Page 45 of 71 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 661 to 675 of 1062

Thread: Четвъртъk в Толедо 19:00 часа

  1. #661
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    идвам
    Tormentvm In Dvm Demens

  2. #662
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Сложна е моята с дребния, точно в четвъртъците жената е заета, ако продължа да го мъкна ще го алкохолизираме покрай такива пиянки като вас Готино беше миналата седмица, ама май днес ще пропусна.
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  3. #663
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    шшшшшшт!
    тихо тихо! да послушаме тишината.
    чувате ли? .
    откъм "пипълс" се чуват радостните възгласи на персонала, че все още не сме потвърдили участие)

    ще прекъснем ли веселбата им или и тази вечер ще ги разхождаме от бара до масата?
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  4. #664
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Не бяха очаровани да ме чуят, но ще ни приемат (секаш па имат избор )
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #665
    Запален алфист face/off's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Jambol-Sofia-Athens
    Age
    41
    Posts
    186

    Default

    Аз съм готов да дойда само,ако знам къде е тва Пипълс.Понеже отскора съм в София не ги знам много много,а и съм нов във форума и клуба.Ина4е ще ми е интересно да присъствам.Поздрави на вси4ки.

  6. #666
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Има на поне 5 места в тази тема, където е обяснено детайлно - прегледай и ела.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  7. #667

    Default

    Quote Originally Posted by face/off View Post
    Аз съм готов да дойда само,ако знам къде е тва Пипълс.Понеже отскора съм в София не ги знам много много,а и съм нов във форума и клуба.Ина4е ще ми е интересно да присъствам.Поздрави на вси4ки.
    цар борис - това е една от улиците които се завъртат около руски паметник


    тръгваш посока перник (обратно на руски паметник)

    минаваш първия светофар направо

    минаваш втория светофар на надлеза - отново направо (там са два светофара на 15 метра един от друг) и като минеш това кръствище (ще го познаеш по това че за разликат от останалата част на цар борис е асфалтирана а не павирана) се качваш отново на паветата

    на първия светофар на паветата завиваш на ляво (не съм абсолютно сигурен дали е позволен левия завой там) и от дясно ще ти се падне една била... заобикаляш билата и завиваш все надясно , докато не стигнеш един паркинг (на третия завой спираш да завиваш на дясно)

    там паркираш и в дясно по една задънена уличка ще видиш 2 заведения

    първото не го помня как се казваше, следващото е пипълс

  8. #668

    Default

    днес може да пропусна

  9. #669
    Запален алфист face/off's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Jambol-Sofia-Athens
    Age
    41
    Posts
    186

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    цар борис - това е една от улиците които се завъртат около руски паметник


    тръгваш посока перник (обратно на руски паметник)

    минаваш първия светофар направо

    минаваш втория светофар на надлеза - отново направо (там са два светофара на 15 метра един от друг) и като минеш това кръствище (ще го познаеш по това че за разликат от останалата част на цар борис е асфалтирана а не павирана) се качваш отново на паветата

    на първия светофар на паветата завиваш на ляво (не съм абсолютно сигурен дали е позволен левия завой там) и от дясно ще ти се падне една била... заобикаляш билата и завиваш все надясно , докато не стигнеш един паркинг (на третия завой спираш да завиваш на дясно)

    там паркираш и в дясно по една задънена уличка ще видиш 2 заведения

    първото не го помня как се казваше, следващото е пипълс


    Мерси,колега ще се опитам да го намеря.Ако има някой колега което живее близо до 4-ти километар и ще ходи ве4ерта ще е идеално ще карам зад него,ако ли не ще се оправяме някак си.

  10. #670
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    там дето ти обяснява стоян левия е забранен и първо че не можеш да завиеш заради насрещното движение второ куките много ти се кефят
    завива се на предния светофар (двата дето са през 15 метра) в ляво и след това на първия в дясно и излизаш на билата
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  11. #671

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    там дето ти обяснява стоян левия е забранен и първо че не можеш да завиеш заради насрещното движение второ куките много ти се кефят
    завива се на предния светофар (двата дето са през 15 метра) в ляво и след това на първия в дясно и излизаш на билата

    ше черпим ако го глобят заради мен

    ПП: ама аз предупредих де

  12. #672
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Забранен е левият завой и е доста гадно кръстовището за да пробваш да завиваш въпреки правилата.
    Даже преди това има един много интересен знак, указващ как да се завие наляво, виждал съм го само там този знак. Та на него е нарисуван завой надясно, кръгче из квартала и после наобратно за да излезеш
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  13. #673
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    айде влезте в тоз квартал и да ви видя как ще излезете за жокер ви препоръчвам да запомните знака да-а

    П.П. другия път ще дойда, днес не успях
    Tormentvm In Dvm Demens

  14. #674
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Някой .. нещо .. Пийпълс ? м?
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  15. #675
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    да бе
    обади се да резервираш
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

Page 45 of 71 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •