Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 490

Thread: Музика 166

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Tasho View Post
    Колеги и аз нямам чейнджър,предложиха ми оригиналния чисто нов да ми го пратят от Италия за 600 евро.Не мерси ! В първия магазин за разни електронни джаджи отидох и си взех едни FM трансмитер с вградена 1gb памет.Айде на мястото на предната запалка и готова...свири си доволно.Нещо не съм очарован от идеята да разглобявам и режа това и онова по колата поне на тоя етап.
    И аз съм с трансмитер,колега,но качеството е извън всякаква критика.Нямам нави,нито чейнджър,но и не ми се ровичка из колата като теб,за да не взема да прецакам нещо.

  2. #32
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Алфист11 View Post
    И аз съм с трансмитер,колега,но качеството е извън всякаква критика.Нямам нави,нито чейнджър,но и не ми се ровичка из колата като теб,за да не взема да прецакам нещо.
    Ровичкането е точно 30 минути със връзване както е при мен вмомента на следващия етап ще е повече , но да видим
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  3. #33
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Нещата са много по елементарни.
    Ето как аз се справих с малка помощ от Емо и един елетротехник.
    Първото нещо което мислех е какво да взема за колона.
    Има решения за колона - туба със вграден усилвател за около 80-150 лева.
    С помощта на Емо вързахме кабелчетата за сигнал от колоната на задната врата.
    След това връзването на тоците не е толкова сложно колкто си мислех.
    Вариантите са 2 - или да се върже така че постоянно да е захранена колоната което аз не исках - или когато натиснете лявата врътка под монитора тогава да тръгва захранването на колоната - което аз избрах.
    Над акомулатора минават една връзка с кабели - намерих един кабел по който тръгва ток когато се натисне врътката.
    Другото е ясно.

    П.П.
    При мен нещата са много по сложни с кабелите отзад защото там ми е и тунера и двд-то и чейнджъра и навигацията.
    Така че при Вас ще е по-лесно.
    Last edited by ACEHOB; 18-10-2008 at 17:08.

  4. #34
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Има и още един вариант и аз съм се спрял на него. Пак се взима висок сигнал, но самия усилвател усеща кога има подаден сигнал и се включва сам. Конкретно за DLS CA23 става дума.
    Накратко, търсете усилвател с опцията High level input with auto start и си улеснявате живота максимално, защото остава да си вземете само сигнал и захранване.

    Асенов твоята мултимедия в България ли е правена?
    166 2.4 JTD

  5. #35
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Телевизията и ДВД-то са правени в Дрезден.
    Музиката тук.

  6. #36
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Емо тая букса на ICS отзад ли е за чинчовете ? Аз съм без навигация и мислех че за усилвател няма изходи и дори го продадох , но ако става бих си купил отново !

  7. #37
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Емо тая букса на ICS отзад ли е за чинчовете ? Аз съм без навигация и мислех че за усилвател няма изходи и дори го продадох , но ако става бих си купил отново !
    Значи това е универсална букса и може да се купи такава която отзад е с чинчове и работата е същата като с плеър , не съм сигурен за remote-а , но той може да се хване и от друго място мисля буксата е 25лв в Авител , на други места не съм гледал
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  8. #38
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Мерси ще те изчакам да направиш твоята музика и после ще видим какво можем да измислим за мен , а иначе имам чеинджър с говорители и от зад на BOSE !!!

  9. #39
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  10. #40
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Аз вече си изкарах чинчовете от ICS-a - СУПЕР ДОВОЛЕН СЪМ !! Наистина трябваше да разглобя половината кола , но съм си прекарал кабела отзад , под мокета , зад седалката задната та в багажника Цялата далавера е такава = 25лв буксата и 20лв кабелите , стават и такива от уредба за звук дето са със чинчове утре карам колата да ми правят кутията на говоритела и другия месец отивам за Аудио Адаптера
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  11. #41
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    За какъв аудио адаптер става дума?
    166 2.4 JTD

  12. #42
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by SoHm View Post
    За какъв аудио адаптер става дума?
    Ами това е варианта когато човек е като мен и си няма ченджър и не му се дават 600евро - Това е една малка кутийка с филтър за звука която се връзва на мястото на ченджъра и си слушаш музика директно от нея - има 2 УСБ изхода и един със голям жак като за слушалки ! Може да се монтира навсякъде в колата , а аз моя мисля да се сложи или в пепелника зад скоростния лост или там отляво долу до волана има едно малко местенце - там ако се побере също става Струва 280лв , а 300лв е с монтажа в Авител
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  13. #43
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Значи нещо като на тия продукта www.loudlink.eu Много се чудех дали да си купя такова, но изобщо не ми харесва това че чете само мр3, а и в alfaowner.co.uk не се изказаха много ласкаво за работата му - бавно зацепвал, бавно сменя парчетата, самоизключвал се и т.н.
    Като го сложиш сподели впечатления от работата му и качеството на звука.
    166 2.4 JTD

  14. #44
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Ами не е такова , но да видим до края на месеца би трябвало да намеря време да им оставя колата Казаха ми че го слагали на други коли и работело супер , а качеството било като от CD Ще видим , като стане ще споделя
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  15. #45
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Малко да вдигна темата и да попитам хората, които имат Loudlink, как бе късметлий такива успяхте да го поръчате? От 3 часа си играя и всеки път ми изписва, че съм достигнал лимита за изпращане на пари, а в картата има, ползвал съм я няколко пъти със paypal, но сега упорито отказва да ми вземе париците.

    EMo0o сложи ли тоя адаптер от Авител? Моля те, напиши марката и модела на джаджата, защото в сайта им не го откривам.
    166 2.4 JTD

Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •