Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64

Thread: Не зарежда батериту

  1. #61
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Дай ми един адрес,да ти изпратя един изправен статор с диоди и тогава ще ми кажеш какво се получава.Май и двамата имате проблем с генераторите. 12.3 волта е напрежението на разреден акумулатор,следователно генератора не се справя с всички консуматори.Ако всичко друго е наред,това става само от хлабав ремък
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #62
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    е ти си с външен регулатор. естествено че ще ти държи напрежението без промяна. за тия пари които си похарчил и времето работа което си вкарал- алтернатор+преправяне+външен регулатор+преправяне на инсталацията колко акумулатора можеше да купиш.
    няма ли някой да си премери кошницата за да сравним.

  3. #63
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    е ти си с външен регулатор. естествено че ще ти държи напрежението без промяна. за тия пари които си похарчил и времето работа което си вкарал- алтернатор+преправяне+външен регулатор+преправяне на инсталацията колко акумулатора можеше да купиш.
    няма ли някой да си премери кошницата за да сравним.
    не съм с външен регулатор.Схемата му е като на бошовия
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #64

    Default

    Здравеите, имам 2 алфи 33 и ми трябват спотрни пружини за едната мойе ли някои да ми каже каде да тарся или кам кого да се обарна ако някои може да ми е в помощ скайпа ми е Jonsi85 предварително благодаря
    Alfa Romeo 33 1.7 QV 1987

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •