Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Модула на ел.прозорците....

  1. #1

    Default Модула на ел.прозорците....

    ......трябва да намеря минусовия кабел на модула на прозорците - на схемата е червения кабел - уиндоу ролъп модул - трябва да го вържа за него, за да се вдигат автоматично джамовете като заключа колата.....
    Дали не е в кутията с копчетата на шоферската врата въпросния.....?????
    Предполагам че трябва да е този който е преди всички.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    На мен модула, който ми управлява предните 2 джама е зад жабката... аз нямам въздушна възглавница в таблото и той е точно там отзад! Една бяла кутийка!
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  3. #3

    Default

    При мен са 4 и сигурно ще е различно......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Нови пазар
    Posts
    58

    Default

    Я споделете как точно може да се настрой за да се затварят автоматично моята е с 4 ел.
    Алфист по душа и сърце!
    В търсене на 147
    Пежо 206 '02 - продава се!
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 98-ма. - бивша

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ
    При мен са 4 и сигурно ще е различно......
    и мойта е с 4, но само предните 2 имат модул за автоматично сваляне и вдигане... и то вдигането е само на шофьорския...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  6. #6
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Абе това със затварянето на прозорците при заключване е тъпо според мен. На няколко коли съм имал такава опция и съм се чудил как да я изключа - в жегите не можеш да оставиш прозорците отворени с 1-2 см, за да може да има движение на въздуха и да не се напича купето.

    Заключиш вратите, прозорците се вдигнат и след 15 мин в колата става 60 градуса

    Иначе, ако са леко смъкнати, въздуха се движи и вътре изобщо не става такава жега.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  7. #7

    Default

    аз пред нас не смея да си остава отворени прозорците, та някъде другаде ли..., според мен това е много полезно, а не всеки път да давам на контакт за да работи нещо

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  8. #8
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    23

    Default

    И аз искам да го направя това.Нека някой, който успее да го върже,да пише малко по-подробно, как го е направил...
    Alfonso 156 1.8 T. Spark

  9. #9
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default Re: Модула на ел.прозорците....

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ
    ......трябва да намеря минусовия кабел на модула на прозорците - на схемата е червения кабел - уиндоу ролъп модул - трябва да го вържа за него, за да се вдигат автоматично джамовете като заключа колата.....
    Дали не е в кутията с копчетата на шоферската врата въпросния.....?????
    Предполагам че трябва да е този който е преди всички.....
    Това как да се затварят като я заключиш с алармата или с копчето за централното?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  10. #10

    Default

    На мене е с копчето за централното .

  11. #11

    Default

    Това е функция на алармата ми, дали може иначе да се направи не знам - просто в функциите на алармата го има това и искам да го ползвам....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ
    Това е функция на алармата ми, дали може иначе да се направи не знам - просто в функциите на алармата го има това и искам да го ползвам....
    Аз до колкото съм чувал и от тези дето ми сложиха алармата казаха, че по принцип на алфите не ставал този номер, защото нямали комфорт модул... колко е вярно това не знам, казвам това което съм чул...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  13. #13

    Default

    Тия дни ще вържа кабела и ще видим.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #14
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    23

    Default

    До къде стигна с кабелите? Стана ли ?
    Alfonso 156 1.8 T. Spark

  15. #15

    Default

    Ами вчера извадих конзолата с копчетата, и започнах да заключвам колата с отворен прозорец като допирах уж жичката която е дадена на алармата за закачане към тоя модул но не стана нищо - накрая изгорих бушоните и за кой ли път стигнах до извода че с електроника не трябва да се занимавам......
    Гледам че на снимката пише че трябвало и плюса и минуса да се закачат, но нещо не ми стига пипето как и къде....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •