Page 61 of 71 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 901 to 915 of 1062

Thread: Четвъртъk в Толедо 19:00 часа

  1. #901
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    В четвъртък ще си пия бирата в Бъкстон-Павлово. На спокойствие. На сбирката няма да идвам.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  2. #902
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    аз пък си оставам в Толедо

    Не приемам никой да ми налага и казва къде да ходя без преди тва да е обсъдено, гласувано и одобрено от поне няколко човека тук във форума - аз в групировки не участвам.

    Който иска да се мести и цепи - да го прави - негово право е

    Аз си оставам в Толедо и когато някой постави въпроса благородно с доводи, пусне го тука като предложение и хората са съгласни да се местим ще ги последвам.

    Извинявайте за предложението за Хепи - това беше контрапункт на безочливо поставената идея за местене на срещите в тази пицария.

    Между другото нямам нищо против срещите да ги преместим където и да е в Младост, Люлин или където искате но да бъдат предложени и гласувани по колегиален ред - не приемам никой самоволно да организира и манипулира каквото и да било.

    Толкова от мен.
    Tormentvm In Dvm Demens

  3. #903
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    ...Аз си оставам в Толедо и когато някой постави въпроса благородно с доводи, пусне го тука като предложение и хората са съгласни да се местим ще ги последвам.

    Извинявайте за предложението за Хепи - това беше контрапункт на безочливо поставената идея за местене на срещите в тази пицария..
    Това защо не го каза в четвъртък?Разбрахме се да отидем да видим как е и ти каза:" Аз ще пиша във форума." Не знаех , че ще напишеш това.

  4. #904
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Мерете, мерете, аз вече съм заета. Изпуснахте ме! Момчета, предаването Кой е по-по-най не е за вашите габарити! Пълно и единодушно съгласие не мисля, че ще има и не виждам какво толкова пречи да проверим всичко предложено? В крайна сметка не решаваме да имаме деца, щот аз вече си имам. Ще отидем, ще видим и после ще обсъдим, ако трябва и с анкета. Ей, голям проблем направихте, голямо нещо. Вярно, че в спора се ражда истината, ама не е нужно да се бием чак. Иначе на мен Толедото ми е екстра, не ми дреме има ли къде да се паркира защото не шофирам. Всеки си гледа от неговата камбанария, нали тъй? Аз, като единствена редовна дама на сбирките казвам да отидем и да видим Дойран, после кой каквото предложи, стига да ми е близко, че както казах не шофирам.

  5. #905
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    вие двамата сте големи хора и сте семейство - вие си решавате.

    Аз решавам за себе си и съм убеден, че съм прав- което ме кара да се боря срещу вскакъв произвол - всеки четвъртък ние сме там където сме и така ще остане поне докато не решим друго - но да го решим всички!

    Тази среща е за всички и всеки е част от нея!

    Пак повтарям - който иска да прави срещи някъде другаде по причини от личен интерес или конюнктурни - да ги прави.

    Ние сме алфисти, приятели и мнозинството ще решим къде ще бъдат срещите и то при пълна прозрачност и предложения всяко решение взето еднолично и т.н. е пълна загуба на време.

    Ние ще сме в Торпедо - вие си обикаляйте и си харесайте заведение което искате - ваша воля
    Tormentvm In Dvm Demens

  6. #906
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Кое точно наричаш произвол? Че някой е предложим да изпробваме нещо ли? Никой не е подписал договор, че отивайки там отиваме завинаги докато смъртта ни раздели.
    Имаше ли предложение да се смени мястото? Имаше.
    Имаше ли предложение да се пробват други? Имаше.
    По твоята логика не трябва никъде да се събираме защото вечно някой има интерес някъде или пък не е съгласен. Ами аз мога да кажа, че ти имаш интерес в Хепи, имаш връзки, на мен ми е далеч и ми е скъпо. Ама ако решите да се местите, няма да се опъвам като магаре на мост. Ще дойда, ще видя и ще си реша за мен. Никой не е решил еднолично нищо- предложи се да се пробва и толкова. Ами и ти предлагаш еднолично Хепи по тази логика, бе човек! Но ти просто искаш да е на твоето, това разбирам от постовете ти. Друг да го предложи, но с твое одобрение. Ми сори, пич ама не си пък толкова неземно хубав, че да забравя ума и дума.

  7. #907

    Default

    Днес мисля да мина през Торпедо, ако има още мераклии за бирене, то да се чувстват поканени
    Arena Coast Customs

  8. #908
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Половинката го домързя вчера. Както е тръгнало и другия четвъртък може да прескочим ама може и сама да мина знам ли...

  9. #909

    Default

    Момци и моми, имам оферта за вас.

    Иде зима, студ, стъмва се по-рано.. Предлагам да издърпаме срещите в 19:00ч. Който може да идва чак в 20:00ч., може да продължи да си идва в 20:00ч. - едва ли ще е приключило за час.
    Да не говорим, че петък е работен ден и окъсняването винаги има особен ефект върху работоспособността отпосле.


    Та така ви предлагам, а вие кажете как виждате офертата.

  10. #910
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    много арно, ако взема да дойда
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  11. #911
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Аз точно в 19 едва и ще успея, но това не пречи.
    Така или иначе всеки идва в някакво различно време.
    Важното е бира да има.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  12. #912

    Default

    Ок, аз отивам в 19:00ч., пък - който, когато дойде.

    Не мисля, че това ще е проблем за предпочитащите час 20:00.

  13. #913
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    А последно къде са срещите сега
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #914

    Default

    На този етап са в Толедо (до Пипълс).

    Да не си решил да се появиш и да ни удостоиш с присъствието си?

  15. #915
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    ще си помисля
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 61 of 71 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •