Results 1 to 6 of 6

Thread: Пукане от към предницата

  1. #1

    Default Пукане от към предницата

    колеги,

    от известно време при спиране или потегляне се чува едно много отчетливо и дразнещо пукане от към предницата. някакви идеи за какво да се подготвя? върти ми се в главата носач, ама не искам да си го помислям....

  2. #2
    Запален алфист рали's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    софия
    Age
    56
    Posts
    178

    Default

    тампон носач

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Варна
    Posts
    863

    Default

    При мен еднократно пукане, също и на малки неравности
    излезе тампони на стабилизираща щанга.
    AR 159 1750 TBi '09
    AR 156 SW 1.9 Mjet '04
    ex AR 156 1.8 TS '98

  4. #4

    Default

    Носач колега. Все едно нещо се намества и прещраква нали?
    Миналата година като се затопли ми почна...като стана 40град беше ужас, а при 20 изобщо го нямаше....омеква тампона предполагам.... носача е към 50-60лв някъде и смених всичко веднага, защото другите пък дреболиии са по 10-12лв (накрайници и биалетки).....
    ама неприятно
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #5
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default Re:

    И при мен се получава при тръгване и при навит ляв волан,и се чудех от какво точно е....това ми е нащ-малкия проблем.Разби ми се звездата на рамото,което носи шоф.стъкло.6часа разглабях оправях и качвах обратно механизма и стъклото.2-3 дни и пак.Като прибере стъклото,машинката не изключва.Та искам да кажа че,ако на някой му се случи,не си играйте да я хващате с болт,ами направо трябва да се направи на струг целия детайл.Като го сваля отново ще пусна тема със снимки
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  6. #6

    Default Re:

    Quote Originally Posted by Ivo Skoklev
    И при мен се получава при тръгване и при навит ляв волан,и се чудех от какво точно е....това ми е нащ-малкия проблем.Разби ми се звездата на рамото,което носи шоф.стъкло.6часа разглабях оправях и качвах обратно механизма и стъклото.2-3 дни и пак.Като прибере стъклото,машинката не изключва.Та искам да кажа че,ако на някой му се случи,не си играйте да я хващате с болт,ами направо трябва да се направи на струг целия детайл.Като го сваля отново ще пусна тема със снимки
    Същия проблем като моя....3 месеца се мъчих и карах, като......с пръчка подпряно.....смях...
    Драго и Боби ми го оправиха за 1 час...ново на струг и много грес навсякъде!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •