Results 1 to 4 of 4

Thread: Виждали ли сте човек да се самопрегази?!

  1. #1
    Guest

    Default Виждали ли сте човек да се самопрегази?!


  2. #2

    Default

    Абе какво му става на тоя форум от време на време. Уж се логнах а като гост.
    И като се логна един път и реша да пиша мнение трябва още един път да дам log in и ако реша да проверя личните си съобщения отново иска log in?
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA CORSE
    Абе какво му става на тоя форум от време на време. Уж се логнах а като гост.
    И като се логна един път и реша да пиша мнение трябва още един път да дам log in и ако реша да проверя личните си съобщения отново иска log in?
    Не съм сигурен, но я някой админ да си влезне в Админ панела --> Обща конфигурация --> Дължина на сесията (в секунди) да види какво е написано, че и на мен ми се случа да седя така определено време и после да установя че ми е свършила сесията и да се логвам пак, но при второто логване вече ми маркира всичко като прочетено. Та мисълта ми е да вдиглене малко времето на сесията, по депаулт най е 360, дайте го двойно и няма да има грижи...
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  4. #4
    започва да се пристрастява Petrakis's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София - Дружба 2
    Age
    37
    Posts
    68

    Default

    .....Еми момчета аз съм си го напражил така че направо да се лог ин автоматично като влезна.....и не съм имал проблеми за сега....
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer i.e. '94г. 107HP - бившата
    Alfa Romeo 155 Q4 - Една от сбъднатите ми мечти

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •