Results 1 to 2 of 2

Thread: моята рецензия

  1. #1
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default моята рецензия

    Ми май май трябва и аз да напиша нещо за феста.
    Пиша мнението си в отдлна тема защото, аз бях един от най-недоволстващите преди провеждането на феста

    Сега след като всичко мина, искам да БЛАГОДАРЯ на организаторите и да кажа, че феста надмина моите очаквания, така както аз си представях, че трябва да изглежда вторият италфест.
    Искам да се извиня за напрежението което съм им причинил, и се надявам то да е било движеща сила за по-добро представяне.

    Въпреки малките пропуски, които всички сме забелязали, аз забележки не бих си позволил да направя.

    Още веднъж, БЛАГОДАРЯ и ИЗВИНЯВАЙТЕ.

    П.П. само да кажа, че Григор явно не може да пие, защото не е хубаво толкова много да помни с лошо, и Бобо не ми е повече приятел, щом не се обади да каже, че купона е започнал
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  2. #2
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: моята рецензия

    Quote Originally Posted by hf hpe
    Ми май май трябва и аз да напиша нещо за феста.
    Пиша мнението си в отдлна тема защото, аз бях един от най-недоволстващите преди провеждането на феста

    Сега след като всичко мина, искам да БЛАГОДАРЯ на организаторите и да кажа, че феста надмина моите очаквания, така както аз си представях, че трябва да изглежда вторият италфест.
    Искам да се извиня за напрежението което съм им причинил, и се надявам то да е било движеща сила за по-добро представяне.

    Въпреки малките пропуски, които всички сме забелязали, аз забележки не бих си позволил да направя.

    Още веднъж, БЛАГОДАРЯ и ИЗВИНЯВАЙТЕ.

    П.П. само да кажа, че Григор явно не може да пие, защото не е хубаво толкова много да помни с лошо, и Бобо не ми е повече приятел, щом не се обади да каже, че купона е започнал
    мани го Бобо, той сега търси SW Дизел, така че явно други неща са му в главата
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •