо Турбо GT28RS, Интеграле 4х4 с 300 коня под капака.



    Айде повече не ме занимавай, ако няма да си сериозен. Не ми се губи време с клавиатурни рацери. Вече месец сигурно ще стане откакто те коткам да си изкараш БМВ-то, а ти само ми ланкаш тука. И между другото ще се пусна с Пежото ти, ако ми сложиш 50 лв. облог, че ще ме биеш защото даже няма и да си запаля автомобила заради тая кола.
    Абе Романе като пишеш простотий вярваш ли си видях под капака на 156 мотор на ферари v8 на 420 коня ама не бях виждал в малкия кош на тъпо да влезе такъв мотор .Романеееееееееее осъзнай се бе човек кви са тези глупости иди на доктор да се прегледаш.Това тъпо трябва да е с най-малко 4 литров мотор с 4 турбини ( те такова животно нема) .Смешен си приятелю и изглеждаш като глупак у целия форум.У понеделника ще отварям мотора на пежлака и живот и здраве на 1-ви май ако не те е срам да откажеш на мърша 60 коня ще ти напукам задника ако откажеш видеоматериала и снимките ще бъдат качени във всички форуми където си писал че си пускаш масларката със всяка кола
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  15. #555
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Г-н Шумахера след обилното количество алкохол прието след семейната вечеря вече е седнал на PC и резултата е ясен. Заяждане с колегата РОман който кротко си стои и нищо никому не прави. И какви 156 със ферари V8... ама.. айде.. пък времената които са снимани.. няма как да са измислени ''шампионе''. Хората имат мозък да мислят, а явно ти нямаш за да пишеш такива небивалици тук! Стига вече!
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

Page 37 of 41 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •