Results 1 to 13 of 13

Thread: чистачка отзад не работи

  1. #1
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Thumbs up чистачка отзад не работи

    то от заглавието се подразбира за кво иде реч.ама аз да си попитам.като врътна копчето от машинката се чува щрак щрак,но не задвижва чистачката.че да питам тва оправя ли се или се сменя и колко пари е.мерси предварително

  2. #2

    Default

    Свали си кората на 5тата врата и отдолу ти е моторчето, разгледай дали всичко си е вързано като хората и т.н. ново моторче не знам колко струва, но смяната му е много лесна; сам може да си я направиш без проблем

  3. #3
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by soldier_vl View Post
    Свали си кората на 5тата врата и отдолу ти е моторчето, разгледай дали всичко си е вързано като хората и т.н. ново моторче не знам колко струва, но смяната му е много лесна; сам може да си я направиш без проблем
    то тва не е за парви пат да спира да работи.отварял съм кората почиствал сам моторчето и след 3 месеца пак същото.те колко тракат корите и аз като ги барна по два пъти и вече мога да си композирам някав нов стил музика

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    сливен
    Posts
    4

    Default

    вероятно ти влиза вода имизерия около вала на рамото.горе има едно уплатнение което се преебава.Моята така блокираше смених о пръстена смазах раздвижих и вече година нямам проблем

  5. #5
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by duk View Post
    вероятно ти влиза вода имизерия около вала на рамото.горе има едно уплатнение което се преебава.Моята така блокираше смених о пръстена смазах раздвижих и вече година нямам проблем
    http://clubalfaromeo.com/forum/image..._29%5B1%5D.gif

    абе ще си взема нова ,женами ще ме изгони заради тая кола

  6. #6
    започва да се пристрастява milenataa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    гр. Гълъбово
    Age
    48
    Posts
    48

    Default

    Колега проблема е във вала и най-вече уплътнението му. Когато разглобих моята система бедна ти е фантазията колко боклук изпадна от там. Вече 3 година не е спирала (чистачката) след почистването. Успех !!!

  7. #7
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by milenataa View Post
    Колега проблема е във вала и най-вече уплътнението му. Когато разглобих моята система бедна ти е фантазията колко боклук изпадна от там. Вече 3 година не е спирала (чистачката) след почистването. Успех !!!
    мерси за всички мнения ще видим кво ще стане щте пробвам да я ремонтирам ако не стане ще купя нова.

  8. #8
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Thumbs down НЯКОЛКО ПРОБЛЕМА

    И Я МАХАМ ТАЯ КОЛА

  9. #9

    Default

    Кво стана?
    П.П. разбрах, видях другата тема

  10. #10
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    [QUOTE=soldier_vl;307287]Кво стана?
    П.П. разбрах, видях другата тема[/QUOTто ми писна вече ,че и никоъ не ще да я купи.всеки като чуе алфа и ми затварят телефона.наливам във безданна яма само за последните два мвсеца съм дал 1300лв.баси колата

  11. #11

    Default

    Колеги , знаете ли от каква кола може да стане задната чистачка? Идеята ми е да сменям цялата чистачката като на нормална кола,че вече изобщо не чисти.Пробвах да сменя само перото, но .... без резултат....

  12. #12

    Default

    Fiat Tempra, може и други фиати, но не съм сиг

  13. #13
    обича животните pipi's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    152

    Default

    От фиат Типо също става, аз съм с такава.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    http://bendidas.hit.bg/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •