Results 1 to 2 of 2

Thread: Национален Тунинг Фест 2008

  1. #1

    Default Национален Тунинг Фест 2008

    Здравейте,
    Казвам се Павел Григоров. Работя за списание MAXI tuning и помагам с координацията на Нацинален Тунинг Фест 2008, който ще се проведе на 28 и 29 юни (събота и неделя) на писта „Дракон”, Калояново.
    В тази тема искам да поканя всички от този форум да дойдат на място и да се забавляват, както и да дам малко допълнителна информация за събитието.
    Сайта на фестивала е ntf.maxituning.bg. Там можете да прочетете повече, както и да намерите координатите (моите и на организаорите), на които можете да ни безпокоите по всякакви въпроси. Освен това в последния, 6-ти брой на списание MAXI tuning ще можете да прочетете и интервю с един от организаторите, а именно Климент Шопов от КАМ Моторс Дизайн, в което той говори за Феста и състезанията в него.
    Също така искам да кажа, че ще се радваме да има не само организирани посещения, но и представяния на всички форуми с насоченост близка до тунинга. Това в никакъв случай няма да бъде комерсиално! Просто искаме да дадем възможност на всички, които полагат усилия в тази посока, така че ако искате изложбена площ или да представите няколко от най-добрите автомобили от вашия клуб – просто се свържете с нас и ще го уредим.
    Ако пък искате да посетите феста със собствения си автомобил и той е сериозно променен изпратете заявка за участие на ntf@maxituning.bg, за да бъдете освободени не само от входна такса за автомобила от 10лв., но и от входен билет. Входа за автомобили на участници е отворен до 10:00 ч. На 28- юни (събота). По време на часовете отворени за публика на изложението няма да се допуска движение на автомобилите на участниците.
    Предварително искам да се извиня, че верояно няма да съм активен в темата, тъй като съм пуснал подобни съобщения в не по-малко от 30 форума, а и съм много зает с организацията на събитието. Ще оценя много всякаква подкрепа и предложения по телефон и имейл, както и ще съм много благодарен на модераторите ако отделят темата, като важна.

    Очакваме ви

  2. #2
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Датите съвпадат с летния събор

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •