Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 77 of 77

Thread: Впечатления от Италфест 2005 !

  1. #76
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by x 1/9
    Колеги, написах нещо в "нашия" форум... и бих искал да го споделя и тук!

    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...?p=20176#20176

    не че има значение моето скромно мнение, но все пак бих искал ди Ви запозная с него
    Абсолютно съм съгласен с теб но някой неща не ги знаеш или не си ги видял като например че за оптичен тунинг, силов тунинг и аудио тунинг имаше комисии и точкови системи и критерии за оценка, иначе за останалото си прав но ние не сме ПРОФЕСИОНАЛИСТИ и НЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ТОВА всеки от нас има работа и ангажименти феста го организирахме с много труд във всяко свободно време и мисля че за това което се получи направо си е супер
    Надявам се другата година да получим помощ от професионалисти и да се получи още по-добре
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #77
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Не сам много вещ и немога да се изказвам компетентно казах си критиката казах колко сам вазхитен и пак ще кажа основното е че се сабират толкова много коли родом от Италия на едно място всичко останало за мен лично е на заден план вярно както казах и преди ще ми е кеф да има сукнежи и гонки ,щеми е кеф да има бол бира ще ми е кеф да има премиери ще ми е кеф да има презентации на други продукти там и награди ,там разни конкурси и тем подобни кефят ме харесва ми всеки да покаже какво е направил по колата си (все пак тва е смисала) ма основното си остава и всичко друго не от толкова голямо значение .С две думи колите да са 3000 а не 300 ПЪК(с извинение) бих пикал по ливадата бих си правил сандвичи отвкъщи бих си карал каса бира в багажника НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!!!(някой да не остане с погрешно мнение че искам точно това),но все пак тва искам да кажа нивото беше повече от европейско (и както всички ходили на първия фест казват ,че има градация) няма нужда да насилвате нещата и да ставате перфекционисти щото ентусиазма огасва бързо.
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •