Results 1 to 10 of 10

Thread: 159 от завод в Италия

  1. #1

    Default 159 от завод в Италия

    аз малко през вратата за краката го направих и въобще не се замислих, дали има вариант да се прескочи дилърството и да си купи човек директно от алфа ромео в Италия ???

    и ако да откъде и т.н.

    че май се набутах коравичко и трябва да мисля вариант

    BMW примерно можеш да си вземеш директно от завода и да си спестиш 20-30 бона...
    Last edited by Stoyan Georgiev; 19-08-2008 at 15:40.

  2. #2
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Е тя тука почва от 50 бона, как точно го виждаш да си спестиш 30?
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  3. #3

    Default

    е не казвам 30, просто давах пример с кола която струва 120 в бг, от завода можеш за 95-100 да я вземеш

    при цена 55-60 хил, 7-8 дори да си спестиш пак е по-добре


    за мен това няма значение вече, щото нищо немога да направя вече, ама ми е интересно дали е възможно...

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default

    Не мисля че това е възможно.Няма начин да заобиколиш дилърите.Представяш ли си
    колко дълга щеше да е опашката там в завода.
    Alfa Romeo 155 1.7 t.s. Saab 9-5

  5. #5

    Default

    да шефе излъгаха ме , ти си прав

    а иначе обадих се на някакъв номер в италия и ми казаха, че за съжаление точно те нямат такава опция и работят само с дилърите си
    Last edited by Stoyan Georgiev; 21-08-2008 at 15:40.

  6. #6

    Default

    за съжаление точно никой завод няма опция да продава коли като кренвирши на портала
    даже няма и да те пуснат да се доближиш до завода
    може пред завода да има представителство на дилъра ако завода е примерно на някое много оживено място но това че са на едно място няма никакво значение , пак си поръчваш колата при дилър и пак плащаш цената която е еднаква при всички дилъри за съответната страна
    Last edited by SFINKS; 21-08-2008 at 15:46.

  7. #7

    Default

    да ти си маняк, ти ги знаеш нещата

  8. #8

    Default

    никой не знае всичко , аз затва ти казах кажи де го тоя завод да ходя и аз да си купя
    ма да не се окаже че не знаеш всъщност точно къде и кой е и трябва да питаш еди кой си пък и той не знаел точно и т.н. ала бала портокала

  9. #9

    Default

    как не се сетих

  10. #10
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Темата, въпреки направения опит за въвеждане на ред, не върви на добре и няма изгледи за добър завършек.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •