Results 1 to 5 of 5

Thread: кабели

  1. #1

    Default кабели

    колеги незнам точно как да го кажа но ми трябва кабела цитирам '' които излизаот свеща без бубина на втори цилиндър и влиза в бубината на трети цилиндър'' защото прескачали искри там където е в лулата на врори,та мисълта ми е дали се продават кабели по отделно или трябва да се взимат както са комплект.ако някои може да помогне да свирка ако не някаква цена на целия комплект ако може да кажете

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    25 лв бройката в всеки магазин на бош но ще се наложи да почакаш за доставката някъде около 20 дни.Мисля си че този за който говориш е кюъсия кабел. Всъщност ти трябва кабел те са два размера къси и дългина теб ти трябва късия.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev
    25 лв бройката в всеки магазин на бош но ще се наложи да почакаш за доставката някъде около 20 дни.Мисля си че този за който говориш е кюъсия кабел. Всъщност ти трябва кабел те са два размера къси и дългина теб ти трябва късия.
    ми и аз незнам кои е дали късия или дългия в понеделник ще се обадя да видят и щом има да го поръчат

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ico83
    Quote Originally Posted by Novachev
    25 лв бройката в всеки магазин на бош но ще се наложи да почакаш за доставката някъде около 20 дни.Мисля си че този за който говориш е кюъсия кабел. Всъщност ти трябва кабел те са два размера къси и дългина теб ти трябва късия.
    ми и аз незнам кои е дали късия или дългия в понеделник ще се обадя да видят и щом има да го поръчат
    ще се сменят вси4ки кабели някои знае ли коко пари са и имали значение от марката

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    ще се сменят вси4ки кабели някои знае ли коко пари са и имали значение от марката
    сменени.За ключ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •