Page 11 of 95 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1422

Thread: Всичко за Alfa Romeo 149 (Giulietta)

  1. #151

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:28.

  2. #152
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Предното окачване изглежда просто и евтино.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  3. #153
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Предното окачване изглежда просто и евтино.
    За сметка на задното.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #154

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:28.

  5. #155
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default Alfa Romeo Giulietta е по-добра от Golf и Focus!

    Alfa Romeo Giulietta ще бъде по-тиха и с по-добро поведение на пътя от VW Golf и ще има по-добра динамика от Ford Focus, заявяват нейните производители.
    Изцяло новият хечбек с пет врати ще има официалната си премиера през идния месец в Женева.



    Giulietta ще е първият модел на Alfa, който ще използва новата компактна платформа на групата Fiat. В резултат на това от фирмата твърдят, че ще представят автомобил номер едно в своя клас, колата с най-добро поведение на пътя, най-точна кормилна система, най-добро съотношение между динамика и тегло, най-добър комфорт при пътуване и най-добре обезпечена безопасност на пътниците, казва Матео Бенедето (Matteo Benedetto), мениджър на проекта Giulietta.

    За да докажат това, инженерите на Alfa се позовават на възможностите на една от средните по мощност свои версии, автомобил с двигател MultiAir 1.4 с мощност 170 к.с. с превключване на скоростната кутия от две лостчета под волана. С цена подобна на тази на VW Golf, Giulietta ще бъде предлагана на пазара в Европа също в три степени на оборудване - Touring, Lusso и Veloce, както е и при Mito.



    Ще има и „гореща” версия „Зелена детелина” с двигател с обем 1.8 литра и мощност 235 к.с. На повечето европейски пазари автомобилът ще бъде през юли. Най-голямото предимство на Giulietta, според нейните създатели, е новата платформа. На нея се разчита много в цялата група Fiat-Chrysler, като ще бъде използвана при различни спортни автомобили, модели 4x4, седани и дори SUV модели.



    Шефът на Fiat Group Серджо Маркионе вече заяви, че има шанс Alfa Giulietta да се продава и в Северна Америка, но това ще зависи от нейното представяне на пазара в Европа и дали ще изпълни заложените от фирмата продажби на Стария континент. От Alfa очакват именно този нов модел да възвърне репутацията на марката, основана на добра динамика и впечатляващо поведение на пътя"]Шефът на Fiat Group Серджо Маркионе вече заяви, че има шанс Alfa Giulietta да се продава и в Северна Америка, но това ще зависи от нейното представяне на пазара в Европа и дали ще изпълни заложените от фирмата продажби на Стария континент. От Alfa очакват именно този нов модел да възвърне репутацията на марката, основана на добра динамика и впечатляващо поведение на пътя
    Last edited by sen7; 08-02-2010 at 23:43.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  6. #156

    Default

    задницата с двойната изпускателна еееее

  7. #157
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Айде време е да се изкара яка машина на пазара
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  8. #158
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Alfa Romeo Giulietta ще бъде по-тиха и с по-добро поведение на пътя от VW Golf...
    Тая информация от къде я имаме? В смисъл да видим кой е източника

    Иначе, ако е вярно, че колата ще е с по-добро поведение от Golf, и с по-добра динамика от Focus и при цена подобна на Golf... наистина излиза, че ще е най-добрата в класа по всички основни показатели Ще поживеем, ще видим де, ама дано след премиерата първите ревюта да потвърдят, че е наистина толкова добра, щото май се оказа, че в тоя модел ни е надеждата Аз на тоя етап нямам основание да се съмнявам, че италианците могат да направят кола с по-добро поведение и динамика от осталите в точно тоя сегмент, пък и на разумна цена, ама дано стане
    Last edited by Sm0k; 09-02-2010 at 00:58.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  9. #159
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Тая информация от къде я имаме? В смисъл да видим кой е източника

    Иначе, ако е вярно, че колата ще е с по-добро поведение от Golf, и с по-добра динамика от Focus и при цена подобна на Golf... наистина излиза, че ще е най-добрата в класа по всички основни показатели Ще поживеем, ще видим де, ама дано след премиерата първите ревюта да потвърдят, че е наистина толкова добра, щото май се оказа, че в тоя модел ни е надеждата Аз на тоя етап нямам основание да се съмнявам, че италианците могат да направят кола с по-добро поведение и динамика от осталите в точно тоя сегмент, пък и на разумна цена, ама дано стане

    това ми напомня на появата на 147 когато отвя голф 4 и фокус рс което беше признато и от топ гиър
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  10. #160
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Тая информация от къде я имаме? В смисъл да видим кой е източника
    Няколко поста по-нагоре има цяла презентация.
    Макар и на италиански, се разбира за какво иде реч. Ако и половината от "казаното" е вярно, колата ще е трепач!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  11. #161

    Default

    Колата ще е супер,този път май са поналяти доста пари в разработки,изхвърлиха най-накрая 30 годишната платформа
    Някой от колегите по-горе добави съмнение че италянците могат да направят по-добра кола от конкуренцията,колега всичко е възможно на тоя свят,само дето струва пари.Като кола която ще решава съдбата на Марката,си мисля ,че трябва да са дали най-доброто и продължават да го правят.Италианците никога не ги е бивало в рекламата за разлика от VAG и това е главния проблем,този път обаче статиики като тази ще помогнат много.
    Успех на красавицата,скоро ще я видим.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  12. #162

    Default

    Предницата харесва ли ви ?

  13. #163
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Тая информация от къде я имаме? В смисъл да видим кой е източника?
    http://news.automedia.bg/read/8903.html

    Quote Originally Posted by cyberhill View Post
    Предницата харесва ли ви ?
    Предполагам, че сценария няма да се различва особено от този при при Alfa МиТко, където "уж" грозноватата предница на снимки изглежда по 1 начин, а на живо ПО СЪВСЕМ РАЗЛИЧЕН!!!
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  14. #164

    Default

    Дано , защото въобще не ми харесва... Делтата е същата работа, но даже изглежда по агресивна от на миТко-то и Джулиетата


  15. #165

    Default

    на мен пък делтата ми е анонимна отпред

    алфата може да е грозна отпред, но поне на мен ми се струва по-различна

    делтата е много тумбеста за да ми изглежда агресивна и арките на калниците са много прибрани ... някак немощно ми стои колата , особено на живо... по-скоро е женствена отколкото агресивна

Page 11 of 95 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •