Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 110

Thread: Италфест 03.10.2004г. язовир Жребчево 10:00 часа

  1. #1
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default Италфест 03.10.2004г. язовир Жребчево 10:00 часа

    От анкетите датата и мястото са избрани от нас така, че това ще е.

    3 Октомври се пада неделя, но най-вероятно софиянци ще се вдигнем или от петък вечер или от събота, желаещите да нощуват там да пишат лично съобщение на мен или KGB-то.


    До края на другата седмица ще гледаме да има готови рекламни материали, моля колегите които могат да помогнат за разпространението им в провинцията да дадат кординати зада им изпратиме.

    Също така се набират спонсори, не говорим за някакви баснословни суми, просто да можем да си покрием разходите по рекламните материали и организацията.

    Приемат се всякакви предложения за популяризиране на събитието. За сега мислим да отпечатаме плакати, които да се поставят на магазини в които се продават резервни части за италянски автомобили, а също и малки бележки които да раздаваме или да оставяме директно по автомобилите. Аз лично мисля да си сложа и от плакатите на задните странични стъкла на ажтомобила.

    Отнови ви призовавам към по-голяма активност, защото ако не си го направим ние, няма кой да го направи.

    Това е което се сещам всякакви предложения и препоръки се приемат.
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    това успях да намеря по мрежата за мястото
    скоро очаквайте снимки направени от мен

    http://bulgaria.domino.bg/sliven/fir...telni_sistemi/
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  3. #3
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Аз мога да поема ангажимента за разпространението на бележките за Ямбол и донякъде в Сливен. Та като стана дума за Сливен - онзи ден бях там за около половин час и за това крайно недостатъчно време забелязах "само" 8 155-ци, 2 146-ци и 1 164-ка... Ако ми пратите на файлче оригинала на рекламните бележки, ще си ги разпечатам тук и ще започна да ги раздавам. Можете да се свържете с мен по ICQ, чрез мейла ми, а и Петко ми има GSM-а. Нямам търпение да дойде тоя 3-ти вече ... Ако може да се разбере какви са горе-долу цените за нощувката на Жребчево, ще дойда и аз за няколко дена. Айде ако има нещо ново да ви помоля да ме уведомявате своевременно.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #4
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    А ето и подробна карта за яз Жребчево :
    http://www.bgmaps.com/routing/map.as...5&grid=batlas2
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #5
    Guest

    Default Реклами

    Аз съм за доброволното участие в "дигането на шум". Нека всеки който има желание, да вземе и да рапространи колкото се може повече материали. Аз съм софиянец но до датата за срещата ще имам поне едно пътуване до търново и няколко до пловдивския край.

  6. #6
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    dai te mi go na fail iaz shte go metna na format A3 ( cherno bajl ) no shte svurshi rabota i shte arzpechatam i shee razdavam a moga i da lepna njakolko
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  7. #7
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Аз мога да поема разпространението в Пловдив и Кюстендил пратете материали на адрес: гр. Пловдив, ул."Брезовско шосе"180, склад 15, Кирил Стояновски, тел. 032 964921, GSM 0888 262732. По колко парички триабва да дадем и каде?
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  8. #8
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Аз също мога да помогна с разпросранението в Пазарджик и региона а пък и доста пътувам така,че мога и в други насилени места да афиширам изпратете ми афиша на файлче аз сам ще си го разпечатам дори и цветен да е няма проблем
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  9. #9
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Извиняваите преди малко не дадох координати така,че пратете ми файлчето на адрес t_5@mail.bg
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default На Жребчево.

    Много добре е измислено, за сбирка на италианки / коли /. Къде по-точно ще е събирането ? На Белия дом, откъм село Баня или ... Ще имали места за палатки ? За какви суми става въпрос за спонсорство . Болярка е най-честия спонсор на такива сбирки. За разпространение на плакати и др. рекламни материали в района от Петолъчката до Бургас, Поморие, Несебър, Созопол и Царево се включвам и аз.

  11. #11
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    мен ме пишете за разпространение в Перник и околността

  12. #12
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    В неделя сутринта бях на място и се уверих че има място(поляна) където можем да се съберем достатъчно на брой хора и коли.
    Наистина става на въпрос за страната на язовира откъм село Баня и самата язовирна стена.

    Нощувката е 10 лева на легло. Има една масивна постройка в която има стай и апартаменти. Другото са къщички и бунгала които са с по 4 стай, като във всяка стая има по 2 легла и всяка стая има отделен вход.
    Аз съм бил на практика там преди 7 години и е доста прилично като условия.
    Комплекса може да побере до 70 човека. Мисля че е желателно до края на този месец, може би най-късно до 10 другият да се уточним колко места и за колко нощувки желаеме зада направим резервации.
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  13. #13
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Аз мога да се заема да разпространя из Северозападна България - Враца, Монтана, Берковица, Видин и още бая населени места там, а ако колегата Костадин се сблъска с проблеми в Пазарджик да се обади Другото което искам да спомена е че има вариант да пусна каре в специализирано издание като вестник "КОМПЮТРИ" не че там му е мястото ама като нямам връзки никаде другаде ... си мисля че и отт там някой може да юсе присъедини ...

    А мисля си че не лощо да се спомене и нещо в АВТО ПАЗАР, АВТО ТРУД и други... все пак на повечето от нас им се иска събитието да бъде отразено ....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default На я. Жребчево

    От към с. Баня е най-добре да се направи сбирката. Там поне има човешки условия на живот. Комплекса " Белия дом " разполага с около 60-70 легла в бунгала и хотелски стаи. Има и много места за палатки. Ресторанта е с поносими цени.

  15. #15

    Default

    Това на снимките с басайна кое е??? Белия Дом или...на мен лично това с басайнчето и кортовете ми допада....

    Има още няколко идеи за гр. Елена и за язовор Батак...но те са в много зарадишен вариант, така че не им обращайте внимание....

    До края на другата седмица трябва да знаем със сигурност какво правим...за да може да печатаме плакатите и да правиме рекламата като хората....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •