Results 1 to 3 of 3

Thread: Смяна на амортисьори, тампони и тн...

  1. #1

    Default Смяна на амортисьори, тампони и тн...

    Нов потребител съм не съм разглеждал форума обстойно, но не намерих точно това, което ме интересуваше. Отделна тема за тия работи...
    Та така да си додем на темата... Оня ден отивам на майстор за реглаж на предния мост... на стен и така натътка. Отивам на канала и той ми вика единия ти амортисьор ще изтече всеки момент. И аз си викам... Е баси ... не осещам лашкане или почукване или нестабилност. И викам ми добре, начи няма смисъл да регулирам за сега моста. Тръгвам си и естествено, недоволен отивам на друг майстор пак на стент. Той пък ми вика. Бе чи кфо ти е на амортисьорите. Сичко било ОК. Олекна ми малко, щото сто човека се качваха и каза че амортисьорите били добре. Майстори ми каза , че трябвало да се сменят задните тампони на предния мост. И след тфа на стент да се регулира моста... Та така за сега ? ми е някой знае ли колко горе долу струват тия шибани тампони (задни за преден мост). Майстора, каза че на 9/10000 км тампони по наште пътища заминават за 0 време... Очаквам коментари по темата. Как може двама майстори, които 100% се познават отлично да дават коренно различна информация?!
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer

  2. #2
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Добре дошъл градски Може да посетиш някоя от нашите сбирки http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=7408

    Къде ти наговориха тея глупости , че тука в града малко майсторите ни са плашещи Лично аз бих ти препоръчал да наминеш за консултация тук http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 0%E2%E8%E7

    А за тампоните не бяха голяма цена , провери в Евро 07 (в сградата на водно стопанство , няколко сгради под "Нептун" ) или Косер (срещу Петрол)

    Успех !
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  3. #3
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    дрън дрън, ще ти протече всеки момент. той да не би да има рентгеново зрение тоя. бягай от такива майстори.
    точка

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •