Page 60 of 71 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast
Results 886 to 900 of 1062

Thread: Четвъртъk в Толедо 19:00 часа

  1. #886
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Според мен идеята за местенето на тези срещи в това заведение е лишена от здрав разум и трезва преценка а метода, които сте избрали за налагането и е повече от безочлив.

    Според мен идеята за това заведение е нацяло лишена от здрав разум и трезва преценка а подхода при налагането и е повече от гнусен.
    Бояне!
    А защо не го каза това вчера?
    Щот доколкото си спомням не беше против снощи?!?
    Тоя начин на действие пък на мен не ми харесва!
    Както казах вече лошо няма да проверим едно две заведения за да намерим идеалното за всички нас!

    п.с Както ти се беше изразил в едно мнение по-горе - цигански неща правиш!!!
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  2. #887
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Ramsezsh View Post
    Бояне!
    А защо не го каза това вчера?
    Щот доколкото си спомням не беше против снощи?!?
    Тоя начин на действие пък на мен не ми харесва!
    Както казах вече лошо няма да проверим едно две заведения за да намерим идеалното за всички нас!

    п.с Както ти се беше изразил в едно мнение по-горе - цигански неща правиш!!!
    И кое ми е циганската работа -снощи ви казах няма да съм против ако ми кажете едно предимство на тази пицария и какво отговорихте - Търтей каза че било по-скъпо и разговора потъна кво се пънеш тука, все едно тази пицария те кефи
    Tormentvm In Dvm Demens

  3. #888
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    И кое ми е циганската работа -снощи ви казах няма да съм против ако ми кажете едно предимство на тази пицария и какво отговорихте - Търтей каза че било по-скъпо и разговора потъна кво се пънеш тука, все едно тази пицария те кефи
    Бояне!
    Цигански неща правиш!
    Не знам дали ме кефи тая пицерия. Не съм ходил там. Това и вчера го казах.
    Защо вчера не каза това цялото нещо:
    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Изключително против съм тази пицария - както каза вчера Търти там цените са по-високи с 10% няма места за паркиране и т.н.
    Вие - Търти, Пинки, ти и който искате си ходете където искате аз съм против!

    Според мен идеята за местенето на тези срещи в това заведение е лишена от здрав разум и трезва преценка а метода, които сте избрали за налагането и е повече от безочлив.

    Според мен идеята за това заведение е нацяло лишена от здрав разум и трезва преценка а подхода при налагането и е повече от гнусен.

    И то за какво съм най-много против - трима човека да решават къде ще се мести среща и то без да има дискусия или каквото и да било наподобяващо я.
    Против съм двама човека да предлагат нещо, което е по-тъпо, с по-лош сървиз, по-скъпо, без никакви предимства и т.н. - сега ясен ли съм ?

    Според мен идеята за местенето на тези срещи в това заведение е лишена от здрав разум и трезва преценка а метода, които сте избрали за налагането и е повече от безочлив.
    Не те разбирам.
    Говориш едно, след 10 минути пишеш друго?!?
    Не ми харесва тоя подход!

    Никой не е казал, че срещите се местят там.
    Вчера си говорихме да пробваме и да видим как е там и на други места като Хепи - нали! И кое в тоя подход е лишено от здрав разум?


    Още вчера казах, че ще пиша тук за следващата седмица - помниш нали!
    Като кажа, че правя нещо го правя!
    За тикава неща се пъна много !

    Не ми харесва тоя подход!
    Ако мислиш нещо кажи го!


    п.с. Пак ще кажа - тоя подход не ми харесва!
    Last edited by Ramsezsh; 02-09-2011 at 13:56.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  4. #889
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Ramsezsh View Post
    Бояне!
    Цигански неща правиш!
    Не знам дали ме кефи тая пицерия. Не съм ходил там. Това и вчера го казах.
    Защо вчера не каза това цялото нещо:


    Не те разбирам.
    Говориш едно, след 10 минути пишеш друго?!?
    Не ми харесва тоя подход!

    Никой не е казал, че срещите се местят там.
    Вчера си говорихме да пробваме и да видим как е там и на други места като Хепи - нали! И кое в тоя подход е лишено от здрав разум?


    Още вчера казах, че ще пиша тук за следващата седмица - помниш нали!
    Като кажа, че правя нещо го правя!
    За тикава неща се пъна много !

    Не ми харесва тоя подход!
    Ако мислиш нещо кажи го!


    п.с. Пак ще кажа - тоя подход не ми харесва!
    като мисля нещо съм го казал - виж историята на темата пак казвам аз не съдействам за идеята за тази пицария и няма да ходя там.

    Следващата седмица съм в Торпедо дори да съм сам там тогава можем да се уговорим с повече колеги за да изберем место адекватно а не някакви обрасли и опикани кръчми, които на всичко отгоре са и без място за паркиране и с по-високи цени!

    Просто не се имам за толкова тъп и неадекватен че да ида там и да направя тъп избор
    Tormentvm In Dvm Demens

  5. #890
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    като мисля нещо съм го казал - виж историята на темата пак казвам аз не съдействам за идеята за тази пицария и няма да ходя там.

    Следващата седмица съм в Торпедо дори да съм сам там тогава можем да се уговорим с повече колеги за да изберем место адекватно а не някакви обрасли и опикани кръчми, които на всичко отгоре са и без място за паркиране и с по-високи цени!

    Просто не се имам за толкова тъп и неадекватен че да ида там и да направя тъп избор
    Историята на темата лесно се чете.
    Пак питам защо вчера не каза че си категорично против? А каза друго.

    И нали няма да се обиждаме! Май не те нарекох ТЪП, а ти току що каза, че всички останали, които нямат против сме ТЪПИ. В аналите на темата може да се провери колко сме ТЪПИТЕ!

    Тоя подход не ми харесва! Не го очаквах от теб!

    Може би най добрия начин е да пуснеме едно гласуване - глас народен глас божи!

    Все си мислех, че идеята на тия сбирки е да си пием бирата и да си изкарваме готино, а не да внасяме смут, раздори и обиди. Явно обаче не всички така мислят.
    Last edited by Ramsezsh; 02-09-2011 at 14:35.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  6. #891
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Ramsezsh View Post
    Историята на темата лесно се чете.
    Пак питам защо вчера не каза че си категорично против? А каза друго.

    И нали няма да се обиждаме! Май не те нарекох ТЪП, а ти току що каза, че всички останали, които нямат против сме ТЪПИ. В аналите на темата може да се провери колко сме ТЪПИТЕ!

    Тоя подход не ми харесва! Не го очаквах от теб!

    Може би най добрия начин е да пуснеме едно гласуване - глас народен глас божи!

    Все си мислех, че идеята на тия сбирки е да си пием бирата и да си изкарваме готино, а не да внасяме смут, раздори и обиди. Явно обаче не всички така мислят.
    Много патос па накрая се и обиди ехеее то няма какво повече да се каже освен - да беше пуснал анкета преди, за да видиш ама хайде като се водиш по чужд акъл - риска си е твой пускай анкета

    Обаче толкова ревностно защитаване на таз пицария ... брейй какво да си мисля - ем по-скъпо, ем по-тъпо дали ще уважавам себе си ако направя такъв избор.
    Лично аз предлагам пейките зад блока на Търти - перфектно е!
    Tormentvm In Dvm Demens

  7. #892
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Понеже още не съм баннат, предлагам тия срещи да ги закрием.
    Писна ми на к** от двуличие.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  8. #893
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Много патос па накрая се и обиди ехеее то няма какво повече да се каже освен - да беше пуснал анкета преди, за да видиш ама хайде като се водиш по чужд акъл - риска си е твой пускай анкета

    Обаче толкова ревностно защитаване на таз пицария ... брейй какво да си мисля - ем по-скъпо, ем по-тъпо дали ще уважавам себе си ако направя такъв избор.
    Лично аз предлагам пейките зад блока на Търти - перфектно е!
    Не се водя по чужд акъл.
    Обичам да правя, това което съм казал и обичам да държа на това, което говоря.
    Не знам за какъв риск говориш - има ли нещо за което някой трябва да се състезава? Или нещо не разбирам. Или просто трябва да се създава смут и простотия?
    Или ако така сме тръгнали всеки да предложи заведението до входа му за да му е най-лесно?
    Предлагам О!Шипка в Бъкстон - че така ми е най-лесно и най-удобно.
    Или за да съм истински алфист трябва да се затичам към Хепи? (което както казах по-горе също не е лош вариант, въпреки че не е обрасло и опикано).
    Много се дразня на такива простотии. Вместо да се води нормален диалог се правят цигански работи.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  9. #894
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Абе пичове, вие пишки нямате ли си да си играете? Големи мъже сме бе дееамааму, не ни ходи да се дерем и скубем като госпожици.
    На мен ми е транс пенис къде точно ще са срещите, стига да се запази настроението и приятната атмосфера която имаше поне допреди време.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  10. #895
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Абе пичове, вие пишки нямате ли си да си играете? Големи мъже сме бе дееамааму, не ни ходи да се дерем и скубем като госпожици.
    На мен ми е транс пенис къде точно ще са срещите, стига да се запази настроението и приятната атмосфера която имаше поне допреди време.
    Именно!
    Точно това се опитвам да обясня, ама явно не стаа.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  11. #896
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Айде да сложим по някоя червена точка на картата и да решим къде ще е удобно на всеки, а? Или не може? Щото аз може и да не съм истински алфист, но за по биричка бих могъл да се появявам периодично, стига да не ми се налага да прекосявам цяла София в трафика след работа.
    Аз за това и не идвам, де . И не само аз...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails sofia-karta-na-sofiya.jpg  
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  12. #897
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Предлагам всеки, който смята да дойде следващия четвъртък да напише къде желае да е срещата. Моля за сериозно отношение.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  13. #898
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Бояне този път май ти обърка рейса.Снощи се разбрахме , че в четвъртък(8.09) ще отидем на Дойран за да видим как е обстановката там , а не да се местим за постоянно или след като си тръгнахме е станало друго?

  14. #899
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by renyx View Post
    Бояне този път май ти обърка рейса.Снощи се разбрахме , че в четвъртък(8.09) ще отидем на Дойран за да видим как е обстановката там , а не да се местим за постоянно или след като си тръгнахме е станало друго?
    Нищо различно не е станало.
    Затова се ядосвам.
    Караме се за глупости!
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  15. #900
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Ама сме мнооого добри в това да се цепим.
    Но няма да се откажа от натрапчивата ми идея, че с разговори, рано или късно, ще се разберем някак. Но трябва да говорим. Следващата седмица отиваме на Дойран 1 да видим дали ще ни хареса. Там ще обсъдим дали искаме да проверим и Хепи. Толкова е просто.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

Page 60 of 71 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •