Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77

Thread: Впечатления от Италфест 2005 !

  1. #16
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    аиде и последната група се прибра от Долна Баня, аз първи де....

    за впечатления ше пиша по натам, че за мен и осталите колеги това си беше един ден изпълнен само с ангажименти.... 9 часа на оня вятър....
    аз още не знам дали ше ми се размине разболяването
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  2. #17
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    аиде и последната група се прибра от Долна Баня, аз първи де....

    за впечатления ше пиша по натам, че за мен и осталите колеги това си беше един ден изпълнен само с ангажименти.... 9 часа на оня вятър....
    аз още не знам дали ше ми се размине разболяването
    много хора ще са , , и ...

  3. #18
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by kekc
    Мдааа, като изключим вятъра, всичко беше чудесно
    не знаех , че атмосферните условия зависят от организаторите

  4. #19
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Вальо да не се оплаква! Аз бех по гола тиква и с къси гащи НА ПОРТАЛА и нищо ми нема
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  5. #20
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    екстра беше браво на организаторите.кой би си помислил че ще се порадваме на 159 толкова скоро наистина беше невероятно,толкова много алфи на едно място
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  6. #21
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    Вальо да не се оплаква! Аз бех по гола тиква и с къси гащи НА ПОРТАЛА и нищо ми нема
    беше със шапка, не се прави
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  7. #22
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Събитието беше невероятно! Просто всичко беше много професионално и изобщо както си трябваше! Тук е мястото да благодаря на организаторите и на всички, който спомогнаха Италфеста да стане толкова добър! Единственият проблем беше лошото време ама какво да се прави .. Имаше тук там леки пропуски който съм сигурен, че няма да ги има догодина
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  8. #23
    залухав алфист GT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    355

    Default

    Приятели, благодарим на всички, които успяха да дойдат, с което допринесоха за организирането на ИТАЛФЕСТ 2005...
    Моля ви, ако смятате че има пропуски при организирането, да ги споменете, за да може да им се обърне внимание, защото при "имаше пропуски" не е ясно какво точно трябва да коригираме!
    Kawasaki Z1000 2013
    Moto Guci Breva

  9. #24
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Quote Originally Posted by GT
    Приятели, благодарим на всички, които успяха да дойдат, с което допринесоха за организирането на ИТАЛФЕСТ 2005...
    Моля ви, ако смятате че има пропуски при организирането, да ги споменете, за да може да им се обърне внимание, защото при "имаше пропуски" не е ясно какво точно трябва да коригираме!
    Според мен, нямаше да е зле ако имаше още 1-2 щанда или не знам и аз как да ги нарека .. да могат хората спокойно да си вземат нещо за хапване - онзи ден просто трябваше едно 20-30 минути да чакаш за да се добереш до питка с кюфте Предполагам, че това не зависи много от организаторите но все пак .. И примерно ако имаше и нещо като "програма" на цялото събитие .. 10:30 - Откриване, 11:00 - Конкурс "Оптичен Тунинг", 11:30 - .. сещате се Стори ми се че доста от хората се лутаха в студа и питаха наляво надясно "какво следва?, после какво ще се прави? .."
    Естествено това изобщо не са болки за умиране А и са само мое лично мнение ..
    Всичко беше супер момчета!
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  10. #25
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз мисля 4е вси4ко беше перфектно стана много добре .Радвам се 4е се събрахме толкова много коли на едно място.Също така се радвам 4е успях да допринеса и аз за Итал фест 2005 макар и много малко с помоща при провеждането. За догодина ще сме още по-добри и ще се съберем над 300 ++ коли/ало някой не разбира какво е 300++ да пита Жоркооо/
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #26
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Събитието беше наистина едно невероятно преживяване, което със сигурност ще ми остане спомен за цял живот. Организацията според мен беше на съответното високо ниво и едва ли могат да се намерят сериозни кусури. Единственото, което ми липсваше, беше това, че нямаше стартове , но доколкото разбрахме, вината не е на организаторите. "Черешката" разбира се, беше премиерата на двете бижута- Алфа Ромео 159 и ФИАТ Гранде Пунто- това беше най-подходящото място за тази цел, защото истинските фенове заслужават първи да се порадват на тези произведения на дизайнерското и техническото изкуство. . Догодина мисля да допринеса за това чудесно събитие ако не с друго, то още една красива италианка в редицата. . А колкото до времето- намръзнахме, ама си заслужаваше. А питате ли ония девойки, дето Шокс беше довел да представят новите модели? Горките, дано се е намерил после някой да ги стопли!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #27
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Искам и аз да благодаря на всички присъстващи! - без тях това събитие нямаше да се състои!

    Да благодаря на Ванто и АутоВипс за 2-та чудесни автомобила!

    Да кажа евала на председателя ни - Петко! Не съм очаквал, че има заложби за водещ /много добри според мен!/

    Искренно да благодаря на Мони, BBRC, Мури и Куку за помощта която ми оказаха по време на феста!

    Да благодаря на част от дамите ни, които много ни помогнаха с организацията.

    За същаление работата ми като организатор не ми даде възможност да се почувствам гост и да мога да преценя дали ми е харесали или не ....
    Говорих с 20-тина души и останах с впечатлението, че им е харесало, доста при това. Като минуси се споменаваха 90% вятъра.....


    Всеки от нас видя минусите, важно е и вие да ги кажете за да може да ги преодолеем за следващия фест.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  13. #28

    Default

    И аз още веднъж искам да благодаря на всички които присъстваха! Хората които присъстваха бяха най-ценното нещо на феста. Емоцията която витаеше из въздуха беше неописуема...това е най-голямата благорадност която ние като организароти можем да получим. Още веднъж благодаря ви!

    Също така искам да благодаря на нашите спонсори. Генералният спонсор за втора година по-ред е "ВАНТО-ТРЕЙД".

    Тази година имахmе и много нови спонсори като: PowerControl, DigitalTuning, TorinoMotors, Philips Automotive Lighting, HardwareBG, "T&N car" и ИталСервиз.

    Благодарности и на нашите официални медийни партьори: в-к "Монитор" и "Телеграф".

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #29
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    И аз благодаря на всички които дойдоха!

    За кусурите на феста :
    ядене и пиене - крайно недостатъчно, гонки нямаше, организирахме някой неща пак в последния момент.
    Моля ви ако има нещо което пропуснах споделете го за да го имаме предвид а пък аз ви обещавам че другия път ще оправим пропуските.

    Благодаря на всички от клуб Алфа Ромео, Ланчия България и Фиат за помоща която ни оказахте.

    ЕВАЛА на Пламен и естественно Ванто
    Благодаря на всички спонсори.

    Аз понеже исках да правим и повече шоу участвах и в конкурсите, затова неможах да видя много хора с които исках да се видя Видях и много които неочаквах и беше страшно приятно за мен

    Ядосвам се че много малко хора дойдоха вечерта в ресторанта смятам че пропуснахте, купона беше невероятен нали колеги Всъщност там се надявах да видя доста хора но видях много по-малко от очакваното
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    167

    Default

    беше супер,
    за мен само гонки липсваха
    /като чувах на Бобо и на Жорко колите как звучат, щеше да се супер да ги чуем и в по-високи обороти/
    още веднъж браво
    155 2.0 traktor

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •