Page 86 of 95 FirstFirst ... 36768485868788 ... LastLast
Results 1,276 to 1,290 of 1422

Thread: Всичко за Alfa Romeo 149 (Giulietta)

  1. #1276
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Абе да ти кажа честно никога не съм карал натиснат във канавката,такива дето мигат и свирят изобщо не ме впечатляват,това че е със по скъпа и хубава кола не означава че е по важен от другите във движението,но да не спорим повече че ще прескочим във една друга тема.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  2. #1277
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Как ви се струва новият фейслифт на Жужа?

    http://www.autocar.co.uk/car-news/fr...omeo-giulietta
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  3. #1278
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Колеги от днес и аз съм горд собственик на Жулиета! Имам проблем с свързването на телефона към Bluetooth ще съм благодарен ако някой ме посъветва. Автомобила е с навигация. Благодаря предварително!

  4. #1279
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by gostenka View Post
    Колеги от днес и аз съм горд собственик на Жулиета! Имам проблем с свързването на телефона към Bluetooth ще съм благодарен ако някой ме посъветва. Автомобила е с навигация. Благодаря предварително!
    Честито за колата. Само удоволствия и позитивни емоции да носи. Дай малко повече информация, впечатления и снимки.
    п.п. не мога да помогна за Bluetooth и навигацията ...аз съм с външни такива.
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  5. #1280
    започва да се пристрастява CoF's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    34

    Default

    Честито и от мен!
    Какъв е проблема със свързването към Bluetooth? Изобщо ли не се свързва или прекъсва връзката? При мен няма навигация и се свързвам през борд компа. Не знам дали не е по различно ако имаш навигация, но се съмнявам.
    Веднъж имах проблем с връзката, но се оказа, че е от андроида на телефона и се оправи след ъпдейт.

  6. #1281
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Благодаря за хубавите пожелания! Автомобила е 2.0 дизел 140кс има всички възможни екстри. Първите впечатления са ми много приятни от 2010 до преди 1 месец карах 159 и да кажа чесно Жулиетата ме изненада доста приятно. Изключително пъргава в ниските обороти,стои много стабилна на пътя и е много приятна за шофиране и най хубавото е разхода който ми даде за скромните 200км които минах за 2 дни само градски условия на доволно настъпване ми даде 7.8 без старт стоп система. Което ми се струва страхотно защото 159 ката ми гореше 11 на същото каране а вървенето до 100км е същото нищо че и двете които карах бяха по 200кс. За проблема с Блутута не мога да намеря никаде в менюто отция за свързване и когато натисна бутоните на волана не се случва нищо. Четох в Алфа олнър че и други са го имали този проблем и всичко се оправяло с откачане за 10 мин на клемата на минуса.Моята имаше проблем с акумулатора когато я докараха и подавахме ток и днес ще пробвам дали ще има ефект!

  7. #1282
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by gostenka View Post
    Благодаря за хубавите пожелания! Автомобила е 2.0 дизел 140кс има всички възможни екстри. Първите впечатления са ми много приятни от 2010 до преди 1 месец карах 159 и да кажа чесно Жулиетата ме изненада доста приятно. Изключително пъргава в ниските обороти,стои много стабилна на пътя и е много приятна за шофиране и най хубавото е разхода който ми даде за скромните 200км които минах за 2 дни само градски условия на доволно настъпване ми даде 7.8 без старт стоп система. Което ми се струва страхотно защото 159 ката ми гореше 11 на същото каране а вървенето до 100км е същото нищо че и двете които карах бяха по 200кс. За проблема с Блутута не мога да намеря никаде в менюто отция за свързване и когато натисна бутоните на волана не се случва нищо. Четох в Алфа олнър че и други са го имали този проблем и всичко се оправяло с откачане за 10 мин на клемата на минуса.Моята имаше проблем с акумулатора когато я докараха и подавахме ток и днес ще пробвам дали ще има ефект!
    И мойте впечатления бахя такива от колата.
    Още веднъж честито!
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  8. #1283
    започва да се пристрастява CoF's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    34

    Default

    gostenka, предполагам имаш бутон с телефонна слушалка на волана. До колкото си спомням натискаш това копче и след това със стрелките местиш различните опции из менюто. Там трябва да има нещо за добавяне на връзка към устройство. Избираш тази опция и ти показва какви устройства има наблизо. Избираш си телефона и то ти изписва един код, който трябва да въведеш в телефона. След това се осъществява връзката и може да си прехвърлиш телефонните контакти от телефона, за да ти изписва имена, когато ти звънят.
    Не успях да намеря тази информация из книжката и не съм сигурна дали са точните инструкции, но беше нещо подобно. Ако имаш проблеми пиши. Ще отида до колата да тествам как бяха точните стъпки

  9. #1284
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by gostenka View Post
    За проблема с Блутута
    Това може да ти е от полза: http://www.blueandme.net/blueandme/i...wto/?id=ID1%2F
    ...

  10. #1285
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2013-09-05 12.33.35.jpg  

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  11. #1286
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Благодаря на всички за помоща но всичко си дойде на мястото като махнах клемата наминуса за 10 минути нещо се беше ушашавила защото акумулатора беше паднал и бутоните за гласовата команда и слушалката на волана не работиха но след закачането на клемата трагнаха и сега всичко е ок! Блутута работи прекрасно за разлика от телефона на 159ката от който като говориш и отсреща те чуват ужасно.

  12. #1287
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by gostenka View Post
    Благодаря на всички за помоща но всичко си дойде на мястото като махнах клемата наминуса за 10 минути нещо се беше ушашавила защото акумулатора беше паднал и бутоните за гласовата команда и слушалката на волана не работиха но след закачането на клемата трагнаха и сега всичко е ок! Блутута работи прекрасно за разлика от телефона на 159ката от който като говориш и отсреща те чуват ужасно.
    Колежке другия път поясняваи коя година е колата понеже ме затрудни много ,понеже аз когато карах Жулиета,аз нямах телефон ,па за колата да не говорим.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  13. #1288
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Колежке другия път поясняваи коя година е колата понеже ме затрудни много ,понеже аз когато карах Жулиета,аз нямах телефон ,па за колата да не говорим.
    В заглавието на темата е пояснено доста добре за коя точно кола става въпрос .
    Честито на колежката за колата. Много безаварийни километри и пожелавам.
    Last edited by bager; 26-09-2013 at 16:22.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  14. #1289
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Alfa Romeo Giulietta 2012 Full Year Analysis

    http://fiatgroupworld.com/2013/03/29...year-analysis/
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  15. #1290

    Default

    18 в България
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 86 of 95 FirstFirst ... 36768485868788 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •