Page 10 of 95 FirstFirst ... 891011122060 ... LastLast
Results 136 to 150 of 1422

Thread: Всичко за Alfa Romeo 149 (Giulietta)

  1. #136
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    Fiat ще ползват платформата на Джулиета за бъдещия най-малък модел на Jeep.
    156 SW '02

  2. #137

    Default

    Quote Originally Posted by blacksnoopy View Post
    Fiat ще ползват платформата на Джулиета за бъдещия най-малък модел на Jeep.
    Може да е най-малкия ,може и да не е. По принцип има слухове и за Jeep Panda .
    http://news.automedia.bg/read/8755.html
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #138
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Промо видео на Giullietta



  4. #139
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    80

    Default Появиха се вече първите официални снимки на серийния модел Alfa Romeo Giulietta.

    http://digital.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2...-nnno9062.html

    Появиха се вече първите официални снимки на серийния модел Alfa Romeo Giulietta.
    При подготовката на рекламно видео с автомобила са били направени и снимки, които вече се разпространяват в интернет. Стана известно, че официалната премиера на Giulietta ще бъде по време на автомобилния салон в Женева през март.


    Именно през Март месец Alfa планира да пусне в продажба Giulietta в Италия. До средата на лятото този модел ще бъде в продажба почти навсякъде в Европа.

    Тази Alfa ще се прави само като хечбек с пет врати (като не е изключено да видим и ограничени бройки с по три врати сътворени от някои маниаци на тема Тунинг). Дръжките на задните врати са скрити (както е и при предходния модел Alfa Romeo 147), което подчертава спортния характер на автомобила. Окачването е MacPherson отпред и мултираменно отзад.

    Дължината на Alfa Romeo Giulietta e 4350 мм, което е със 130 мм повече от модела 147и от Volkswagen Golf. Колесната база е 2630 мм и това също е повече с 50 мм от споменатите модели. По-голямата дължина позволява визуално колата да изглежда по-ниска, но всъщност тя е по-висока с 50 мм от модела 147. Купувачите ще имат избор от три различни лети джанти с размели 16, 17 и 18 цола.

    Колата ще се предлага с няколко дизелови и бензинови двигатели от Fiat Group, всичките с турбина и с мощност варираща от 120 к.с. при бензиновия двигател с обем 1.4 литра, до 170 к.с. при двулитровия дизел. На по-късен етап (вероятно в началото на идната година) ще се появи и „горещ” модел „четирилистна детелина”, който ще бъде с мощност 230 к.с.

    Всички двигатели монтирани на Giulietta ще бъдат със системата на Fiat Multiair (електро-хидравлично управление на клапаните), както и със системата stop-start още в базисната версия. Скоростните кутии ще включват механични трансмисии с пет и шест степени.
    Alfa 156, 1.9 JTD
    Alfa 166, 2.4 JTD

  5. #140

    Default

    колега линка не отваря!
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #141
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Пробвай този линк http://news.automedia.bg/read/8809.html
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  7. #142
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    ПИСНА ми от 5врати италианки...Фиат браво иначе една толкова хубава кола - 5 врати..щеше да е страшен красавец с 3 врати...Ама айде да приемем, че не е толкова спортен и младежки, ама Джулиета и тя ли е пак за възрастни господа???Само МИТО ли ще ми предложат?!?!?!Малка двуврата консерва?!?!Направо многоооо многоо ще съм разочарова че няма да е с 3 врати и да е един хот хеч...Ама само италианците ли са слепи?!?! Опел, VW, Ренo,Пежо всички почнаха да правят супер красиви 3врати хечове(които наистина бързо се харчат), само ние сме ОБРАТНИ...И не само хечове ами и един куп големи КУПЕТА...Пак се ядосах...ама за какво ли... ще си карам 155цата и после ще си купя Субару форестър

    П.П Политиката на ФИАТ груп многоооо почва да ми прилича на бг политиката...Всичко на обратно и нищо логично...
    Last edited by VFTI; 26-01-2010 at 12:23.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  8. #143
    Прост Инженер Panchev's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    52
    Posts
    221

    Default

    Мда, няма нищо там. Макар че порових из сайта, не попаднах на новината.
    EDIT: Упс, другият линк вече работи!
    На мен пък ми харесва. Нищо че е с 5 врати. Липсата на дръжки на задните врати компенсира.
    Last edited by Panchev; 26-01-2010 at 12:28.

  9. #144
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    ПИСНА ми от 5врати италианки...Фиат браво иначе една толкова хубава кола - 5 врати..щеше да е страшен красавец с 3 врати...Ама айде да приемем, че не е толкова спортен и младежки, ама Джулиета и тя ли е пак за възрастни господа???Само МИТО ли ще ми предложат?!?!?!Малка двуврата консерва?!?!Направо многоооо многоо ще съм разочарова че няма да е с 3 врати и да е един хот хеч...Ама само италианците ли са слепи?!?! Опел, VW, Ренo,Пежо всички почнаха да правят супер красиви 3врати хечове(които наистина бързо се харчат), само ние сме ОБРАТНИ...И не само хечове ами и един куп големи КУПЕТА...Пак се ядосах...ама за какво ли... ще си карам 155цата и после ще си купя Субару форестър

    П.П Политиката на ФИАТ груп многоооо почва да ми прилича на бг политиката...Всичко на обратно и нищо логично...
    Колега, на мен ми си струва, че Жулиета е прекалено голяма за 3-врат хечбек. И също така Митото е на 90% като големина като 147 с 3 врати. Според мен 3-врата версия на Жулиета трябва да има, но не хечбек а наследник на GT. Според мен купетатат са най-красивата форма за един автомобил. Все пак нито Ферари, нита Астън правят хечбеци... Е Астън отскоро правят ама то е микроавтомобил по-скоро. Та мисълта ми е мани го това Легаси - карай Мито QV
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  10. #145

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    ПИСНА ми от 5врати италианки...Фиат браво иначе една толкова хубава кола - 5 врати..щеше да е страшен красавец с 3 врати...Ама айде да приемем, че не е толкова спортен и младежки, ама Джулиета и тя ли е пак за възрастни господа???Само МИТО ли ще ми предложат?!?!?!Малка двуврата консерва?!?!Направо многоооо многоо ще съм разочарова че няма да е с 3 врати и да е един хот хеч...Ама само италианците ли са слепи?!?! Опел, VW, Ренo,Пежо всички почнаха да правят супер красиви 3врати хечове(които наистина бързо се харчат), само ние сме ОБРАТНИ...И не само хечове ами и един куп големи КУПЕТА...Пак се ядосах...ама за какво ли... ще си карам 155цата и после ще си купя Субару форестър

    П.П Политиката на ФИАТ груп многоооо почва да ми прилича на бг политиката...Всичко на обратно и нищо логично...
    Аз двуврата кола бих си купил само ако е Ferrari
    Alfa Romeo 155 2.0 16V Super

  11. #146
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Май наклепахме темата. Те първите снимки излязоха миналата година, но аз ви предлагам едно много интересно видео за Жулиета:
    http://www.youtube.com/watch?v=jO-vxaL_NNc
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  12. #147
    Запален алфист venko's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    софия младост 3
    Age
    36
    Posts
    180

    Default

    Quote Originally Posted by Vesko84 View Post
    Май наклепахме темата. Те първите снимки излязоха миналата година, но аз ви предлагам едно много интересно видео за Жулиета:
    http://www.youtube.com/watch?v=jO-vxaL_NNc
    Не че се заяждам,ама какво му е интересното на тоя клип?
    alfa romeo 155 1.8 twin spark

  13. #148
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    красотата на формите
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  14. #149
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Красива си е колицата... ама отзад формата на стоповете (или габаритите) в калниците ме дразни, нещо ми напомня за немска кола; иначе 5-тата врата е изпипана.
    Лично мое мнение, но като че ли и LED светлините не са най-подходящи (но пък са модерни...)
    Както и да е, като цяло е готина мацка таа Жулиета!
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  15. #150
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    66

    Default

    Предницата на мене не ми харсва въобще никва агресия .. за автомибил със душа на спортис поне това което казват , но отзад там е другоо най красивото дупе можеби на хечбек!! данни за ускорението има ли или още не са оповестени ?

Page 10 of 95 FirstFirst ... 891011122060 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •