Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Алфисти от Варна

  1. #1

    Default Алфисти от Варна

    Само аз ли тук съм от Варна (колко хубави Алфи има в тоя не чак толкова хубав град)?
    Обаждайте се ако има и други.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  2. #2
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    polekaaa ne obizdai grada shtoto mi e lubim ( nai veche ljatoto)
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  3. #3

    Default нищо общо с АЛФА

    Аве като за БГ град не е лош в сравнение с останалите градчета, друг е въпросът че е малко поизостанал в сравнение със София. Но иначе си прав - туризмът си е ОК през лятото. Ама алфисти от Варна из нета не се виждат.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  4. #4
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    tova ne e bolka za umirane no pak ljatoto si napred s zenite shtoto tka v sofija nikvi gi njama
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  5. #5

    Default

    айде сега във Варна си е много гот...особено лятото...

    Лятото може да направим една среща на клуба в Варна, на тези които сме по морете...и да...нали

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #6

    Default

    Познавам няколко човека, които ще се зарадват на такава среща. )))
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  7. #7

    Default Срам за Варна....

    Срам за Варна си ти приятелю, ходиш да лижеш софианци, от което само си им противен.... Хората които карат Алфа са индивидуалисти с характер, не си за тука брато...

  8. #8

    Default в отоговор на Gere

    ходиш да лижеш софианци
    Ами ако някой беше написал че тоя сайт е само за Софиянци нямаше да се обаждам тука. Не е проблем да направя едно сайтче на ALFA Club само за Варна (и ще е доста по-напреднало от това за толкова време), но ще го посещават само чужденци, варненци едва ли. И пак не те разбрах много ясно какво се опитваш да ми кажеш. Да не контактувам със Софиянци, защото съм им противен? Да си карам Алфата индивидуално т. е. да не се запознавам с други хора, които карат коли от същата марка?
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  9. #9

    Default RE

    Просто не обиждай нашия град, особенно във форум, пълен със софианци..../ Те са готини, но ако много им се слагаш може да те направят гадже през лятото....О.К., толкова с личните неща. Прави варненски сайт и се обади да се запиша.....

  10. #10

    Default Дайте съвет...

    Ако някой ми помогне да си избера автомобил, ще съм му много благодарен..... Имал съм 15 различни автомобила, от които най добро впечатление ми направиха Ланчата (Дедра 1,6) и Хюндая (Sкупе 1,5 ТI) препоръчайте някоя Алфа, хем да е малка, хем да е бърза.... Много сън бос в Алфите, дайте съвет до 5600 какво мога да намеря..?

  11. #11

    Default

    Gere ako iskash byrza alfa si zemi alfa 75 1.8 Turbo, sys zadno e!!!
    ako iskash po-nowa alfa tfa e alfa 155 2.0 16v, ama poddryjkata e po-skupa

  12. #12

    Default ...

    Никъде не съм споменал че София е хубав град. И я ми кажи как няма да се ядосвам като колата беше на три месеца нововнос и започнаха да тракат разни пластмаси (както и да е, не тук е мястото за обсъждането на въпроси от този вид). Като стана на въпрос си мисля да слагам стабилизиращи щанги, защото съм виждал какво представляват коли карани 5 години в България. Казаха ми че целия комплект е 350 лева. Но на мен не ми трябва целия. Някой слагал ли е? Интересувал ли се е?
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    72

    Default

    не разбрах кое е 350 лв.

  14. #14

    Default Strut Braces

    Комплекта включва Front & Rear Strut Braces и естествено не са оригинални за Alfa Romeo. Но на мен ми трябва само предната. Затова питам ако някой се е интересувал и знае къде се продават за ALFA или има да ми помогне с малко информация. А иначе за ALFA 155 може да се види на сайта: http://www.tuningshop.co.uk/acatalog...ml&CatalogBody
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  15. #15
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик asia's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    695

    Default

    ей хора Варна е полудяла,

    последно бях там от 1 до 3-ти март

    красота - немам думи

    и аз съм за да се организира среща с меснтите алфисти

    с някои от тях вече се знаем
    alfa 146 1.9 JTD - най-красивата
    alfa 155 - 1.7 TS - гордостта на мъжо ми

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •