Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 490

Thread: Музика 166

  1. #121
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by val_mcrae View Post
    Само да те питам когато закачваше кабелите в същия момент работеше ли ICS-са? Ако е работил и ти не си го рестартирал, но от контактния ключ няма да тръгне!!!
    Трябва да рестартираш и тогава виж дали ще проработи. Аз като сменях за проба двата чейнджъра на всеки го изписва това ако не съм рестартирал.
    Предполагам ме разбра какво искам да ти кажа
    Правихме какви ли не проби - но аз гледах цялата схема на устройството и колата и според мен без да преправя устройството тая работа няма да тръгне Много скоро ще имаме резултат с колегата и ще пишем
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #122
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    С Бобо сме се разбрали да държим връзка и при новини от вносителя ще пробваме пак, пък дано да стане.
    Last edited by choochoo; 09-01-2011 at 15:53.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  3. #123
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Здравейте пичове, утре отивам в една фирма да ми сложат на Алфицата един "Loudlinc", като ме увериха че са сложили вече на 5бр. 166-ци и било "ОК", ако всичко е на ред ще пиша за впечатленията. Цената която ми обявиха е 370лв с монтажа и кабел, който струвал 50лв.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  4. #124
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    "Loudlinc" това е истината за Алфа 166,перфектно качество и напълно приемлива цена, вече е монтиран на мойта красавица и работи перфектно. Цялата процедура отне точно 15мин. и 370лв. (който има окабеляване за чейнджър в багажника цената е 320лв.)
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  5. #125
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Честно казано си имам един Mp3 трансмитер - доста компактен - мисля,че го бях поствал на снимки в някоя от тези теми.Вече го използвам доста време,имам го горе долу от както имам колата.Има си 1gb памет,еквалйазер и дистанционно.Взех го за 50 лв и съм супер доволен от него - звука ми харесва.Честно ако ми е за 370лв бих си взел чейнджър от ebay за около 100-лв и за около 50 биха ми окабелили колата ако нямам кабел.Но толкоз пари да дам за някаква джаджа не мерси ,колкото и по чист да е звука спрямо трансмитера!
    Но всеки си знае за себе си!
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  6. #126
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Да, ама чейнджъра прескача, дори и с чисто нова оптика.
    166 2.4 JTD

  7. #127
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Звукът е уникално чист приятелю, няма никаква разлика м/у звукът от "Лоудлинка" и звукът от еднин "Pioneer" примерно, а за адаптерни касети и разни клесави трансмитери въобще не изкам да чувам, обичам си ушите прекалено много. Който си има брада си има и бръснач, а който не е претенциозен може да си сложи и грамофон с манивела в Алфата, но за този автомобил всичко друго е компромис, и никой не трябва да си купува Алфа-166, ако си мисли че ще му е евтино като Голф-2 или Опел Астра, защото и к__а в п____та, и душата в рая не става избираш само едното.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  8. #128

    Default

    Quote Originally Posted by choochoo View Post
    Звукът е уникално чист приятелю, няма никаква разлика м/у звукът от "Лоудлинка" и звукът от еднин "Pioneer" примерно, а за адаптерни касети и разни клесави трансмитери въобще не изкам да чувам, обичам си ушите прекалено много. Който си има брада си има и бръснач, а който не е претенциозен може да си сложи и грамофон с манивела в Алфата, но за този автомобил всичко друго е компромис, и никой не трябва да си купува Алфа-166, ако си мисли че ще му е евтино като Голф-2 или Опел Астра, защото и к__а в п____та, и душата в рая не става избираш само едното.
    Би ли ми разяснил само понятието "клесав",че уж съм чувал за аудиотехника,пък не го разбрах.

  9. #129
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Quote Originally Posted by choochoo View Post
    Звукът е уникално чист приятелю, няма никаква разлика м/у звукът от "Лоудлинка" и звукът от еднин "Pioneer" примерно, а за адаптерни касети и разни клесави трансмитери въобще не изкам да чувам, обичам си ушите прекалено много. Който си има брада си има и бръснач, а който не е претенциозен може да си сложи и грамофон с манивела в Алфата, но за този автомобил всичко друго е компромис, и никой не трябва да си купува Алфа-166, ако си мисли че ще му е евтино като Голф-2 или Опел Астра, защото и к__а в п____та, и душата в рая не става избираш само едното.
    Колега,аз си изказах мнението!Всеки решава сам за себе си нали?
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  10. #130
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    До endeavour : Звукът от трансмитера е отвратително некачествен колега, и щом твърдиш че разбираш от аудиотехника, не задавай неуместни въпроси, това имам предвид. Никого не задължавам да си монтира това устройство, просто споделям с хората които имат желание да слушат качествена музика в колите си, а имат и финансовата възможност да си го позволят.
    Last edited by choochoo; 12-02-2011 at 11:13.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  11. #131

    Default

    Quote Originally Posted by choochoo View Post
    Звукът е уникално чист приятелю, няма никаква разлика м/у звукът от "Лоудлинка" и звукът от еднин "Pioneer" примерно, а за адаптерни касети и разни клесави трансмитери въобще не изкам да чувам, обичам си ушите прекалено много. Който си има брада си има и бръснач, а който не е претенциозен може да си сложи и грамофон с манивела в Алфата, но за този автомобил всичко друго е компромис, и никой не трябва да си купува Алфа-166, ако си мисли че ще му е евтино като Голф-2 или Опел Астра, защото и к__а в п____та, и душата в рая не става избираш само едното.
    Quote Originally Posted by choochoo View Post
    До endeavour : Звукът от трансмитера е отвратително некачествен колега, и щом твърдиш че разбираш от аудиотехника, не задавай неуместни въпроси, това имам предвид. Никого не задължавам да си монтира това устройство, просто споделям с хората които имат желание да слушат качествена музика в колите си, а имат и финансовата възможност да си го позволят.
    1. Аз само казвам ,че съм чувал за аудиотехника,останалото го интерпретираш ти.В тоя смисъл не виждам кое е неуместното на въпроса.
    2. От по-горния ти пост поне за мен не е ясно,че нещо споделяш,а просто определяш кой не трябва да си купува 166 и какво не трябвало да си мисли. А приказките за голф и астра пък са просто неуважение към хората,несподелящи твоите виждания (това е мое мнение).
    3. Аз както и някои други колеги си имам трансмитер и качеството му напълно ме устройва. Грамофона с манивелата не си заслужава коментара.
    Поздрави и приятно слушане!

  12. #132
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Аз съм и със чейнджър и със трансмитер и от 2рият съм много доволен. Който има желание може да дойде да чуе.
    Не говоря за умрелите еф-ем трансмитери със шумове и т.н. - пробвал съм поне 10 вида. Моят го взех за около 50 лева и без да преувеличавам - няма човек със 166-ца, който да го е видял и да не е поискал да има такъв.
    Със сигурност ако почнем да мерим качество и т.н. колегите със чейнджъри или лаудлинк ще спечелят но си има граница на качество, която за мен при моят избор е повече от задоволителна.

  13. #133
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Без коментар
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  14. #134
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Костинброд
    Posts
    71

    Default

    Въпроса е че ако имаш тия 370лв излишни ще ги дадеш да си запишеш на към 600 песни.
    А като ги нямаш трансмитера и тва е.
    Аз на либрата се бях засилил да взимам лаудлинк-а ,ама накрая не останаха мн мн пари и си купих 50 диска за чейнджъра и си записвам.
    Lancia Lybra 2.4jtd 2002 Intensa
    Fiat Marea TD100 hlx 97

  15. #135
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Колеги въроса е в това, че вече има в нашата мила страна, нещо което става за Алфа 166 и работи перфектно. От тук на татък, е въпрос на желание, и възможности ! ))
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •