Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 77

Thread: Впечатления от Италфест 2005 !

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by tayfun
    феста беше чудесен на кой не му харесва да не присъства на следващия и дано до година да сме повече и всеки да остане с печатлението че е алфа фест
    Пич без да ми се сърдиш, но това е най-тъпото изказване, което можеше да родиш. А и при всички проблеми със сегашния, да го наречеш Алфа фест си е чиста ерес... Баси ако искате ме трийте, но това е недопустимо, ние за какво се борихме със собствените си принципи само и само да не стане тази година АЛФАФЕСТ, а той ще ми говори за догодина да стане! Единство му е майката, а не разцепление!
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  2. #62
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Марио,
    Не влагай емоции.
    Запознах се с Тайфун и мога да кажа, че е точен пич. Просто явно още е разочарован от някой действия и затова пише прибързано.

    Споко,
    Нека мислим по-позитивно!
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  3. #63
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Да наистина е готино момче аз мисля че не е искал да напише точно това
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #64
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Mury_alfata
    Да наистина е готино момче аз мисля че не е искал да напише точно това
    абе неможе да го осъди човек, но аз днес след известен размисъл си мисля, че определено не трябва по действията и приказките на един човек да съдим и за останалите .... както всички се убедихме на финалния купон, фиат и ланча клуба нито са по-грозни, от нас нито пият по-малко, нито се веселят по малко

    така че, да не прибързваме с обобщенията, защото ще сбъркаме ....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  5. #65
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default

    колега явно си изморен от съботата и не си ме разбрал аз казах дано до година да сме повече и да останат с впечатлението че е алфа фест а не да сме отделно абе въобще феста мина чудесно догодина пак съм на фест няма значение кога и къде как ще го организирате и ако съм обидил някой с това изказване моля да ме извини
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  6. #66
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Като цяло мероприятието си беше много добро и хората са го оценили. Разбира се имаше много забележки по воденето, програмата, организацията на потоците хора и прочие.

    Все пак мероприятието се организира на база ентусиазъм, не видях да има ПР агенция, която да се занимава с това.

    Аз лично се чувствам малко кофти, че не успях да се включа с моя опит


  7. #67
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Самоков
    Posts
    2

    Default

    Всичко беше просто СУПЕР !!! Голямо БРАВО на организаторите,и в тоя дух ако не ме беше юрнала сестра ми сигурно нямяше да дойда в последния момент си смених накладките и газ към феста :P :P :P
    Никога не подценявай италиянска кола и българска жена, каквато и да е тя.

  8. #68
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    На фона на всичко, което вече се изписа, ще кажа само, че всичко тази година беше огромна крачка напред. Винаги ще има недоволни, но пък и никога не може да се угоди на всички. Като изключим проблема с големите разстояния и скъпите горива (аз пропътувах по 260км във всяка посока, за да дойда...), мисля че всичко останало беше супер.
    Само тая сватба на другия ден направо ми разби фантазията - изобщо не беше възможно да се дремне .
    Ама пък аз си имах добър шофьор на връщане, за което съм много благодарен
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #69
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Враца/Ямбол
    Posts
    73

    Default

    А ако знаете как исках да дойда, и как се бях настроил...
    Изникнаха обаче непреодолими пречки (няма да ги коментирам, не искам да се извинявам) и не успях да дойда.
    Като чета постовете ви мислено се пренасям там - така че все едно съм бил. Дано догодина всичко да е наред и ФИАТките да са повече поне с една (моята)...
    И гледайте да го организирате(ме) по-рано през лятото. Така и не разбрах защо толкова късно се организира - през октомври ?
    Opel Mokka 1.2t/Lancia Thesis 2.4 JTD 20v/Lancia Lybra 1.9 JTD/Lancia Delta 3 1.6mJTD/ Citroen C2 1.4HDI
    Ex: FIAT Croma 1.9mJTD/Lancia Kappa 2.0 20v CNG/FIAT Bravo HGT 2.0 20v/Lancia Dedra 1.8 SW/Lancia Delta HPE 1.8 16v VVT/FIAT Tempra 1.8

  10. #70
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Враца/Ямбол
    Posts
    73

    Default

    Алекс, ако ме беше взел - и на отиване можеше да имаш шофьор
    Майтап... наистина нямаше как да дойда.
    Opel Mokka 1.2t/Lancia Thesis 2.4 JTD 20v/Lancia Lybra 1.9 JTD/Lancia Delta 3 1.6mJTD/ Citroen C2 1.4HDI
    Ex: FIAT Croma 1.9mJTD/Lancia Kappa 2.0 20v CNG/FIAT Bravo HGT 2.0 20v/Lancia Dedra 1.8 SW/Lancia Delta HPE 1.8 16v VVT/FIAT Tempra 1.8

  11. #71

    Default

    Аз предлагам да се готвим за Пролетен Събор (не италфест)...на който само да се видим и да се "сплотим" вечерта в ресторанта...може и гонки да си организираме.

    Миналата година идеята беше същата, но нищо не организирахме...останахме само с предложения за места.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #72
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    7

    Default а е тва е вече интересно

    А така ама го започнете от по ранко и намерете няква по здрава писта някаде. Колите по принцип ви са направени да се движат а не да се гледат.!!! Така че ако ще има и състезания ако ще и в гърция го направете АЗ ЩЕ ДОЙДА !!
    Fiat Tipo DGT

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Аз предлагам да се готвим за Пролетен Събор (не италфест)...на който само да се видим и да се "сплотим" вечерта в ресторанта...може и гонки да си организираме.

    Миналата година идеята беше същата, но нищо не организирахме...останахме само с предложения за места.
    Твърдо ЗА

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  14. #74
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    15

    Default

    Колеги, написах нещо в "нашия" форум... и бих искал да го споделя и тук!

    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...?p=20176#20176

    не че има значение моето скромно мнение, но все пак бих искал ди Ви запозная с него
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

  15. #75
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by x 1/9
    Колеги, написах нещо в "нашия" форум... и бих искал да го споделя и тук!

    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...?p=20176#20176

    не че има значение моето скромно мнение, но все пак бих искал ди Ви запозная с него
    има хляб в словата ти свежи .... но организаторите имат думата

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •