Page 65 of 71 FirstFirst ... 15556364656667 ... LastLast
Results 961 to 975 of 1062

Thread: Четвъртъk в Толедо 19:00 часа

  1. #961
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    бате кажи кво желаеш в прав текст ама с тия думи не ги търпя ако има нещо да ми изясняваш кажи къде да дойда
    Е как къде - в Торпедо в чртвъртък от седем вечерта

  2. #962

    Default

    хубаво ще мина,ето го типичният пример с Кукер за бивш модератор видяхме всички.

  3. #963

    Default

    Вие изтрещяхте ли, все едно гледам сериал с Ферхунде...
    Arena Coast Customs

  4. #964
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Вие изтрещяхте ли, все едно гледам сериал с Ферхунде...
    нема се плашиш ще се срещтнат в четвъртък с Найтролера, които собственоръчно ще ги напие и всичко си идва на мястото

  5. #965

    Default

    приятелю аз съм написал онзи ден как съм усетил обстановката и я описах видяна през мойте очи,ето хората ми отговориха че срещите не са задължителни там и че ми е било скучно че не пия бира,говорих си с Кукер не му разбрах тезите и политиката дето разви мрънкайки с въртене на очи и глава на ляво на дясно и с менторският тон и това е.

  6. #966
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    приятелю аз съм написал онзи ден как съм усетил обстановката и я описах видяна през мойте очи,ето хората ми отговориха че срещите не са задължителни там и че ми е било скучно че не пия бира,говорих си с Кукер не му разбрах тезите и политиката дето разви мрънкайки с въртене на очи и глава на ляво на дясно и с менторският тон и това е.
    Ръни, там винаги е била особена обстановката но въпреки това има една група сме приятели и си пием и се хилим и ни е кеф и това е открай време

  7. #967

    Default

    ми това е чудесно дано да продължи още дълги години и такива като Кукера да не са причина за разцепване на компанията и настроението,сори ако съм влазал в ролята на Троянски кон,абе вие така там като се съберете викате ли си един на друг -Дразниш ме тъпо копеле? или това е за мене посветено за добре дошъл?много па сте там негостоприемни били бе...

  8. #968

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ми това е чудесно дано да продължи още дълги години и такива като Кукера да не са причина за разцепване на компанията и настроението,сори ако съм влазал в ролята на Троянски кон,абе вие така там като се съберете викате ли си един на друг -Дразниш ме тъпо копеле? или това е за мене посветено за добре дошъл?много па сте там негостоприемни били бе...
    Това е най-малкото, което може да чуеш на масата
    Arena Coast Customs

  9. #969

    Default

    а не не е за мене не ги използвам тия приказки това е от безсилие ама не издържам па от некъв каун да ме замерва с тех ставам обръщам масата и го ловим после викат полиция и така,то аз нищо не чух последният път на масата освен от дясно дето ми разнясняваха за форумните игри на надмощие и как Ранобудниче ме пазела и ме закриляла?аз му викам на Кукер че съм я видял 1 път в живота си миналата седмица ма на него явно му тежи нещо и вижда дебела конспирация и заговори,кви са тия мъже на по 30 и кусур години битер селските клюкарки,абе още са обременени от тяхното си време ма що си го изкарват на нас- обикновенните юзъри.

  10. #970
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    а не не е за мене не ги използвам тия приказки това е от безсилие ама не издържам па от некъв каун да ме замерва с тех ставам обръщам масата и го ловим после викат полиция и така,то аз нищо не чух последният път на масата освен от дясно дето ми разнясняваха за форумните игри на надмощие и как Ранобудниче ме пазела и ме закриляла?аз му викам на Кукер че съм я видял 1 път в живота си миналата седмица ма на него явно му тежи нещо и вижда дебела конспирация и заговори,кви са тия мъже на по 30 и кусур години битер селските клюкарки,абе още са обременени от тяхното си време ма що си го изкарват на нас- обикновенните юзъри.
    Да кажем че сега времената са тотално объркани и ако бях на твое място ич немаше да се връзвам аз започнах да ходя в Пипълс още когато Клуба беше раздединен и ставаха такива караници и плюваници че Кукера е като пиян светец в сравнение с тогава - спокойно няма лошо и не се връзвай, наживо е друго особено ако в споровете има жив модератор (медиатор) а не форумен
    Наживо всичко е съвсем различно - ей на пример във форума аз и Пруфа не моем се траем ама наживо знаеш ли кви пияници сме - лафим си само за пиене, коли и гръцки острови споко бе човек

  11. #971
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Абе аз що си мислех, че се събирате да се видите и да си изкарвате готино час-два, без да намесвате форуми, комплекси и бивши или настоящи ...

  12. #972

    Default

    Алекс след срещата на 155 като бяхме поне 8 часа заедно чу ли по време на нея спорове и тн?а после прочете ли нещо неприятно или каквото и да е,седях на една маса с Мордохай,с тебе ,Тонов ми е в фейсбука и Горица е дали слагам всички под общ знаменател тогава?сърдит съм на всички на цялото Толедо и на пицаря даже,сега си поплача на тъмно и тихо в нас да ми олекне а вас ще ви накаже господ че сте несправедливи и наранихте крехката ми психика.

  13. #973

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе аз що си мислех, че се събирате да се видите и да си изкарвате готино час-два, без да намесвате форуми, комплекси и бивши или настоящи ...
    И аз се чудя какви ги дрънкат двамцата, нали и аз бях. Понякога си говорим мръсно на бъзик някои хора, но всичко е дотам с приятелска нотка. Какви модератори, какви 5 лева общо взето
    Arena Coast Customs

  14. #974
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе аз що си мислех, че се събирате да се видите и да си изкарвате готино час-два, без да намесвате форуми, комплекси и бивши или настоящи ...
    Аз конкретно ходя точно затова, някой ако ходи с други цели, проблемът си е изцяло негов ...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  15. #975
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе аз що си мислех, че се събирате да се видите и да си изкарвате готино час-два, без да намесвате форуми, комплекси и бивши или настоящи ...
    Ами щото то си е така. Е, случило се 1-2 пъти някой с някого да не се хареса...

    ---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    мне, в интерес на истината
    принципно срещите в Пипълс/Торпедо винаги са генерирали негативизъм аз като редовен там знам развитието, еволюцията, деволюцията и революцията на всякакви вражди, мнения, заплахи, говорене зад гърба, плюене, викане, крякане и т.н. Цяла енцикопедия съм на членската и форумна омраза и т.н. ма си трая
    Аз пък такова нещо не съм забелязал. За мен тези срещи винаги са генерирали позитивизъм и затова участвам в тях.

    ---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ми аз изядох една пица видях един бивш лош зелен на живо -Кукер дето ми говори некви несвързани неща и ми каза че нищо не разбирам от форумната им модераторска политика аз се отказах да го слушам хапнах и си бих камшика,нещо ми е скучно там обстановката депресия е.
    Просто трябваше да се измешаш с тълпата. Следващият път мини по-рано, към 19-19.30 ч. и ще навлезеш в атмосферата. Съжалявам, че си останал изолиран от компанията.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


Page 65 of 71 FirstFirst ... 15556364656667 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •