Results 1 to 9 of 9

Thread: "Радиал 2000"-никога!!!!!!

  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default "Радиал 2000"-никога!!!!!!

    Някои от Вас знаят какви проблеми имах с компресора за климатика други не ,но това е друга тема!!!Та за въпросния сервиз просто нямам думи!!Давам си компресора (свален предварително от мен) да ми го ремонтират и какво следва от 3 до 8 вечерта разбирача го отваря и затваря точно 8 пъти!!Отваря го гледа го чуди се уш сменя нещо после си го връща обратно затваря го пробва го в една кофа а тои си изпуска ли изпуска...Наи-накрая на осмото затваряне взе да уш се оправи!!Аз като гледах как протича ремонта го попитах "по този начин ремонтиран компресора дали ще изкара една седмица" а тои ми вика "де да знам"!!Както и да е платих му сложих го на колата напълних системата с фреон (в друк сервиз) и както сами се сещате няма и след 16 часа в системата нямаше нищо!!Отивам пак в сервиза тои ми вика "тука компресора си работи ти нещо си направил" аз му обяснявам като на човек че тои неси е свършил работата ама с такива бастуни като него просто няма как да се разбереш!!И така след "ремонт" за ХХХлв и чанч от няколко часа за сваляне и качване на компресора благодарение на Радиал 2000 аз пак си нямам климатик!!!Просто там неви съветвам да ходите ,преди "ремонта" ми задържаше фреона за около 15 дена а след "ремонта" няма и 15 часа
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #2
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Къде е този "сервиз" бе баце?
    Уффф много изстрада с този компресор.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #3
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default xxx

    София ,Студенски град до 8-ми блок на ТУ
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  4. #4
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default :-)

    Че тези са гумаджии. Аз веднъж минах от там само имформативно и като ги видях как процедират не съм си и мислил да ги ползвам
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  5. #5
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default ьь

    Зад автомивката е сервиза за климатици!!Просто нямам думи за тях ,ама как и да е ще си купя друк компресор щото моя откакто го ремонтираха е по-зле от преди а от вчера почна и лагера на шаибата му да вие яко и така!!Та в тоя ред на мисли някои има ли излишен Sanden sd-709?
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  6. #6
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Че тези са гумаджии. Аз веднъж минах от там само имформативно и като ги видях как процедират не съм си и мислил да ги ползвам
    не знам какво си недоволен от тях. специално тези в студенския град се справят добре с гумите . виж сервиза им под моста чавдар е пълен отврат. там непрекъснато т е убеждават че джантите са ти криви и те убеждават че ги изправят а те не стават с нищо по добри.

    мисля че сервиза за климатици не е техен.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  7. #7
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default :-)

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    не знам какво си недоволен от тях. специално тези в студенския град се справят добре с гумите . виж сервиза им под моста чавдар е пълен отврат. там непрекъснато т е убеждават че джантите са ти криви и те убеждават че ги изправят а те не стават с нищо по добри.

    мисля че сервиза за климатици не е техен.
    В случая не говорим за гуми а за климатици.
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  8. #8
    Старши алфист XaBu4ko's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Бургас / София ( Младост )
    Age
    34
    Posts
    527

    Default

    Че човека какво е виновен че компресора е развален пък. Ти какво го напъваш да го ремонтира качествено. 16 часа са си добре. Той ако ги прави за по 2-3 години от какво ще живее бре.....

    п.п. Ти се радвай че не ти е взел пари за 8 отваряния и затваряния.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v '95 - Ex ... Alfa Romeo 156 2.0 TS '99 - Ex ...
    Alfa Romeo 156 SW Facelift 2.4 JTD M-JET 20v '04 +++
    Alfa Romeo GTV Phase 1 2.0 20v Тurbo '95 + Още едно 2.0 ТС ....

  9. #9

    Default Гуми

    Изчезнах ми капачките на джантите, при смяна на гумите в сервиза с/у мелницата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •