Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39

Thread: Проблем с двигателя ПОМОЩ!!!

  1. #31
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Нека и аз да кажа няколко думи. Придърпването и неравномерната работа на двигателя според мен от тръгнала или заминала дюза. Това и сам можеш да си го провериш. Сложи си ръката на отгоре на цилиндрите, задръж я последователно на всеки и ако имаш прекъсваща или тотално заминала дюза ще усетиш неравномерна работа на буталото. Освен това като подадеш рязко газ, ако е дюза ще излиза бял дим и пушилик. Ско е свещ ако не се лъжа излизаше черен пушилик, но честно, съмнявам се да е свещ в следствие от миене на двгателя, поради простата причина че са много добре защитени, но и това не е изключено. Новичките във форума и темата GTV да не бързат да задават въпроси на които има вече има писано мноооооого На всички нови собственици на GTV пожелавам само безаварийни километри с най-доброто (поне за мен) изпълнение на Alfa Romeo - GTV!!!

    P.S
    Що се отнася до маслото за 43К не съм долял и 100 м/л. Слагал съм само Selenia 10W40. Когато взех колата преди 2 години, по километраж беше на 82К.






    ХАХАХАХАХАХАХАХ,имаме си и комедианти в форума,ЕВАЛА,братле яко се посмяхме с колегата

  2. #32
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    mochko1 виж си личните съобщения
    Last edited by dimo; 29-07-2008 at 21:11.
    Alfa 155 2.0 16v

  3. #33
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Нека и аз да кажа няколко думи. Придърпването и неравномерната работа на двигателя според мен от тръгнала или заминала дюза. Това и сам можеш да си го провериш. Сложи си ръката на отгоре на цилиндрите, задръж я последователно на всеки и ако имаш прекъсваща или тотално заминала дюза ще усетиш неравномерна работа на буталото. Освен това като подадеш рязко газ, ако е дюза ще излиза бял дим и пушилик. Ско е свещ ако не се лъжа излизаше черен пушилик, но честно, съмнявам се да е свещ в следствие от миене на двгателя, поради простата причина че са много добре защитени, но и това не е изключено. Новичките във форума и темата GTV да не бързат да задават въпроси на които има вече има писано мноооооого На всички нови собственици на GTV пожелавам само безаварийни километри с най-доброто (поне за мен) изпълнение на Alfa Romeo - GTV!!!

    P.S
    Що се отнася до маслото за 43К не съм долял и 100 м/л. Слагал съм само Selenia 10W40. Когато взех колата преди 2 години, по километраж беше на 82К.






    ХАХАХАХАХАХАХАХ,имаме си и комедианти в форума,ЕВАЛА,братле яко се посмяхме с колегата
    Един на друг ли си се смеете! А що се отнася до нормалната работа на дюзите, да ако дюзата "плюе" горивото и без диагностика на комп и излишни 25 лв. можеш да си ги провериш. Това че някой от "знаещите" не знае как се прави не е повод да се прави на интересен!!! Ае много ви здраве, че и без това много време ви отделих!
    Last edited by leshoiad; 29-07-2008 at 22:11.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  4. #34
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    ти си бил голем смешник бе!! Хем говориш големи глупости,па се праиш и на интересен.Хвани и си гледай работата и не ни отделяй време,ния се справяме и без твоя помощ!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  5. #35
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post
    ти си бил голем смешник бе!!
    За да не ме питаш защо съм те нарекъл СУЛЬО!!! Не се опитвах да помагам на теб, а на човека с проблема. Като се дипломирам за психолог тогава ще си предложа услугите и на тебе. И без това те гледам по форумите как си гризеш ноктите и се чудиш как да докараш повече кончета под капака с по малко парици.
    Ако все пак си мъжкар, аз предлагам да запазим добрия тон и ако не се харесваме то поне да не си пречим, и да не си плюем мненията. А за дюзите питай некой от "по-простите" майстори дето от време навреме и с ръце работи не само с конекторите.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  6. #36

    Exclamation

    Момчета, нека запазим добрия тон само!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #37
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Абе Духач,аз си мислех че си глупав само по отношение на автомобилите,а ти си бил по принцип!! С кво помагаш на хората като говориш простотии бе СУЛЬО. Извинявам се на останалите за тона,но цървула ме издразни!!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  8. #38

    Default

    И ДВАМАТА СТЕ ЗА СМЯХ-КАТО ДЕЦА СТЕ
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #39
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    колега,LESHOIAD,или по точно като гледам последните ти постове,изобщо не мие драго да те наричам колега,не знаех че "СТАРИТЕ МАЙСТОРИ",могат да лекуват болести по колите само с ръце,не е приятно да пишеш за хора,които дори не си направил труда да разузнаеш кои са и с какво се занимават и от КОГА

    не ме дразни че с постовете си се правиш на глупак,а ме дразни че има хора които посещават този форум и като гледат такива постове ,като твоите и си прсвят криви изводи за целият форум

    интересно ми е като не са ви ясни нещата защо се опитвате да давате савети


    а като ти се натрупат грешки на компа,пак с ръце ли ги чистят "СТАРИТЕ МАЙСТОРИ",или използват и някав специален препарат за почистване???????????????????????????????????????? ????????????

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •