Page 12 of 95 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 166 to 180 of 1422

Thread: Всичко за Alfa Romeo 149 (Giulietta)

  1. #166
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    119

    Default

    Абе всичко е прекрасно, само се чудя защо Фиат Груп си конкурират собствените модели от един клас - пускат Браво, Делта и Джулиета в три поредни години. После се чудят защо не им вървят продажбите. В класа на 166 не са пускали модел след Тесис. След като пуснаха бая модели в малките класове, можеше да пуснат един и в по-горния клас. Италианска му работа
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '06

  2. #167

    Default

    защото не се конкурират

    джулиетата отива към хот-хеч

    ланчията е за малко по-зряла група от клиенти

    бравото е бюджетен вариант, чийто най-мощни мотори приключват горе долу в средата на бъдещата гама на джулиетата

  3. #168

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    защото не се конкурират

    джулиетата отива към хот-хеч

    ланчията е за малко по-зряла група от клиенти

    бравото е бюджетен вариант, чийто най-мощни мотори приключват горе долу в средата на бъдещата гама на джулиетата
    Освен това Делтата е по-голяма от Бравото,за сравнение се позиционира между А3 и А4,досега не бях сядал толкова удобно на задната седалка в кола от този клас,а съм 190.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  4. #169
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by JK View Post
    Абе всичко е прекрасно, само се чудя защо Фиат Груп си конкурират собствените модели от един клас - пускат Браво, Делта и Джулиета в три поредни години. После се чудят защо не им вървят продажбите. В класа на 166 не са пускали модел след Тесис. След като пуснаха бая модели в малките класове, можеше да пуснат един и в по-горния клас. Италианска му работа
    Тезиса отпред е много грозна кола, направо избива рибата, нищо чудно, че няма наследник.

    ---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Айде време е да се изкара яка машина на пазара
    Дойде времето да изненадам тотото с една шестица

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  5. #170
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Няколко поста по-нагоре има цяла презентация.
    Макар и на италиански, се разбира за какво иде реч. Ако и половината от "казаното" е вярно, колата ще е трепач!
    Разгледах я снощи Сега те таз презентация вярно са си я писали сами, тъй че е добре да изчакаме появата на колата и някви по-независими ревюта (доколкото има вече нещо независимо в автомобилната журналистика), ама наистина ако и половината от тая презентация е така, ще са издухали всички пазарски чанти в сегмента

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Някой от колегите по-горе добави съмнение че италянците могат да направят по-добра кола от конкуренцията...
    Тц! Аз бях тоя колега, ама казах точно обратното - че не се съмнявам, че са способни на това Единственото, което би ме учудило е ако колата е по-добра от другите и все пак е на разумна цена Иначе в динамичните характеристики и в оборудването нямам съмнения Ама пък твърдят, че цената ще е блика до тая на голф... то голф от бая време не е най-евтиното в тоя клас, ама пак е разумно на фона на A3 и първа серия.

    Quote Originally Posted by JK View Post
    Абе всичко е прекрасно, само се чудя защо Фиат Груп си конкурират собствените модели от един клас - пускат Браво, Делта и Джулиета...
    Че те VW Group, начи с тия ибизи, голфове и а-тройки са тръгнали яко към дъното

    И колеги, кво още и мислите на тая предница Верно не е за всеки вкус, ама на мен ми се вижда ОК. А иначе като цяло колата е красавица. Пък ако е толкова добра колкото разправят, на никой няма да му пука за предницата
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  6. #171

    Default

    Остават 3 седмици до събитието Alfa Romeo Giulietta: world premier http://www.salon-auto.ch/en/ ще видим най-накрая за какво иде реч, аз имам огромни очаквания
    Last edited by thecleaner; 10-02-2010 at 00:13.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #172

    Default

    Quote Originally Posted by Ladjov View Post
    това ми напомня на появата на 147 когато отвя голф 4 и фокус рс което беше признато и от топ гиър
    Може би най-вероятно пак така ще стане, но дано този път ще е още по болезнена загубата на конкурентите

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Няколко поста по-нагоре има цяла презентация.
    Макар и на италиански, се разбира за какво иде реч. Ако и половината от "казаното" е вярно, колата ще е трепач!
    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Колата ще е супер,този път май са поналяти доста пари в разработки,изхвърлиха най-накрая 30 годишната платформа
    Някой от колегите по-горе добави съмнение че италянците могат да направят по-добра кола от конкуренцията,колега всичко е възможно на тоя свят,само дето струва пари.Като кола която ще решава съдбата на Марката,си мисля ,че трябва да са дали най-доброто и продължават да го правят.Италианците никога не ги е бивало в рекламата за разлика от VAG и това е главния проблем,този път обаче статиики като тази ще помогнат много.
    Успех на красавицата,скоро ще я видим.
    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Остават 3 седмици до събитието Alfa Romeo Giulietta: world premier http://www.salon-auto.ch/en/ ще видим най-накрая за какво иде реч, аз имам огромни очаквания
    Спомняте ли си какво викахме всички в началото...
    Спомняте си как когато я видяхме в началото всички не я харесвахме, всички обиждахме италиянците...и какво се случи от ден на ден взе да ни харесва все повече, от ден на ден взе все повече да ни завладява, до момент в който отново италиянската красота отново ни плени...
    Ето пак пример в началото 147 също не ни харесва, но след време се влюбихме и в нея...Сигурен съм че и така ще стане с Джулиета...Просто съм убеден, че който я види на живо ще се влюби от пръв поглед в това красиво бебче
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #173

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:28.

  9. #174
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Не съм сигурен дали е пускан линка, но ...
    http://alfagiulietta.com/
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  10. #175

    Default

    Четейки темата и следвайки линковете реших да си позволя един линк от нашия сайт по темата. Едно мнение на мен и колеги алфисти, един малко по-различен поглед на нещата...

    http://www.alfisti.bg/?step=module_a...alfisti&lang=2

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #176
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Четейки темата и следвайки линковете реших да си позволя един линк от нашия сайт по темата. Едно мнение на мен и колеги алфисти, един малко по-различен поглед на нещата...

    http://www.alfisti.bg/?step=module_a...alfisti&lang=2
    хубав поглед, но недейте с лошо и с носталгия - колата ще е хубава, много хубава.
    Е не знам дали може да се нарече конкурент на БМВ 1, но ще е по-добра от Голф, Меган, Аурис, Астра, 308(или до който там номер са стигнали Пежо)...
    в тоя клас Джулиета ще обере точките заедно с лексъс ct200h сега на салона в женева.
    Last edited by vladu; 16-02-2010 at 14:36.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  12. #177

    Default

    Въобще не съм сигурен в това.
    Да не забравяме и каква цена ще и лепнат. Аз мисля , че ще е повече от на Астра, да кажем.

  13. #178
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Варна
    Posts
    139

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Четейки темата и следвайки линковете реших да си позволя един линк от нашия сайт по темата. Едно мнение на мен и колеги алфисти, един малко по-различен поглед на нещата...

    http://www.alfisti.bg/?step=module_a...alfisti&lang=2
    За мое съжаление съм съгласен със заключенията, до които достига автора на статията. Наистина добра публикация, предизвикваща носталгични чувства. И ако сме реалисти ще видим, че има доста истина в това което се казва. За да подкрепя думите си ще дам само няколко примера:
    Уж алфа е спортна марка, а няма нито едим модел със задно предаване
    Брера- тежка и тромава и във всички сравнителни тестове с конкуретни модели е на последно място.
    Мито- дамски автомодил напълно лишен от чара на любимата ни марка (това е лично мнение)
    А за Джулиета 2010, моето мнение, че една емблема на Фиат щеше да и отива повече, защото е безлична особено в предната част а радиаторната решетка изглежда все едно е залепена.........
    Има още доста примери, но ми се къса сърцето и затова ще спра до тук..
    Alfa Romeo 156/1.8 T.S/ 144 h.p.

  14. #179
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Колеги колата е нещо страхотно незнам дали дали това е ще колата което ще върне марката обратно в това което е била, но погледнете времето в което живеем днес всеки производител може да направи нещо мощно с висока max скорост. Аз лично се моля просто да е по добра от конкурентите и да не чета след време статия в "AutoBild", заради която да скъсам списанието.
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  15. #180

    Default

    Аз се моля да е на по-ниска цена, за да продължи съществуването си марката, че както е тръгнало....
    Arena Coast Customs

Page 12 of 95 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •