Results 1 to 14 of 14

Thread: Манията се разпространява

  1. #1
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Манията се разпространява

    Забелязвате, ли и Вие или си въобразявам
    Имам някакви наблюдения напоследък. Все повече хора около мен се разболяват. Кой чул нещо, кой видял или прочел. Скоро се случи някой да ме е видял да се предвижвам напред-назад и това събудило интерес в него. Започна да разпитва поговорихме и като гледам вече е болен и той, нищо че не е осъзнал още съвсем в какво се е забъркал . В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Междувременно има раздвижване при по старите модели от 70-те години. Знам със сигурност за една която беше внесена в България съвсем скоро и съм сигурен, че ще стане уникална. Има още една подобна по която се работи от скоро...
    Та мен ли ме е напекло слънцето или усилията да заразя повече хора, които полагам от няколко месеца започват да дават своя плод. Ако е второто кажете още колко кутии и съединители да строша или да почнем сектански сбирки всяка седмица?
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #2

    Default ааа

    Определено не е от слънцето а е от второто

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  3. #3
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Всеки рано или късно вижда къде е истината

    ПС: Пожелавам на всички юзъри, които четат раздела някой ден да притежават поне по една трансаксиална машина!!!
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  4. #4
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    То не е Мания бат Венци,а чума,чумаааа е туй нещо!Обхваща всички ни... !!
    Нема да има оцелели!
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  5. #5
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Мани баце,само мислим некви схеми,полудел съм ей
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #6
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default Re: Манията се разпространява

    Quote Originally Posted by Venci
    В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #7
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default Re: Манията се разпространява

    Quote Originally Posted by code
    Quote Originally Posted by Venci
    В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .
    Не толкова ретро,колкото можеби последната истинска Алфа/преди шапката на Фиат/
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #8
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default Re: Манията се разпространява

    Quote Originally Posted by code
    Quote Originally Posted by Venci
    В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .
    със сигурност не е е по интересна от 166... за това си с тва впечетление ... нормална хайта като всяка друга 20 годишна
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  9. #9
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Re: Манията се разпространява

    Quote Originally Posted by code
    Quote Originally Posted by Venci
    В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
    Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .
    Къде преди твоето мнение е спомената думата "ретро"? Дай боже всеки му такива колеги, които да си дават 75-те
    Alfa Romeo 75 24V

  10. #10
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default 75....

    какво е тва -ниакои се заразил? 4ак сега ли...тези коли ги има в бг о6те преди доста време ,а и биаха пове4е о6те от парвата сре6та с тази кола би триабвало да усети6 тази зараза,а не от мнениа и коментари вав форума 75,jiulietta,alfetta...един поглед ти говори не6то-едно каране ти разкрива вси4ко......

  11. #11
    75TwinSpark 75TwinSpark's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    523

    Default 75ts

    Абе на некой му говорят още звездите
    75 TwinSpark -син- ex, 75ts зелен
    75 ТУИНСКРАП-сив, 75 2.5 V6 черен
    75 2.5 V6 Milano Argento-червен,75 2.5v6 сив.164 3.0 12v
    75 3.0 V6 24V-червен, + 75TwinSpark-бял,164 3.0 24v

  12. #12
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Всеки трети може да си купи АЛФА 156-166 и не че са лоши автомобили ,проблемът е че вече са много и са масови станаха повече от голфовете и като технически решения няма почти нищо УНИКАЛНО ,с изключение на един перфектен дизайн ,предно задвижване имат почти всички марки автомобили . А когато човек притежава една запазена и в добро техническо състояниеСТАРА АЛФА ,и въпреки че това не е най луксозният и най добър автомобил и разбира се има много по скъпи и луксозни возила,УДОВОЛСТВИЕТО КОЕТО ИЗПИТВАШ КОГАТО ГО УПРАВЛЯВАШ Е ОГРОМНО ,защото този автомобил има СТИЛ и ИЗЛЪЧВАНЕ ,НЕВЕРОЯТНИ ТЕХНИЧЕСКИ РЕШЕНИЯ и ИНОВАЦИИ за времето си а и до днес ,открояващи го СИЛНО от сегашните представители на АЛФА .ТОВА Е ФАКТ ПРИЯТЕЛИ ИЗВЕСТЕН НА ВСИЧКИ АЛФИСТИ ПО СВЕТА .Дано само някой да не ми се обиди .ПОЗДРАВИ
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  13. #13
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    Quote Originally Posted by madboy
    Всеки трети може да си купи АЛФА 156-166 и не че са лоши автомобили ,проблемът е че вече са много и са масови станаха повече от голфовете и като технически решения няма почти нищо УНИКАЛНО ,с изключение на един перфектен дизайн ,предно задвижване имат почти всички марки автомобили . А когато човек притежава една запазена и в добро техническо състояниеСТАРА АЛФА ,и въпреки че това не е най луксозният и най добър автомобил и разбира се има много по скъпи и луксозни возила,УДОВОЛСТВИЕТО КОЕТО ИЗПИТВАШ КОГАТО ГО УПРАВЛЯВАШ Е ОГРОМНО ,защото този автомобил има СТИЛ и ИЗЛЪЧВАНЕ ,НЕВЕРОЯТНИ ТЕХНИЧЕСКИ РЕШЕНИЯ и ИНОВАЦИИ за времето си а и до днес ,открояващи го СИЛНО от сегашните представители на АЛФА .ТОВА Е ФАКТ ПРИЯТЕЛИ ИЗВЕСТЕН НА ВСИЧКИ АЛФИСТИ ПО СВЕТА .Дано само някой да не ми се обиди .ПОЗДРАВИ
    Абсолютно си прав!!!!
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  14. #14
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Аз ако имах 75 в състоянието на сегашната ми Алфа, нямаше и да си помисля за 156, 166, 147 и т.н. изцепки ...Не че са лоши, както каза колегата Краси, но все пак ... липсва им истинския дух ... вируса го няма в тях ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •